10 labai naudingų būdų kaip panaudoti kavos tirščius

Be kategorijos

10 labai naudingų būdų kaip panaudoti kavos tirščius

Kiekvieną kartą, kai geriame kavą, mes visi išmetame kavos tirščius. Tačiau mažai žmonių žino, kad kavos tirščiais tai labai naudingas ir daugiafunkcinis įrankis, rašo „Just Herbal Recipes“ .

Sausas kavos pagrindas gali būti naudojamas kaip priemonė prieš celiulitą, muilo pakaitalas … ir tai dar ne viskas!

Sužinok šiuos būdus – ir tavo gyvenimas pasikeis amžinai!

1. Priemonės prieš celiulitą.

Kofeinas yra svarbi daugelio anticeliulitinių produktų dalis.. Sumaišykite tirščius su alyvuogių arba kokoso aliejumi ir patrinkite į odą pažeistose kūno vietose. Jūs nepastebėsite, kaip greitai jūsų celiulitas išnyks!

2. Priemonės prieš maišelius po akimis.

Sumaišykite šiek tiek kavos pagrindo su šiek tiek alyvuogių aliejaus, tada masažuokite su šiuo mišiniu po akimis, kad pašalintumėte nuovargio ar miego trūkumo požymius.

3. Muilo pakaitalas.

Pamiršote, kad namuose neliko muilo, o į parduotuvę neturi jėgų eiti? Nesijaudinkite, kavos tirščiai – puikus pakeitimas, kuris išvalys odą taip pat gerai, kaip parduotuvės kosmetika. Jūs netgi galite sukurti savo muilo barus!

4. Pašalinkite nuo nemalonių kvapų.

Jei iš šaldytuvo ar dėžės išsiskiria nemalonus kvapas, tiesiog įdėkite sausą kavos pagrindą ant popieriaus lapo ir palikite jį kelias dienas. Jus nustebins rezultatai!

5. Plaukų taupymas.

Kavos pagrindai užpildo plaukus su maistinėmis medžiagomis ir įkvepia naują gyvenimą. Jei jūsų plaukai yra silpni ir linkę nukristi, prieš plaudami patepkite kavos pagrindus į galvą.

6. Natūralus valiklis.

Dėl minkštos abrazyvinės kavos pagrindo tekstūros jis yra puikus natūralus valiklis keptuvėms, puodams ir įvairiems paviršiams jūsų namuose!

7. Grilių valymo priemonė.

Ar visą savaitę ruošiatės iškylai, o grilis atrodo purvinas ir lipnus? Yra paprastas sprendimas! Įdėkite šiek tiek kavos tirščių ant kempinės ir patrinkite groteles. Jis grįš blizgesiu vos per 5 minutes!

8. Priemonės prieš blusas.

Geriausias natūralus būdas atbaidyti blusas nuo jūsų augintinio plaukų yra į jį įtrinti kavos tirščius. Tas pats metodas veikia, jei blusos jau užpuolė jūsų šunį.

9. Priemonės prieš skruzdes.

Jei savo namuose turite skruzdžių, tiesiog išpilkite kavos tirščius tose vietose, kuriose jas pastebėjote. Jos negrįš.

10. Trąšos augalams.

Jei norite natūralios ir pigios trąšos, kavos tirščiai – būtent tai ko jums reikia! Juose yra maistinių medžiagų, reikalingų tinkamam augalų augimui.

11. Priemonės nuo sraigių.

Ar norite išvaryti sraiges iš savo sodo? Naudokite kavos tirščius – truputį pabarstykite tirščius aplink savo augalus, o sraigės suras patogesnę vietą. Pavyzdžiui, jūsų kaimynų sode.

12. Atbaidykite kates nuo jų išdaigų vietos.

Jei pavargote nuo katės, nuolat nuvalydami baldus, kava yra geriausias variantas. Pabarstykite truputį aplink paveiktą objektą, o katės liks nuošalyje, nes nekenčia kavos kvapo.

13. Priemonės nuo uodų ir kitų vabzdžių.

Norėdami išgąsdinti erzinančius uodus, bites ir kitus vabzdžius, patrinkite savo kūno paviršiaus plotą kavos tirščiais. Tai padės jums atsikratyti šio nemalonumo.

Ar žinojote apie šias stebuklingas kavos savybes?

Šaltinis

Patiko? Pasidalink tai su draugais!
error0
BALSUOK UŽ STRAIPSNĮ
[Iš viso: 0 Vidutinis: 0]