Tuti.lt

Tavo laisvalaikis internete

Dalykai, kurių negalima sakyti moterims

10. Nepakenti jos draugų vaikinų. Jei vyras pradeda peikti moters draugus, ypač jei dar nėra jų matęs, akivaizdu, kad jis jaučiasi nesaugiai. Patarimas: Net jeigu jie yra daugiau nei draugai, atrodys, kad bijote konkurencijos ir kad jums stinga pasitikėjimo.

9. „Paskambinsiu vėliau.“ Tokia frazė tinka, jei norite kam nors ką nors parduoti, bet ne bendraujant su moterimi. Visų pirma, tampate nuspėjamas, nebelieka spontaniškumo. Antra, atimate iš jos galimybę pačiai jums paskambinti – juk dabar ji turi laukti jūsų skambučio arba rizikuoti, jog pasirodys nekantri.

8. Neskubėkite kalbėti apie bendrą ateitį. Dažnai per pirmąjį pasimatymą moteriai paminėjus, ką ji mėgsta ir ko nemėgsta, vyriškis skuba išnaudoti tą faktą, kad pakalbėtų apie kitą pasimatymą. Pavyzdžiui, ji gali pasakyti, kad mėgsta tailandietišką maistą, o jūs skubiai atsakote: „Ir aš. Reikės kada nueiti į tailandietišką restoraną.“ Stop, stop. Teoriškai tai skamba patraukliai, bet realiai moterims ne tik patinka ne taip lengvai prieinami vyrai, joms tiesiog reikia tokių.

7. „Su kiek vyrų esi miegojusi?“ Pirma, ar iš tiesų nori žinoti? Antra, vėl parodai, kad nesaugiai jautiesi, ypač jei to klausi santykių pradžioje. Jei ji paklaus pirmoji, pasakok. Bet patartina patiems nepradėti tokio pokalbio.

6. „Vakar parašiau tau žinutę, bet tu neatrašei. Kas atsitiko?“ Vyrai turbūt dažniausiai daro šią klaidą, kai nesulaukia žinių iš moters. Ši klaida gali pasirodyti nereikšminga, tačiau ji yra tikrai didelė. Praėjo daug laiko, kol supratau, ką daryti, kai moteris neatrašo. Galiausiai supratau – geriausia nekreipti dėmesio ir elgtis taip, tarsi nieko nebūtų atsitikę.

5. „Ar aš tau patinku?“ Jei norite netekti moters palankumo, ištarkite šią frazę. Jei to klausiate, akivaizdu, kad nepasitikite savimi. Taigi neklauskite, stenkitės patys suprasti.

4. „Ką nori veikti vakare?“ Ne tuščiai sakoma, kad moterims patinka vyrai, kurie žino, ką daro. Jei skambinate moteriai, norėdami pakviesti į pasimatymą, būkite sugalvoję, kur ją kviesite. Neužkraukite jai atsakomybės, antraip ji pamanys, kad nesugebate nieko suplanuoti.

3. Nepasakokite apie automobilį, darbą ar namą taip, tarsi atrodytų, jog stengiatės padaryti įspūdį. Ar žinote, kokie vyrai giriasi moterims automobiliais, darbais ir namais? Įvairių tipų, tačiau moterys priskiria juos vienai kategorijai – tokie, kurie daugiau neturi ko pasiūlyti. Nejuokauju, paklauskite bet kokios moters – ji atsakys tą patį. Kai kurias galbūt pavyktų sužavėti, tačiau net ir tokios labiau žavėtųsi jūsų materialinėmis gėrybėmis, jei jų neminėtumėte.

2. „Ar galiu kada pakviesti tave į pasimatymą?“ Niekada neklauskite moters, ar galite pakviesti ją į pasimatymą, kvieskite, tik kvieskite užtikrintai. Pavyzdžiui: „Susitikime“ arba „koks tavo telefonas?“ ar tiesiog paminėkite, kur norėtumėte ją nusivesti: „Eime mokytis salsos, bus smagu.“

1. „Ar galiu tave pabučiuoti?“ Visos moterys pasakys, kad vyras neturėtų klausti tokių dalykų. Tai byloja apie tokias vyrų savybes, kurios moterims labiausiai nepatinka. Tokiu atveju dar galite pridurti, kad esate nekaltas… Mandagi moteris gal ir atsakys taip, tačiau mintyse tikrai pasakys – ne.

22