13 neįtikėtinai naudingų maistinės plėvelės panaudojimo būdų, kurių jūs nežinojote

Be kategorijos

13 neįtikėtinai naudingų maistinės plėvelės panaudojimo būdų, kurių jūs nežinojote

Paprasta maisto plėvelė padės įvairiose kasdienėse situacijose: nustebsite, kiek daug ji gali padėti!

Kaip naudoti maistinę plėvelę:

1. Maistinė plėvelė apsaugo jūsų rankas, kai reikia dirbti su grėbliu ar kastuvu. Tiesiog apvyniokite tą vietą kurią laikote su plėvele ir jūsų delnai bus švarūs!

2. Prieš įdėdami į šaldiklį, visuomet apvyniokite ledų likučius. Ledai bus lyg naujai praimti!

3. Apvyniokite šepetėlį plėvele, apsaugosite įrankį nuo išdžiūvimo ir kitą dieną galėsite toliau dirbti su dažais. Taip pat plėvele galite uždengti stiklainį su dažų liekanomis.

4. Jei suvyniosite bananų stiebus į plėvelę, vaisiai ilgai išliks švieži! Dabar laikau juos vieninteliu būdu.

5. Norėdami tvirtai uždaryti talpyklą, įdėkite maistinės plėvelės! Aš visada tai darau su kosmetika prieš pakuojant ją į lagaminą. Niekas neišsipils!

6. Laikykite plėvelės ritinėlį prie namų durų: jei reikia skubiai įeiti į namus, tiesiog apvyniokite nešvarius batus su plėvele!

7. Su maistinės plėvelės pagalba galite lengvai uždaryti langų plyšius.

8. Maistinių musyčių spąstai virtuvėje! Papjaustykite vaisių, uždenkite puodelį plėvele ir padarykite nedidelį pjūvį. Muselės labai greitai susirenka į puodelį ir tuoj pat galėsite jomis atsikratyti!

9. Originalus būdas sukurti meną ant sienų dažant! Užtepkite dažus, tada uždenkite sieną plėvelės sluoksniu. Šis triukas sukurs unikalų dizainą ir dekoruos sienas!

10. Aš visada padengiu šaldytuvo lentyną su plėvele! Garantuota švara: net jei ant lentynos išsilieja kefyras ar džemas, lengviau keisti plėvelę nei plauti visą šaldytuvą.

11. Maisto plėvelė svorio netekimui yra būtina! Labai naudinga padaryti apvalkalus moterims, norinčioms atsikratyti celiulito: probleminėse srityse kraujotaka didėja ir atsiranda natūralus svorio netekimas, taip pat galite padidinti bet kokios veido kaukės, tiek maitinančios, tiek valančios, poveikį, naudodami tik įprastą plėvelę! Šiluminis efektas, kurį sukuria plėvelę, užtikrins, kad kaukėje esančios medžiagos patektų į odą.

12. Uždengę bet kokią stiklinę su skysčiu viduje su plėvele ir įkišę šiaudelį, jūs garantuosite, kad skystis liks švarus!

13. Jei norite, kad puokštė be vandens gyvuotų ilgiau, naudokite šį triuką. Apvyniokite stiebo galus drėgnu skudurėliu, tada glaudžiai suvyniokite su plėvele.

Šaltinis