2020-11-30

Tuti.LT

Tavo laisvalaikis internete

Flirto pradmenys: kaip siųsti merginai gėrimą

Beautiful couple on a coffee date at restaurant

Flirto pradmenys: kaip siųsti merginai gėrimą

Tarp pompastikos ir subtilaus džentelmeniškumo egzistuoja labai plona riba. Siųsdami gėrimą už baro sėdinčiai merginai rizikuojate ties šia riba prarasti pusiausvyrą. Tačiau nebūtina atsidurti nevykėlio kategorijoje, juk tinkamai įvykdytas gėrimo siuntimas — vienas džentelmeniškiausių gestų vyro arsenale, su juo galite palikti moteriai neišdildomą įspūdį. Jei norite šį simbolinį aktą atlikti taip, kaip reikia, pasinaudokite AskMen.com siūlomais patarimais. Mergina bus sužavėta, o jei ne — bent žinosite, kad viską padarėte teisingai.

Barmenas — jūsų pagalbininkas

Jei norite, kad viskas vyktų sklandžiai, pasirūpinkite, kad barmenas būtų jūsų pusėje. Elkitės su juo pagarbiai, o ne kaip su tarnu — juk jis bus jūsų ir merginos, sėdinčios kitame baro gale, tarpininkas. Jo vaidmuo šioje „transakcijoje“ yra esminis: kaip jis pateiks gėrimą, nulems merginos reakciją. Įvertinkite jo kūno kalbą (ar jis nusiteikęs draugiškai, ar žiūri į jus su panieka?) ir po kiekvieno gėrimo palikite dosnių arbatpinigių. Taip užtikrinsite, kad barmenas išliktų jūsų komandoje.

Išsiaiškinkite, ką ji geria

Negalite paprasčiausiai jai užsakyti bet kokio kokteilio. Reikia paklausti barmeno, ką ji geria, ir nusiųsti dar vieną, kai jos taurė ištuštėja (būtinai spėkite nusiųsti gėrimą, kol ji dar pati jo neužsisakė). Jei išrinksite jai nepatinkantį gėrimą, pinigai ir pastangos bus išleisti veltui. Alternatyvi strategija: paprašykite barmeno, kad šis leistų jums sumokėti už kitą jos užsisakytą kokteilį. Kai jis įteiks šį kokteilį, jis mostels jūsų pusėn, kad parodytų, jog šis gėrimas — dovana nuo jūsų.

Nepretenzingas linktelėjimas

Kai barmenas neš gėrimą, žiūrėkite į ją. Kai barmenas atkreips jos dėmesį į jus, nuoširdžiai nusišypsokite ir pasisveikinimui švelniai linktelkite galva. Taip pat galite truputį pakelti savo taurę į jos pusę. Tik nemojuokite rankomis ir neatrodykite pernelyg desperatiškai.

Stebėkite jos reakciją

Toliau stebėkite jos reakciją — tik tokiu būdų sužinosite, ar verta prisistatyti. Jei ji nusišypsos ir pamojuos, galite drąsiai prie jos prisijungti. Jei atrodo, kad ji nepatogiai jaučiasi, palikite ją ramybėje. Gali būti, kad ji bus su draugėmis. Tokiu atveju stebėkite jų tarpusavio bendravimą. Jei jos kikena ir kitaip reiškia savo susižavėjimą — pirmyn. Jei jos varto akis ir raukosi, laikas susitaikyti su mintimi, jog ši mergina nebus jūsų.

Prisistatykite

Leiskite jai pasimėgauti gėrimu. Jei jos reakcija teigiama, prieikite prie jos ir užmegzkite pokalbį. Nesielkite pompastiškai vien dėl to, kad ji priėmė jūsų gėrimą — tai buvo tik įžanga, o ne leidimas daryti su ja tai, ką norite. Toliau teks pasikliauti savo žavesiu ir geru humoro jausmu.

15