4 Zodiako ženklai, tobulai tinkantys ilgalaikiams santykiams

Be kategorijos

4 Zodiako ženklai, tobulai tinkantys ilgalaikiams santykiams

Santykiai – didžiulė atsakomybė ir sėkmingi jie bus tik tuomet, kai abu partneriai bus pakankamai jiems subrendę ir skirs tam daug savo jėgų, laiko bei noro. Kai kurie Zodiako ženklai tiesiog sutverti ilgalaikiams meilės santykiams. O neišvengiami ginčai ir nesutarimai tik sustiprina jų tarpusavio ryšį. Štai tie keturi Zodiako ženklai, idealiai tinkantys rimtiems, ilgalaikiams santykiams.

Jautis (balandžio 20 – gegužės 20)

Jaučiai – pastovūs, patikimi partneriai, ištikimi savo antrajai pusei. Jie nemėgsta staigių pokyčių ir nesaugumo. Todėl Jautis nuoširdžiai stengsis išsaugoti gerus santykius.
Jie siekia stabilumo, tačiau tai visiškai nereiškia, kad yra nuobodūs. Jaučiai labai jausmingi, todėl vietoj nuobodaus kiurksojimo prie televizoriaus kur kas mieliau rodysis viešumoje, ieškodami nuotykių. Jiems patinka nuolat atrasti kažką naujo, todėl ir savo santykiams neleis išsisemti.

Vėžys (birželio 21 – liepos 22)

Vėžiai labai rūpestingi. Jie tiesiog sužydi ilgalaikiuose santykiuose, nes kuria juos ant sąžiningumo pagrindo. Jie atvirai reiškia savo jausmus, todėl ir savo partnerius įkvepia elgtis taip pat. Vėžiai labai prisiriša prie žmonių, kuriais rūpinasi.
Vėžiai sunkiai užmezga artimą ryšį su žmonėmis, tačiau jei jau tai įvyksta, jie darys viską, kad išsaugotų santykius. Vėžys pasirūpins, kad jo partnerio emociniai poreikiai būtų pilnai patenkinti. Jie lojalūs, nuolat auga ir mokosi iš savo partnerio.

Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22)

Mergelės labai patikimos. Mergelės – komandiniai žaidėjai ir kilus problemoms jas sprendžia kartu su partneriu, o tai jų santykius tik dar labiau sustiprina.
Nesutarimai su išrinktuoju, be abejo, neišvengiami, nes Mergelės – gana preciziškos asmenybės, tačiau kartu jie įveiks sunkumus ir jų ryšys taps dar stipresnis. Mergelės išskirtinai lojalios, todėl jos būna idealūs partneriai ilgalaikėje perspektyvoje.

Svarstyklės (rugsėjo 23 – spalio 22)

Svarstyklės dievina ilgalaikius santykius. Jos labai vertina harmoniją ir pasižymi didele kantrybe. Jos nebijo būti emocionaliai atviros ir tai joms padeda aiškiau išreikšti savo poreikius ir pageidavimus partneriui. Sukūrusios santykius, Svarstyklės darys viską, kad juos išlaikytų.
Harmoninguose santykiuose Svarstyklės nepaliaujamai stengsis savo mylimąjį padaryti laimingu.