Tuti.lt

Tavo laisvalaikis internete

7 savaitės dienos: kuri jums palankiausia?

7 savaitės dienos: kuri jums palankiausia?

Su kuria planeta esate labiausiai susiję? Sužinokite, kurią savaitės dieną valdo kuri planeta, tada ir paaiškės, kada jums būna palankiausias, energingiausias savaitės laikas. Gimėte ketvirtadienį, o gal sekmadienį? Sužinokite, nes tai yra sėkmingiausia jūsų savaitės diena, kai galite sužibėti ir pasiekti daugiau arba tiesiog jaustis geriau.

Žmogus plika akimi mato septynias planetas, iš kurių Saulė ir Mėnulis yra arčiausiai Žemės, todėl jas aiškiausiai matome ir mums jos daro didžiausią įtaką. Likusios penkios planetos mums taip pat yra svarbios. Septynias savaitės dienas globoja septynios planetos, ir tai tikrai nėra sutapimas.

Kalendoriai, laiko matavimo sistemos ir astrologija Vakarų kultūroje atsirado tuo pačiu metu. Žinoma, šiuolaikiniame pasaulyje vis labiau užmirštama tradicinė arba senoji astrologija. Savaitės dienos kai kurios kalbose (pavyzdžiui, anglai jas perėmė iš senovės romėnų) vis dar rodo ryšį su planetų judėjimu.

Sekmadienis yra Saulės diena (angliškai Sunday ir Sun, sekmadienis ir Saulė). Tai yra tinkamiausias savaitės laikas geriems darbams. Sekmadienį patartina būti dosniems, geraširdžiams, tai yra, geresniems žmonėmis.

Pirmadienis yra Mėnulio diena (angl., Monday – Moon). Tradicinė darbo savaitė prasideda ir mes tampame oficialiais asmenimis. Tai yra gera diena bendrauti, tvarkyti reikalus, taip pat pabūti su šeimos nariais ir draugais. Mėnulio dieną privalu pagarbiai vertinti emocijas. Kai valdo ši planeta, jos kinta žaibiškai, gal net jausmai pirmadienį būna permainingesni už mūsų orus.

Antradienis yra Marso diena (ital., Martedi – Mars). Tądien kiekvienas tarsi gauna padidintą dozę pasitikėjimo savimi ir energijos. Tai yra geras savaitės laikas pradėti ką nors nauja ir svarbaus. Tačiau stenkitės neįsivelti į konfliktus, nes jie antradienį, kai valdo karo dievas Marsas, gana dažni. Stenkitės kuo daugiau visko nuveikti ir nuoširdžiai džiaukitės, kad esate gyvi ir gyvenate!

Trečiadienis yra Merkurijaus diena (ital., Mercoledi–Mercurius). Tai reiškia, kad diena yra tinkama protiniam darbui: tyrinėjimui, mokymuisi, rašymui, skaitymui. Merkurijaus diena taip pat tinkama įvairiausiam bendravimui internetu, telefonu, laiškais ar akis į akį. Tai yra tinkamas laikas save išreikšti, pristatyti, nes sugebate geriau įtikinėti ir surasti tinkamesnių argumentų.

Ketvirtadienis yra Jupiterio diena (lot., Jovis dies). Jupiteris yra planetų karalius, jis suteikia jėgų spręsti dideles problemas, atlikti didelius darbus ir bendrauti su svarbiais žmonėmis. Jei mąstote pozityviai, sugebėsite ketvirtadienį pritraukti sėkmę, gauti pritarimą ar sulaukti pripažinimo. Tačiau patartina tokią dieną elgtis kukliai, sistemingai ir riboti ekstravagantiškus gestus. Tada diena bus visapusiškai sėkminga.

Penktadienis yra Veneros diena (ital., Venerdi – Venus). Nenuostabu, kad penktadienį, kai valdo Venera, baigiasi darbo savaitė ir prasideda savaitgalis. Dieną demonstruokite socialinius įgūdžius, geras manieras ir priimkite sprendimus, kurie sutaikytų žmones, padėtų kurti harmoningą atmosferą. Darbo savaitę pabaikite taktiškai ir maloniai, o tada džiaugsmingai sutikite savaitgalį. Akivaizdu, jog Veneros diena tinka meilei, pasimatymams, susitikimams, parodyti prisirišimą, būti meiliems.

Šeštadienis yra Saturno diena (lot. Saturni dies). Ši planeta sustato daiktus į savas vietas ir neleidžia kontrolei išsprūsti jums iš rankų. Tai yra gera diena sulėtinti tempą, kreipti dėmesį į detales, galbūt net praleisti šiek tiek laiko su pagyvenusiais, senais žmonėmis. Tai yra diena, kai reikia elgtis teisingai. Nepamirškite dėl to jaustis gerai.

270
Dalinkis naujienomis