6 vakaro gėrimai, kurie efektyviai valo kepenis, pagerina virškinimą ir degina riebalus miego metu!

Receptai

6 vakaro gėrimai, kurie efektyviai valo kepenis, pagerina virškinimą ir degina riebalus miego metu!

Jei prieš miegą naudojate tinkamus gėrimus, jie suteiks kepenims galimybę kovoti su detoksikacija.

Ramunėlių arbata

Šios arbatos veikla pirmiausia skirta kepenų darbui. Ramunėlių arbata padeda valyti  didelius toksinus ir pagerina kepenų darbo efektyvumą.

Ramunė taip pat turi raminančią savybę. Po sunkios darbo dienos rekomenduojama prieš naktį išgerti puodelį ramunėlių arbatos, kad atsipalaiduotumėte ir sumažintumėte stresą. Ramunė taip pat ramina raumenų ir sąnarių skausmą.

Sudėtis:

Norėdami pagaminti ramunėlių arbatą, reikės:

Pusę šaukštelio ramunėlių

250 ml vandens.

Pirmiausia, užvirinkite vandenį ir užpilkite ant ramunėlių. Arbata turėtų būti palikta 10 minučių, uždengtame puodelyje. Arbatą turite suvartoti pusvalandį prieš miegą.Tai reikia daryti 2 savaites.

Šiltas vanduo su citrinos sultimis

Šis gėrimas taip pat naudingas kepenų funkcijai. Dėl citrinų sulčių kiekio, gėrimas turi diuretiko poveikį. Norėdami pagaminti gėrimą, jums reikės:

200 ml vandens

Vieno arbatinio šaukštelio citrinos sulčių.

Vanduo turi būti šildomas, tačiau neleiskite jam virti. Karštam vandeniu reikia pridėti šaukštą citrinos sulčių. Gerti vandenį su citrina reikia prieš miegą penkiolika dienų.

Avižinių dribsnių stebuklingas gėrimas

Avižiniuose grūduose yra daug, vitaminų ir mineralų, kurie puikiai tinka gerinant virškinimą ir skatina tinkamą kepenų ir žarnyno trakto veikimą.

Šio eliksyro efektas gerina miego kokybę ir prisideda prie produktyviausios poilsio.

Padaryti gėrimui, jums reikės:

-1 šaukštas avižinių dribsnių

-1 puodelis vandens

-½ šaukštelio cinamono miltelių

Visų pirma, mirkykite avižinius dribsnius vandenyje. Geriau tai padaryti ryte, nes gėrimas turi būti padarytas maždaug apie septynias valandas prieš gėrimą. Vakare galite pridėti cinamono ir gerti gėrimą pusvalandį prieš vakarienę ir pusvalandį prieš miegą.

Imbiero gėrimas

Šis nuostabus eliksyras padeda ne tik valyti toksinus, bet ir deginti papildomas kalorijas. Dėl imbiero savybių gėrimas padeda pagerinti imunitetą ir pašalina vandens suspensiją bei edemą.

Imbiero gėrimui jums reikės:

-1/4 šaukštelio tarkuotų imbiero šaknų

-1 arbatinis šaukštelis šviežių citrinų sulčių

-250 ml vandens

Įkaitintame vandenyje reikia pridėti citrinos sulčių ir imbiero. Leiskite gėrimui stovėti apie 10-15 minučių. Gėrimas turėtų būti suvartojamas tris kartus per dieną, pusvalandį prieš miegą. Imbiero gėrimo kursas trunka 30 dienų.

Rekomenduojama turintiems aukštą kraujospūdį negerti šio gėrimo.

Mėtų arbata

Šis stebuklingas gėrimas gerina kepenų funkcijos darbą, taip pat turi atpalaiduojantį poveikį, reikalingą sveikam miegui. Be to, mėtų arbata pagerina virškinimą.

Mėtų arbatai Jums reikia tik dviejų paprastų ingredientų:

Vienos stiklinės vandens

Vieno arbatinio šaukštelio mėtų lapų.

Mėtų lapai turi būti užpilami verdančiu vandeniu ir leidžiama brinkti 10-15 minučių. Gėrimo trukmė – 20 dienų iš eilės, pusvalandį prieš miegą.

Pasidalinkite šiuo straipsniu su draugais ir prisijunkite prie Facebook puslapio ir gaukite įkvėpimo kiekvieną dieną!

Šaltinis