Tuti.lt

Tavo laisvalaikis internete

Ateiviai jau 60 metų bendrauja su žmonėmis

Ateiviai jau 60 metų bendrauja su žmonėmis

Ateiviai iš kitų planetų jau kelis kartus užmezgė kontaktą su žmonėmis, tačiau vyriausybės tai slėpė 60 metų. Taip teigia astronautas Edgaras Mitchellas – šeštas žmogus, išsilaipinęs Mėnulyje.

Daktaras E.Mitchellas buvo ervėlaivio „Apollo 14“ astronautas. Jis teigia, kad dirbdamas NASA žinojo apie daugelį neatpažintų skraidančių objektų (NSO) apsilankymų Žemėje, bet kiekvienas toks atvejis uoliai slepiamas.

77 metų E.Mitchellas tvirtina, kad NASA darbuotojai, užmezgę ryšį su ateiviais, šiuos apibūdino kaip „mažus žmogelius, neįtikėtinai panašius į mus“. Jie mažai skiriasi nuo to, ką mes tradiciškai įsivaizduojame: jų mažas kūnelis ir didelė galva bei akys. Tačiau, kad ir kaip tai siaubinga, mūsų technologijos išplėtotos toli gražu ne taip kaip jų, ir jei jie nusiteikę priešiškai, tada „mes prapuolę“.

Please install Flash plugin

E.Mitchellui drauge su „Apollo 14“ vadu Alanu Shepardu priklauso ilgiausio pasivaikščiojimo Mėnulyje rekordas – 9 val. 17 min. Tai įvyko 1971 metais.

„Man pasisekė akivaizdžiai įsitikinti, kad mūsų planetą lankė NSO – tai realybė. Pastaruosius 60 metų visos mūsų vyriausybės tai kruopščiai slėpė, tačiau pamažu informacija prasiskverbė į viešumą, ir kai kuriems iš mūsų pavyko šį bei tą sužinoti. Aš bendravau su kariškių ir intelektualų atstovais, kurie žino, kad visuotinio žinojimo paviršiuje slypi atsakymas: taip, mus lankė ateiviai iš kitų planetų. Ir tai nutiko ne kartą“, – pareiškė E.Mitchellas. Jis turi aviacinės statybos bakalauro išsilavinimą ir yra aeronautikos ir astronautikos mokslų daktaras.

E.Mitchellas teigia, kad garsiai nuskambėjusi 1947 metų istorija apie ateivius, neva nusileidusius Amerikos Rosvelo miestelyje, buvo gryniausia tiesa, o dabar tiriamos ir kitos panašios istorijos.

„Dabar visa tiesa iš tikrųjų aiškėja. Manau, artėjame prie tikro atradimo“, – pareiškė E.Mitchellas amą praradusiam radijo laidos vedėjui.

„Pamaniau, jog tai savotiškas astronautų humoras, – sakė šis. – Tačiau jis, regis, visiškai rimtai mano, kad kosmose gyvena ateiviai, ir tai neginčytina.“

NASA nedelsė paneigti šių teiginių. Jos vadovas paskelbė, kad NASA netyrinėja NSO, neturi nieko bendro su informacija apie ateivių gyvenimą mūsų planetoje ar bet kur kitur kosmose. „Daktaras Mitchellas – didis amerikietis, tačiau šiuo klausimu mūsų ir jo nuomonės nesutampa“, – sakoma NASA pranešime.

163
Dalinkis naujienomis