Čia yra galingiausias antibiotikas, kurį galite padaryti patys

Receptai

Čia yra galingiausias antibiotikas, kurį galite padaryti patys

Ciberžolė yra vienas populiariausių pasaulyje prieskonių ir turi ypatingų savybių. Jau ilgą laiką ji buvo naudojama Ajurvedos, šiuolaikinės Indijos ir tradicinės kinų medicinos srityse.

Žmonės vartojo ciberžolę kaip galingą natūralią priemonę daugeliui sveikatos problemų išspręsti: sunkus kvėpavimas, kepenų ligas, odos problemos, raumenų įtampą, žaizdas, skrandžio problemas. Be to, jis gali būti labai naudingas nuo virškinimo problemų, įvairių rūšių infekcijų, uždegimų, taip pat piktybinių navikų.

Kodėl ciberžolė yra toks svarbus mūsų sveikatai?
Ciberžolės veiklioji medžiaga, turi priešuždegiminių, antioksidacinių ir antimikrobinių savybių. Todėl prieskonis yra idealus sprendimas kovojant su mikrobais, gydant gastritą, skrandžio opas ir kitus dalykus.

Tyrimai rodo, kad ši medžiaga turi teigiamą poveikį DNR ir ląstelių išlikimui. Taip pat gali sumažinti osteoartrito simptomus. Tai gali būti pasiekta kasdien vartojant 200 mg ciberžolės.

Turmenron yra dar viena ciberžolės sudedamoji dalis. Jis pagerina smegenų funkciją ir gydo Alzheimerio ligą, atkuria nervų ląsteles.

Kaip sukurti natūralų antibiotiką iš ciberžolės?


Sudėtis:

1 valgomasis šaukštas. ciberžolė
100 g organinio medaus

Virimas:

Sudėkite sudedamąsias dalis į stiklainį ir gerai sumaišykite.

Taikymas:

Jei sergate gripu, kas valandą paimkite pusę šaukšto natūralaus antibiotiko. Kitą dieną paimkite tą pačią mišinio dozę, bet kas 2 valandas. Trečią dieną paimkite tą pačią dozę tris kartus per dieną.

Prieš nurijus mišinį, įsitikinkite, kad jis ištirpsta burnoje. Taip pat kiekvieną dieną galite pridėti jį prie puodelio arbatos ar pieno.

Šaltinis