2020-12-04

Tuti.LT

Tavo laisvalaikis internete

Aštuonios vyrų elgesio savybės, kurių moterys niekada nesupras

Aštuonios vyrų elgesio savybės, kurių moterys niekada nesupras

Ką atsakytumėte, jeigu jūsų paklaustų, kurios vyro savybės jus labiausiai erzina? Tylėjimas, kai bandote su juo pasikalbėti? Nemokėjimas išreikšti jausmų? O gal pokyčių vengimas? Patikėkite, jūs ne vienintelė moteris pasaulyje, kurią erzina šios savybės!

Monotoniškas murmėjimas apie jausmus. Dažnai vyrai vienus svarbiausių žodžių – „aš tave myliu“ – ištaria šaltai, tarsi būtų kokie robotai. Esate laiminga moteris, jei jis tai padarė dar ir neprašomas… Tačiau tai visai nereiškia, kad jis jūsų nemyli. Žinoma, nereiškia ir to, kad jis yra robotas. Juk jūs nebūtumėte tekėjusi už bejausmio roboto? Tiesiog kai kuriems vyrams sunku išreikšti jausmus, tad pasistenkite suprasti savo mylimąjį.

„Nemokėjimas“ apsipirkti. Ko gero, daugeliui vyrų apsipirkinėjimas skamba kaip pats bjauriausias keiksmažodis. Turbūt moterys niekada nesupras, kodėl jų vyrai neskaito etikečių, griebia pirmą pasitaikiusį daiktą ir nejaučia malonumo tris valandas vaikščioti po drabužių parduotuves žinodami, kad vis tiek nieko nepirks. Na, bet juk nėra viskas taip blogai. Juk jei paprašote jo parnešti duonos ir pieno, jis pareina su duona ir pienu.

Jis ne visada žino, kada geriau sakyti tiesą, o kada meluoti. Moterims patinka, kai jis grįžęs namo pasako, kad ji atrodo tikrai nuostabiai kaip niekada – na ir kas, kad ji tuo metu dėvi apsmukusius šortus ir 5 dydžiais per didelius marškinėlius, o jos šukuosena primena paukščio gūžtą. Toks melas netgi labai pateisinamas. Tačiau norėdamas jūs privilioti į dušą, kur galėsite pažaisti meilės žaidimus, jis neturėtų sakyti nieko panašaus į „mieloji, tu kvepi tikrai nekaip, gal verčiau eime į dušą?“ Ir kodėl jie nesupranta skirtumo tarp šių dviejų melų!

Nepasako, dėl ko nerimauja. Įsivaizduokite, kad jūsų vyras jau visą popietę vaikšto paniuręs, piktas, nekalba. Jei bandote išsiaiškinti, kas nutiko, jis suniurzga tik nieko nereiškiantį „man viskas gerai“. Pažįstama situacija? Tačiau toks jo elgesys visai nereiškia, kad jis jūsų nebemyli. Galbūt jis tiesiog susikoncentravęs į kokią nors veiklą, o gal jam kažkas tiesiog nepasisekė. Atminkite, kad vyrai nesėkmes išgyvena vienatvėje.

Nemėgsta pokyčių. Kai jūs pasiūlote pietums pagaminti egzotišką patiekalą, jis suraukia nosį. Kai siūlote kartu leistis į trijų dienų kruizą, sako, kad verčiau kaip visada važiuoti į kaimą. Ir vėl pažįstama situacija? Net jei jūsų vyras taip ir elgiasi, tai dar visai nereiškia, kad jis nenori išbandyti naujų dalykų. Įsitikinsite tuo pasiūliusi jam išbandyti ką nors naujo lovoje.

Tyli, kai norite su juo pasikalbėti. Susinervinate, kai norite su juo pasikalbėti, o jis tik linksi galva ar pasako vos vieną žodį kas penkias minutes? Atminkite, kad vyrai tiesiog mažiau kalba ir jiems neatrodo, kad tai gali erzinti. Priešingai, jie mano, kad nuolatinis pliurpimas tikrai erzina! Be to, tylėdami jie užsitikrina, kad nepasakys ko nors, kas jus supykdytų.

Nesupranta, ko iš jų nori. Jūs pusę metų pasakojate jam, kaip norėtumėte turėti kvepalus „X“, galbūt net „netyčia“ tarp jo žurnalų paslepiate jų reklamą ir žemėlapį, kuriame nurodyta, kur tiksliai šių kvepalų galima nupirkti. Nepaisant jūsų pastangų, gimtadienio proga dovanų gaunate virtuvinį kombainą. Nereikia nė sakyti kaip jaučiatės. Tiesiog atminkite, kad užuominos nėra stiprioji vyrų pusė, tad kartais galbūt paprasčiausiai tiesiai šviesiai pasakyti, ko iš jo tikitės.

Pėdina, kai reikia skubėti. Įsivaizduokite, kad skrendate su vyru pailsėti kur nors, kur vasara vyrauja visus metus. Tačiau taip jau nutiko, kad vėluojate į lėktuvą (tikrai ne dėl to, kad tris kartus persirenginėjote, kol nusprendėte, kuri suknelė jums labiau tinka). Oro uoste jūs bėgate įsitvėrusi vieną iš lagaminų, o jis ramiai paskui jus eina ir, žinoma, atsilieka. Galiausiai jums tenka jo laukti prie vartų ir jaudintis, ar tikrai spėsite į lėktuvą.

16