5 dalykai, kuriuos vyras daro tik dėl mylimos moters

Be kategorijos

5 dalykai, kuriuos vyras daro tik dėl mylimos moters

Praėjus 2 savaitėms po mūsų vestuvių aš sužinojau siaubingas naujienas. Nespėjo pasimiršti mūsų vestuvės, pilnos laimės ir amžinos meilės pažadų, kai mano tėvai pasakė, kad skiriasi praėjus 27 santuokos metams.

Pasakyti, kad aš buvau sugniuždyta – tai reiškė nepasakyti nieko. Buvo kelios naktys, kai aš be perstojo verkiau į pagalvę, nenorėdama nieko matyti ir nieko daryti. Bet mano vyras visą tą laiką buvo su manimi.

Jis apkabindavo mane. Jis davė man asmeninę erdvę. Jis ruošė mano mėgstamą maistą. Jis skambino į mano darbą ir likdavo su manimi, kai aš nenorėjau būti viena. Prisimindama tą laiką , aš supratau, kad jis iš tiesų myli mane.
Ir nors tai buvo liūdna patirtis, gyvenime yra tam tikri būdai sužinoti, ar vyras jus myli. Tai matosi iš veiksmų – tokių, kurie daromi ne kiekvienai. Jų, žinoma, daug, bet štai 5 pagrindiniai, kuriuos vyras daro tik tai moteriai, kurią myli.

1. Jis iš tiesų klausosi tavęs. Kai žmogus tau neabejingas, jam svarbus kiekvienas tavo ištartas žodis. Tu skaitaisi su jo nuomone ir jo patarimu, domiesi juo. Ir tai ypač pasitvirtina vyrų elgesyje. Tu suprasi, kad jis tave myli, todėl kad jis tavimi pasitiki pakankamai, kad prašytų tavo pagalbos ar patarimo.

2. Jis aptarinės ir ginčysis su tavim. Jeigu jums nesvarbus rezultatas, tai jūs juk ir nesiginčijate dėl jo? Todėl jeigu vyrui tikrai svarbu išspręsti kokį nors klausimą, jis norės jį aptarti ir ginčysis tol, kol jūs nerasite sprendimo.

3. Jis bus pasiruošęs pakeisti savo nuomonę. Net labiausiai užsispyręs vyras bus pasiruošęs pakeisti savo nuomonę dėl moters, kurią myli. Viskas todėl, kad jis gerbia jos nuomonę, ir ji jam svarbi. Jis norės rasti kompromisą ir tai darys su džiaugsmu.

4. Jis visada kovos dėl tavęs. Ir ne tik todėl, kad patenkintų savo vyrišką ego. O todėl kad jis žino, kad tokios kaip dar reikia paieškoti. Todėl jis nenori tavęs prarasti ir kovos.

5. Jis padarys viską dėl mylimos moters. Jis palaikys ją, padės, linksminsis su ja ir dalinsis svajonėmis. Jis nori praleisti su ja savo gyvenimą ir kartu nugalėti viską, ką jiems paruošė likimas.