10 dalykų, kuriuos vyrai pastebi pirmiausia

Įdomybės

10 dalykų, kuriuos vyrai pastebi pirmiausia

Atlikus internetinę apklausą, paaiškėjo, kad vyrai, vertindami priešingos lyties atstoves, ypatingą dėmesį skiria tam tikriems dalykams. Vieni jų gal ir yra visiškai akivaizdūs, tačiau kiti yra gerokai subtilesni. Tai gi, į ką vyrai atkreipia dėmesį? Žinodama tai, galėsi geriau pasiruošti patraukti jo žvilgsnį.

1. Puikūs plaukai

Įprastai, vos vaikinas pastebi merginą, jo žvilgsnis automatiškai nukrypsta į jos veidą. Vaikinas vertina, ar ji jam atrodo patraukli. Tačiau kai kurie vyrai teigia, kad įvertinti, ar moteris patraukli, jie gali ir nepamatę veido. Kaip? Plaukai! Merginos plaukai leidžia nuspręsti, ar mergina rūpinasi savo išvaizda. Taigi, pasirūpink savo plaukais. Įsitikink, kad jie blizgūs, purūs ir žvilgantys.

2. Tobula laikysena

Mergina, kuri laiko galvą iškėlus aukštai, o stovi tiesiai, aplinkiniams siunčia signalą, kad ji savimi pasitikinti ir seksuali. Tai vienas iš dalykų, kuriuos vyrai pastebi pirmiausia. Jei vis dar netiki, įsivaizduok žmogų, kuris, rodos, ant pečių tempia viso pasaulio bėdas… Ar norėtum susipažinti su tokiu žmogumi?

3. Tavo draugės

Kokia kompanija tave supa, smarkiai įtakoja pirmąjį įspūdį apie tave. Juk žinai posakį: „Su kuo sutapsi, tuo ir pats tapsi“. Dažniausiai, vaikinas pamatęs rėkaujančią, įžūlią ar nemandagią merginų kompaniją ir tave joje, pagalvos, jog esi rėkaujanti, įžūli ir nemandagi. Juk nenori, kad toks būtų pirmasis įspūdis apie tave. Smagi, gerai laiką leidžianti merginų kompanija sukuria įvaizdį, kad esi natūrali ir dėmesinga. Toks pirmasis įspūdis ir yra tavo tikslas.

4. Putlios lūpos

Bučiniai, įrodyta, yra viena geriausių streso malšinimo priemonių. Vidutiniškai žmogus per gyvenimą bučiuojasi 20 160 minučių. Taigi nenuostabu, kad vyrai ypatingą dėmesį skiria lūpoms. Ar tavosios atrodo švelnios ir minkštos? Raudonos ar rausvos? Blizgios ir tinkamos bučiniams? Būtent tai labiausiai žadina jų smalsumą. Pasirūpink, kad tavo lūpos atrodytų kerinčiai kaskart tau iškeliant koja iš namų.

5. Šokių judesiai

Tavo puikūs šokių judesiai parodo: kad esi savimi pasitikinti, moki linksmintis, nebijai savęs parodyti. Grakščiai judėdama tikrai patrauksi aplinkinių dėmesį. Taigi kitą kartą, kai ruošiesi užkariauti šokių salę, prisimink, kad tave pastebi ir linksminkis iš širdies. Nesistenk šokti aukščiau bambos ir neperlenk lazdos, elkis natūraliai. Vaikinai tikrai pastebės smagiai laiką leidžiančią merginą.

6. Ką nešiojiesi su savimi

Nori tikėk, nori ne, tačiau tavo rankinė ir tai, ką joje nešioji, labai daug atskleidžia apie tavo asmenybę. Mergina, kurios rankinė pilna kosmetikos priemonių, didelį dėmesį skiria savo išvaizdos priežiūrai. Mergina, besinešiojanti įdomią knygą ar galvosūkį, mėgsta mokytis ir yra smagi asmenybė. Mergina su rožiniu telefono dėklu greičiausiai bus saldi ir švelni. Mergina iš vis neturinti rankinės yra atsipalaidavusi, gyvenanti šia akimirka. Mergina, kurios rankinėje rasi dantų pastą, dezodorantą ar visą išlikimo rinkinį, yra pasiruošusi visoms gyvenimo situacijoms. Ir vyrai tai pastebi!

7. Tavo šypsena

Juk tai akivaizdu! Vyrai ne tik iš karto pastebi besišypsančias merginas, jie gali nustatyti, ar šypsena tikra, ar dirbtinė. Pasitaiko ir tokių, kurie visgi negali atskirti, bet dauguma vaikinu netikrą šypseną pastebi per kilometrą. Taigi pasirūpink, kad tavo dantukai boluotu iš toli. Šypsokis kiekvieną mielą diena ir vaikinai tikrai tai pastebės!

8. Aukštakulniai

Tai nereiškia, kad aukštakulnius turi avėti kiekvieną diena, tačiau tai vienas dalykų, kuriuos vyrai pastebi pirmiausia. Aukštakulnai simbolizuoja seksualumą, stiprybę ir drąsą. Taigi nebijok bent kartais įsispirti į aukštakulnius. Kaitaliok avalynę ir avėk aukštakulnius bent du kartus per savaitę. Juk kai sutiksi savąjį svajonių princą, nori būti pasiruošus?

9. Tavo eisena

Savita eisena vaikinams pasako labai daug. Eisena tikrai atskleidžia labai daug apie žmogaus būdą. Dėl to vaikščiok grakščiai, pasitempus. Vaikščiok kaip tikra dama! Nebūtina imituoti panteros ar eiti lyg podiumu, tačiau prisimink, kad esi mergina ir pernelyg vyriška eisena vaikinams tikrai neatrodys žavi ir seksuali.

10. Tavo būdas

Bene svarbiausias dalykas, kuriuos vyrai pastebi pirmiausia, yra merginos būdas. Mergina gali būti tiesiog dieviško grožio, tačiau jei ji yra nepakenčiamo būdo, bus palikta greičiau nei spėsi mirktelėti. Joks vyras nenori būti su pikta ragana. Todėl įsitikink, kad tavo būdas yra gerai nušlifuotas, ir tikrai būsi pastebėta!

Šaltinis: http://darnipora.lt