Tuti.lt

Tavo laisvalaikis internete

10 blogiausių būdų nutraukti santykius

10. Išsiskyrimas apsvaigus

Galbūt atrodo, kad keli gramai drąsos tik padės įveikti bauginantį procesą, tačiau išsiskyrimas apsvaigus tikrai nėra gera mintis. Po kelių ar dešimties kokteilių tikrai nesugebėsi artikuliuotai išdėstyti savo motyvų, o nuolatinis kikenimas irgi nepadės. Taip pat reikėtų vengti šio atsakingo pokalbio, jei jūsų mergina nėra blaivaus proto. Jei ji kitą rytą pabus net nežinodama, kad praėjusią naktį išsiskyrė, teks aiškintis santykius iš naujo.

9. Išsiskyrimas su klišėmis

„Tai ne tavo kaltė, čia viskas dėl manęs“ ir „Būkime draugai“ yra frazės, kurių jokiu būdu negalima minėti. Pirmasis teiginys yra paprasčiausias melas: juk yra tam tikros priežastys, dėl kurių tu su mergina nori išsiskirti, o jos tikriausiai yra susijusios su tuo, kad ta mergina tau kažkuo nelabai patinka. Tuo tarpu, siūlymas likti draugais rodo nepagarbą. Juk skirtis nusprendei tu, tad leisk jai pabūti vienai ir pačiai nuspręsti, ar ji nori būti tavo draugu, ar ne.

8. Išsiskyrimas per atstumą

Nors dabar XXI amžius, net nepuoselėk minties apie išsiskyrimą „on-line“. Net jei modernių technologijų dėka gali ekrane matyti jos veidą, išsiskyrimas tarpininkaujant kompiuteriui vis tiek nėra „gyvas“. Būk vyras ir viską padaryk akis į akį. Ir jei iki šiol nesupratai, kad sms žinutėmis išsiskirti irgi nevalia — tu jau negrįžtamai sugadintas.

7. Išsiskyrimas viduryje pasimatymo

Net nebandyk išsiskirti prieš pasimatymą, pasimatymo metu arba po jo — tai tarsi puolimas iš pasalos. Tai taip pat nėra garbinga. Jei susitikimo tikslas yra išsiskirti, iš karto pasakyk jai, kad nori aptarti jūsų santykius. Nesakyk, kad tiesiog einate papietauti arba į kiną, nes, kai paskelbsi, jog nori viską nutraukti, ji tikrai bus įskaudinta.

6. Išsiskyrimas po reikšmingo įvykio

Jei turi nuojautą, kad kažkas jūsų santykiuose ne taip, nelauk to momento, kai kartu žengsite reikšmingą žingsnį, kad paskelbtum santykių pabaigą. Nors niekada nėra per vėlu pasitraukti iš nevykusios partnerystės, geriau išsiskirk prieš įsikraustydamas į bendrą butą arba įsigydamas bendrą „projektą“, pavyzdžiui, šunį. Tokiu būdu išvengsi skausmingų ginčų dėl bendros nuosavybės ir sielą deginančių žvilgsnių iš nusivylusios merginos.

5. Išsiskyrimas užuominomis

Galbūt esi įsitikinęs, kad nenori tęsti draugystės, bet nedaryk prielaidos, kad ji jaučiasi taip pat. Nemanyk, kad lengvai užsiminęs apie tai, kad jūs išgyvenate sudėtingą santykių etapą, ji iš karto supras, jog tu nori su ja skirtis. Taigi, nepalik vietos interpretacijoms ir aiškiai pasakyk, kad nebenori draugauti.

4. Išsiskyrimas per provokacijas

Kartais žmonės pradeda erzinti vienas kitą tikėdamiesi sukelti tokį ginčą, po kurio būtų lengviau užsiminti apie skyrybas, tačiau vaikiškesnio sprendimo tikriausiai nerasi. Provokuodamas ją ir laukdamas tinkamo momento paskelbti santykių nutraukimą tik dar labiau komplikuosi situaciją. Juk išsiskyręs po ginčo apie tai, kaip „CSI Majamis“ pranašesnis už „CSI Niujorką“, tikrai nepaliksi brandaus žmogaus įspūdžio.

3. Išsiskyrimas viešai

Iš pradžių gali atrodyti, kad išsiskyrimas viešoje vietoje — gera mintis. Juk jūsų mėgstamiausias restoranas yra neutrali zona, o ji prieš kitus žmones neišdrįs sukelti scenos. Tačiau toks samprotavimas yra naivus, nes tikrai negalima pravirkdyti merginos viešumoje — negražu taip ją žeminti. Todėl skirdamasis išsirink vietą, kur turėsite bent truputį privatumo.

2. Išsiskyrimas su neištikimybe

Jei bijai tiesiai šviesiai jai pasakyti, jog nori skirtis, tikrai neverta laukti, kol ji sužinos apie tavo neištikimybę. Tokiu būdu būsi amžinai žinomas kaip tas šunsnukis, kurį ji pričiupo su kita moterimi. Prieš šokdamas į lovą su kita, būtinai sąžiningai išsiskirk su buvusia mergina.

1. Išsiskyrimas per vengimą

Išsiskyrimo atveju aiškumas yra būtinas. Jei paprasčiausiai nustosi atsakinėti į jos skambučius, žinutes ir laiškus, ji, žinoma, supras, tačiau tuo pačiu bus labai įskaudinta. Tai yra pats negražiausias, bailiausias ir negarbingiausias būdas išsiskirti.

51