100 dalykų, kuriuos privalote žinoti apie moteris

Be kategorijos

100 dalykų, kuriuos privalote žinoti apie moteris

100. Moterims patinka, kai kas nors yra blogai – pavyzdžiui, skauda galvą ar duria pilvą. Nebijok – kiek ji besiskųstų, vis tiek gyvens ilgiau už tave.

99. Daugelis moterų su tavimi nesimylės (jei tai judviejų pirmas kartas kartu), jei jos nenusiskutusios kojų. Jei tau nesvarbu, ar prieš pasimatymą nusiskutai, ji vis tiek stengsis prisižiūrėti.

98. Nesvarbu, ką ji sakys ir ar tikins tave, kad viskas tvarkoj – jei nesusijaudini matydamas ją nuogą, ji tikrai manys, kad tau yra visiškai nepatraukli.

97. Saugokis savo mylimosios vienišos draugės-vakarėlių liūtės arba draugo gėjaus. Jie nori, kad ir ji būtų vieniša ir stengsis to pasiekti – juk taip linksmintis kur kas įdomiau.

96. Papuošalai. Dabar visada žinosi, ką jai dovanoti paskutinę akimirką (jei dar neturi dovanos).

95. Labiausiai moteris atšaldo toks vaizdas: kai dėvi trumpikes ir kojines.

94. Niekada nepasitikėk mergina, kuri neturi draugių. Ji nesutaria su kitomis moterimis, nes yra nesveikai pavydi konkurentėms arba šiaip pikta žiežula.

93. Merginos, kurios sako: „man patinka sportas“ – meluoja. Mergina, kuri klausia, kelintą valandą bus varžybos per TV (nepatikslindama, apie kurias varžybas kalba) – nemeluoja, jai tikrai patinka ta sporto šaka.

92. Atsitiktinis seksas gali baigtis nėštumu, nes moterys nori mylėtis, kai yra labiausiai vaisingos, nepažįstamoji – taip pat.

91. Ji vis dar saugo savo buvusių draugų meilės laiškus ir atvirukus.

90. Ką tik pradėjai susitikinėti su mergina? Ji nori, kad vairuotum automobilį ir visur ją vežiotum. Net jei mašina yra jos, o ne tavo.

89. Merginai labiau patiks gauti 200 litų vertės dovanų čekį iš juvelyrinės parduotuvės, nei 500 litų vertės čekį iš namų apyvokos prekių skyriaus. Nes svarbiausia yra tai, ką turės pasakyti draugėms. Juk buitinės dovanos niekas nepavydės.

88. „Jei penktadienį duosiu tau savo telefono numerį, geriausia skambinti antradienį ir trečiadienį. Pirmadienis – per greitai, ketvirtadienis – jau per vėlu“, – 27-erių Klerė.

87. Tavo moteriškos lyties kolegės negali nusiraminti galvodamos, kad gauni didesnį atlyginimą, nors jūsų postai tie patys. Nesvarbu, kad jos daugiau laiko praplepa su draugėmis ir eina motinystės atostogų – tai nieko nereiškia.

86. Jei ant šlapios dėmės, kur tu ją apipylei, uždėsi rankšluostį, tai tas pats, kas patiesi savo švarką ant balos, kad ji galėtų pereiti – bet kokiu atveju tai nė kiek nepadės, stuobry.

85. Tyrimai rodo, kad maždaug po 200 metų gali išnykti natūralios blondinės, todėl, jei ji nėra norvegė ar švedė, tikriausiai jos plaukai dažyti.

84. Net 60 proc. amerikiečių vyrų yra mylėjęsi su prostitute – tai įrodo, kad daugelis moterų lovoje per daug santūrios ir padorios.

83. Moteris visada norėtų tikėti, kad viskas, ką jai sakai, yra tiesa.

82. Ko moterys išties nori lovoje? Dar daugiau antklodžių, nes joms būna labiau šalta, nei vyrams.

81. Seksas trise yra su tavimi nesusijęs. Tai susiję su dvejomis moterimis. Jei tau pakankamai pasisekė ir tavo moteris sutiko į lovą priimti prašalaitę, sekso metu mėgaukis kitos merginos malonumais, nes suprask – su tavo mergina santykiai greičiausiai nutrūks (rizikuosi?).

80. Jei moteris turi bent mažiausią priežastį išgerti piliulę (nuo skausmo, gerklės peršulio, rėmens ir t. t.), ji taip ir padarys.

79. Niekada nepasitikėk moterimi, kuri suteikia tau geriausią pasaulyje oralinio sekso malonumą.

78. „Nekenčiu, kai po sekso prakaituotas vaikinas stengiasi mane apkabinti ar ant manęs užgriūti – palauk bent penkias minutes“, – 21-erių Erina.

77. Vidutinė moteris iki ištekėdama pasibučiuoja su maždaug 79 vyrais.

76. Ji nekenčia tavo žaidimų kompiuterio dar labiau, nei ji tai parodo. Jei atsisakysi jos dėl kažkokio žaidimo, ji ilgai nebetvers su tokiu nevykėliu, kaip tu.

75. Moterys, kurios yra pamišusios dėl savo šunų, vyrus mėgsta laikyti ant trumpo pavadėlio.

74. Moterys, kurios užsako vyrui striptizo šokėją, ir apsimeta, kad tai joms patinka, tiesiog save apgaudinėja. Tai vienas būdų, kaip patenkinti tavo norus, bet su jos žinia ir kontrole.

73. Per savo gyvenimą moteris išnaudos apie 10 vyrų, kol suras tą, kurį myli išties. Jei padėjai jei persikraustyti į naują vietą ir su tavimi ji po to nemiegojo – tavęs ji nemyli.

72. Stresinėse situacijose moterys paprastai išlieka ramesnės, nei vyrai. Turėtume pastebėti, kad jos praktikuojasi, kaip išgyventi ekstremalioje situacijoje, kasdien susikurdamos sau įtampą.

71. „Moterims plaukeliai auga daugelyje tų pačių vietų, kaip ir vyrams, tik mes juos pašaliname“, – 26-erių Katie.

70. Ji niekada nesutiks, kad susitikinėtum su kitomis merginomis, nebent jos lesbietės. Net jei tos kitos merginos ir nepatrauklios. Tiesą sakant, net jei tos merginos yra lesbietės.

69. Jei tu ką nors nuo jos slepi, ji vis tiek išsiaiškins.

68. 85 – tai vyrų skaičius, kuris atitenka 100 moterų Indijoje (Gario mieste). Tai žemiausiais vyrų-moterų santykis (vyrų džiaugsmui). Daugiausia vyrų 100 moterų atitenka Kalifornijoje, ten moterų:vyrų santykis 100:114.

67. Pabučiuok ją anksčiau, nei po dviejų pasimatymų, nes gali būti „nurašytas“ į draugus.

66. Jos negali gyventi be įtampos. Todėl bent kartais ji su tavimi susipyks, net jei tu neįžvelgi tame jokios priežasties. Priimk tai kaip normalų ir neišvengiamą dalyką ir jūsų santykiai tikrai taps normalesni.

65. Geriausias būdas sėkmingai ir greitai baigti ginčą – leisti jai nugalėti.

64. Internetinė tyrimų agentūra nustatė, kad moterims patraukliausi rudaplaukiai mėlynakiai vyrai.

63. 21 proc. 18–59 metų moterų reikalauja iš sutuoktinių medaus mėnesio po vedybų.

62. Britų atlikti tyrimai rodo, kad kuo moters IQ aukštesnis, tuo mažesnė tikimybė, kad ji ištekės (kas 16 IQ taškų moters ištekėjimo tikimybė sumažėja po 40 proc.). Kuo didesnis vyro IQ, tuo didesnė tikimybė, kad jis sėkmingai ves (ši tikimybė padidėja 35 proc.).

61. Kai moteris išsikalba tau apie savo problemas, ji nesitiki, kad pradėsi jai patarinėti.

60. Moterys dažnai mano, kad tai, jog vyrai visų pirma įvertina krūtinę, yra pats kvailiausias dalykas.

59. „Kai esu girta, negaliu patirti orgazmo“, – 35-erių Lauren.

58. Jei žmona tave kada nors išduos, tai tikriausiai būdama 18–29 metų.

57. Daugelis moterų mano, kad vairuoja kur kas geriau, nei iš tiesų. Nesakyk jai šito, kai ji vairuoja, nes ji susinervins ir būtinai į ką nors atsitrenks.

56. Moterys praryja maždaug pusė lūpdažio, kuriuo dažosi. Tai reiškia, kad vidutiniškai ji suvirškina 1–3 lūpdažius per metus.

55. Moteris gali sakyti, kad jai užtenka tik sekso su tavimi, bet tik šiek tiek lukterk – ji tuoj pakeis savo pasakaitę. „Pažįstu tiek daug moterų, kurios manė, kad joms nereikia nieko daugiau, bet jos visada pradeda jausti kažką daugiau vyrui, su kuriuo miega.“, – 22-ejų Eva.

54. Amerikos plastinės chirurgijos ir veido rekonstrukcijos asociacijos duomenimis, daugelis moterų pacienčių norėjo tokių, kaip Angelinos Jolie, lūpų.

53. Nors ji ir giria kitos moters trumpų plaukų šukuoseną, išties slapta džiaugiasi, kad bus dar viena konkurente mažiau, nes žino, kad vyrams labiau patinka ilgi plaukai.

52. Nevadink jos „miela“. Nes jos supratimu tai reiškia „pakankamai normali, kad nevimdytų“, „Seksuali“, „Karšta“, „Ypatingo grožio“ – visa tai tinka.

51. Moteris dažnai perka šiek tiek mažesnius batus, nes paprastai jos neigia, kad jų avalynės dydis yra ne mažas.

50. Jos svajoja, kad bent kartą gyvenime galės nusišlapinti į pisuarą.

49. Moterys žino, kokioje situacijoje jos nuomonė svari, todėl nebijo pasireikšti. Bet dažniausiai jos bijo, kad kiti gali pamanyti, jog ji – „kieta“, nes tiksliai pati to nežino.

48. JAV statistikos departamento duomenimis, su tėvais gyvena apie 23 proc. 18–34 metų moterų, tuo tarpu su tėvais dar gyvena net 31 proc. tokio pat amžiaus vyrų (nevykėliai).

47. Moterys lovoje kartais nori nešvankiai kalbėti, bet baiminasi, kad ryte jos nebegerbsi, kaip anksčiau. Užtikrink ją, kad jei ji nešvankiai kalbės lovoje, visai nereikš, kad nėra elegantiška ir rafinuota dienos metu. Ji tikriausiai išdrįs, daugiau drąsos suteiks brendis ar šampanas.

46. 23 proc. šio vyriško žurnalo („Maxim“) skaitytojų yra moterys.

45. Nesveikai pavydi mergina padarys viską, kad tik išlaikytų savo vaikiną. Net per prievartą pasiryš analiniam seksui.

44. Jei ji staiga trumpai nusikerpa plaukus, gali reikšti, kad jai nebesvarbi tavo nuomone. Bet tai nereiškia, kad jai nesvarbi kieno nors kito nuomonė.

43. Juk nesunku ir neskauda pasakyti jai, kad gailiesi dėl savo poelgio, net jei išties nelabai gailiesi (jai to reikia).

42. Leisk jai tave retkarčiais nugalėti (pokeryje, stalo žaidime, ar kai žaidžiate badmintoną) – po to ji mieliau sutiks duoti tau tai, ko nori, pavyzdžiui ramybę.

41. Moterų viešieji tualetai yra kur kas šlykštesni nei vyrų.

40. „Vienu ar kitu santykių laikotarpių esu tikrinusi tavo daiktus, kuriuose ieškojau tavo buvusių santykių liekanų įrodymų. Turiu galvoje nuotraukas, atvirukus, adresų knygutes, dienoraščius. Jei tau tai nepatinka – atsikratyk šių daiktų dar prieš tai, kai pasikviesi mane į savo butą. Tai neturi nieko bendra su pasitikėjimu – tai smalsumas, kuris veda mus iš proto“, – 28-erių Karolina.

39. Kaip ir jums, moterims taip pat nepatinka prielipa mylimasis, kuriam tavęs reikia kas 5 sekundes.

38. Lyriška muzika ir jos dainavimas turi kažką tokio, kas patinka visoms moterims. Nurimk ir leisk jai padainuoti tą savo mėgstamą dainą, juk ji tęsiasi tik kokias 3 minutes.

37. Vidutinė moteris turi apie 7 liemenėles ir kiekvieną jų dėvi mažiausiai 5 kartus iki kito skalbimo.

32. Moterys niekada nesisės ant bet kurio klozeto, kuris nėra namuose. Net jei tai būtų 5 žvaigždučių viešbutis. Jos visada pasities tualetinio popieriaus ir tik tada atsisės.

31. Į tavo namus ateina nauja mergina? Tavo švariame vonios kambaryje turėtų būti švarūs rankšluosčiai, dėžutė su vatos gabalėliais ir bent keli rulonėliai tualetinio popieriaus.

30. „Neglostyk mano veido, kai bučiuojamės. Nebent aš tau išties labai labai patinku“, – 21-erių Rachel.

27. Jos pasitikėjimą įgykite paskambindami jai apie 22 val. Ji eis miegoti manydama, kad galvojate apie ją, net jei tuo metu siurbiate tekilą nuo kokios mergšės krūtų.

26. Moteris veda iš proto saldymedžio aromatas, tad pasistenkite, kad juo kvepėtų jūsų namai ir automobilis.

25. Bent viena iš jos draugių norėtų su tavimi permiegoti.

24. Geras vyras su trūkumais yra tas, kuris nuolatos ką nors taiso. Jo trūkumas – normalaus darbo neturėjimas, privalumas – moterys eina iš proto, kai tobulini jūsų bendrą būstą.

23. kiekviena moteris myli savo užpakaliuką. Pasakyk jai, kad jos užpakaliukas nuostabus ir matysi jį kur kas dažniau.

22. Jei nori daugiau sekso, pasakyk savo moteriai, kad šiandien prie tavęs kabinėjosi patraukli nepažįstamoji (arba kolegė), daugeliu atvejų tai suveikia.

21. Daugiau nei pusė apklausoje dalyvavusių 18–25 metų amžiaus moterų geriau norėtų būti pervažiuotos sunkvežimio, nei būti storos.

20. Visos moterys mano, kad yra protingesnės už savo antrąsias puses.

19. Kuo daugiau ji turi auskarų ant savo kūno, tuo daugiau jos slaptų vietelių galėsi išmėginti.

18. Bent kartais leisk jai išsirinkti filmą, ir nesiskųsk, net jei jis tau visiškai nepatiks.

17. bet kuri gera moteris pasakys, kad visiškas sąžiningumas nėra pati geriausia politika (ypač jei kalba eina apie jos išvaizdą).

16. Merginos nebijo elgtis ištvirkėliškai, bet jūs turite turėti drąsos jų paklausti.

15. Moterims nepatinka susitikinėti su vyrais be charakterio. Todėl būkite toks, kuriuo ji galėtų didžiuotis – bent kartais dėl jos atsisakykite boulingo partijos su draugais.

14. Nesivesk moters į koncertą, kurį tikrai labai nori pamatyti – ji tiesiog norės anksti išeiti.

13. „Moterims patinka dideli peniai, bet jei tokį turite, nereiškia, kad neturite moters pamaloninti ir kitaip“, – 28-erių Elena.

12. Tyrimai rodo, kad artėjant ovuliacijai moteris labiau traukiamacho tipo vyrukai, o visą kitą laiką jos ieško tokio, kuris galėtų ja deramai pasirūpinti, t.y. mulkio.

11. Jai patinka bent vienas iš tavo draugų.

10. Bjaurios merginos mėgsta vaikščioti su gražiomis merginomis, nes taip jos jaučiasi patrauklesnės, o gražios merginos mėgsta vaikščioti su bjauriomis merginomis (dėl tos pačios priežasties).

9. tą akimirką, kai ji nusprendžia, kad esi jai įdomus, mintyse ji jau kuria jūsų bendrų vaikų portretus ir įsivaizduoja, kaip jos vardas derės su tavo pavarde.

8. „L‘Oreal“ tyrimų duomenimis, 60 proc. moterų JAV dažo plaukus.

7. Susitikinėjai su striptizo šokėja? Nepasakok apie tai jokiai merginai, kvaily.

6. Veidą patrink vidutinio šiurkštumo švitriniu popieriumi. Tai tavo pavargusio veido šešėlis, kurį ji pajus tave bučiuodama (oda bus švelnesnė). Dabar tuo popieriumi patrink savo vidines šlaunų puses. Įsidėmėk – mes nesiūlėme skustis, tai lengvesnė išeitis.

5. Serijinės žudikės moterys žudymui dažniau renkasi nuodus, nei ginklą.

4. Fogato daina „Slow drive“ („lėtas važiavimas“) yra ne apie kelionę mašina. Supranti?

3. Vienintelė išsiskyrimo frazė, su kuria ji negalės ginčytis ir kuria ją tikrai atstumsi: „Nepyk, bet aš tau nieko nebejaučiu“.

2. Perki dovaną merginai? Ji nekęs tavęs (ir tu pradėsi nekęsti savęs), jei į pagalbą pasiėmei kitą moterį.

1. Tu tikriausiai niekada nesužinosi, su kiek vyrų ji yra miegojusi. Standartinis melas – penki, o tai gali reikšti ir 12, ir vieną

 

Įvertink šį įrašą

Patiko? Pasidalink tai su draugais!
error
0