2020-11-29

Tuti.LT

Tavo laisvalaikis internete

9 pagrindiniai moterų tipai

9 pagrindiniai moterų tipai

Visas be išimties moteris galima padalinti į devynis tipus. Perskaitykite – gal atpažinsite save ar savo draugę.

Moteris su sunkiu likimu

Du aukštieji išsilavinimai. Rūkanti. Kalba su nuovargiu, atrinkdama kiekvieną žodį. Bet kokiuose gyvenimo įvykiuose, nepriklausomai ar lyja, ar saulė šviečia, mato kažkokią ypatingą, tragišką prasmę. Nepakenčia prieštaravimų, o jei ir pakenčia, tuomet leidžia suvokti savo pašnekovui, kad jis priverčia ją kentėti. Beveik nenaudoja kosmetikos, manydama, kad šiame pasaulyje nieko nepakeisi. Labai priekabi renkantis alkoholį, nors iš tikrųjų geria viską iš eilės. Dauguma vyrų yra pagavę ją meluojant. Dauguma moterų nuo jos pabėgdavo apsiverkusios ir piktos. Ji visus vyrus vadina „mergininkais“ ir „alchašais“, nes būtinai kuris nors iš jų pamiršo jai sumokėti alimentus už vaikus. Tačiau kartais ir jos veidas suakmenėja, nes telefonas tyli.

Nuostabi tuo, kad priverčia vyrus elgtis vyriškai.

Linksmuolė kvatoklė

Yra linkusi pilnėti. Labai gerai ruošia valgį. Jos namuose dirba visi esantys elektriniai prietaisai. Niekada neatsako nutukusiam katinui įmesti dar gabalėlį maisto. Džiaugiasi, kai svečiai ateina su vaikais. Momentaliai apgirsta nuo mažiausio alkoholio kiekio. Gali ir juoktis, ir verkti vienu metu. Vis dar tiki vyrų geraširdiškumu. Iškart įsimyli, jei vyras, apsvaigintas ruošiamo maisto, bučiuoja jai rankas. Mėgsta žiūrėti televizorių ir tiki bet kuo, kas yra teigiama. Juokiasi iš kiekvieno vyro juokelio, netgi pačio lėkščiausio. Savaip vieniša.

Nuostabi tuo, kad nei vienas vyras iš jos neišeina alkanas.

Tylenė

Jai vis dar patinka skaityti knygas. Niekaip negali pabaigti pradėto mezginio. Su didžiausia paslaptimi pristato savo svečiams naujai įsigytas knygas. Ir atidžiai stebi jų reakciją. Nuomonę apie žmogų susidaro būtent šią akimirką. Įtikinti priešingai gali užtrukti visą gyvenimą. Kažkada ir ji mylėjo. Į savo išrinktąjį ji kreipiasi „jūs“. Fotografija rėmeliuose – vyras su aiškiu žvilgsniu ir suraukta kakta. Jei apsilanko tėvas, ji slepia šią fotografiją stalčiuje. Gaili visų benamių gyvūnų, tačiau jos bute, kur ji taip sunkiai įgyvendino tylą, net ir žiurkėnas negraužia laikraščio. Jei pasiūlytumėte jai, pasilikti pernakvoti, ji gali ir nualpti.

Nuostabi tuo, kad nepradeda pokalbių apie „tolimesnį santykių vystymąsi“.

Filosofas ant sofos

Neįprasta moteris. Visiškai nemokanti skaičiuoti pinigų. Maišo metų laikus, maitinasi šokoladiniais saldainiais. Jai tinka bet kokie rūbai, taip pat ir vyriški. Turi retų ir gerų knygų kolekciją, kurias duoda skaityti neprašydama grąžinti. Nekikena, neverkia ir neįsižeidžia. Paprasčiausiai šypsosi. Abejinga bet kokiems aktyviems veiksmams. Gali visą dieną pragulėti ant sofos, stebėdama, kaip nuo skersvėjo blaškosi užuolaida. Visus vyrus, nepriklausomai nuo socialinio statuso, ji žiūri tik kaip į vyrus, suteikdama jiems negailestingas charakteristikas. Patikti jai neįmanoma. Paradoksalu, tačiau nieko daugiau, išskyrus tapti draugu, jūs nesugebėsite.

Nuostabi tuo, kad tiksliai pasakys, ką jūs turite nuveikti šiame gyvenime.

„Kovinė boba“

Pasižymi stipria sveikata, pereinančia į prievartą prieš nesveikas asmenybes. Ji aistringai kolekcionuoja kaktusus, knygas, šunis, rūšinius vynus, stalinius servizus, kosmetiką, sportinį inventorių, baldus, eglutės žaisliukus… Taip stipriai myli, kad netreniruoto vyro raumenis dar ilgai skauda.

Nuostabi tuo, kad su ja bet koks vyras jaučiasi saugiai, kaip už sienos.

Dailininkė

Ji pavargo nuo savo talento ir slapta svajoja jo atsikratyti. Todėl, kad negauna iš jo nieko, išskyrus pavydą ir vienatvę. Mano, kad Dievas apdovanojo ją pagrindiniu talentu – grožiu. Jos butas – tai vienišės namai. Prarūkyti pokalbiai apie gyvenimo prasmę išvedė ją iš proto. Ji pavargo. Ji nori pamatyti sniego kalnus mėlynų medžių šešėliuose, dar nepagimdytą sūnų, ir šiaip gerą žmogų, kuris, jos nuomone, yra čia šalia.

Nuostabi tuo, kad iš tikrųjų kažką pavers laimingu.

Kurtizanė

Įsimylinti taip greitai, kad vyrai svarsto šią savybę atvirai ir nė kiek nenusivildami. Kalba atvirai apie pikantiškas detales, apie šio vakaro gerbėjus. Vyrai taip pat klysta, nes būtent jie ir priklauso nuo jos, o ne atvirkščiai. Ji kiekvieną dieną surenka vyrų bataljoną ir pasiunčia juos mirčiai: kiekvienas kareivis gauna malonumo kare, o po to miršta, pamesdamas savo individualumą. Ji gali turėti vyrą. Tačiau tai nieko nekeičia. Ji niekuo neužsiima, jei neskaičiuojant vakarinių šėliojimų ir to tragiško fakto, kad kartais tenka pasinaudoti visuomeniniu transportu. Ji moka bartis tokiais žodžiais, kad vyrams net bėgioja šiurpuliukai po oda. Bet jie to nusipelno, kadangi yra šalia jos.

Nuostabi tuo, kad dėl jos nei vienas vyras neiššauks kito dueliui.

Nepasiekiamoji

Gera moteris. Miela, protinga, simpatiška. Objektyviai vertina daiktus. Pripažįsta savo klaidas ir nepastebi kitų. Truputį rūko ir šiek tiek geria. Mėgsta ir nekenčia savo atvaizdo veidrodyje. Svajoja turėti vaiką ir jį turi. Laiminga, jei tas, kuris prisipažino meilėje, šiandien nėra išgėręs, ir tuo pačiu svajoja apie priešingą atvejį. Prižiūri save ir kukliai naudojasi kosmetika. Vairuotų automobilį, jei jį turėtų. Kai kalba, norisi viską mesti ir pasilikti su ja tiek, kiek ji tik leis. Tačiau ji neleis. Jai patinka vyrai, kuriantys jai eiles, tačiau stipriai stovintys ant kojų.

Nuostabi tuo, kad gerai atrodo.

Poeto svajonė

Ji – mitas, fantazija, lyrinių poetų mūza.

Nuostabi tuo, kad neegzistuoja.

17