Tuti.lt

Tavo laisvalaikis internete

Ilgiausio liežuvio savininkė

Ilgiausio liežuvio savininkė

Kalifornijos koledžo studentės Chanel Tapper liežuvio ilgis siekia 9,75 cm ir šie skaičiai jau įrašyti į Gineso rekordų knygą.

Driežo liežuvį primenantis 21-erių merginos liežuvis yra dvigubai ilgesnis nei įprasta žmogui. Ir tai buvo pastebėta labai anksti, kai Chanel buvo vos aštuoneri.

„Pamenu, su mama fotografavomės per Helovino šventę, abi pozavom iškišusios liežuvius. Ir kai nuotraukos jau buvo padarytos, pastebėjau, kad mano liežuvis gerokai ilgesnis. Vėliau tai pastebėjo ir aplinkiniai. <…>Žinoma, kad mokykloje būdavo komentarų, o kai kurie žmonės mane ir teatsimena kaip mergaitę su ilgu liežuviu. Juolab kad mėgdavau jį iškišti. Buvau didelė pamaiva“, – pasakojo mergina.

Chanel mamos liežuvis taip pat nėra mažas, tačiau mergina mano, kad jos liežuvis toks ilgas dėl to, kad neišsivystė „kažkas, kas būtų neleidęs jam taip išsitempti“.

Koledžo studentės liežuvį pamačiusiems žmonėms ilgam atvimpa žandikaulis.

„Atrodo, kad jie netiki tuo, ką mato, – juokėsi Chanel. – Ir dažnai paprašo dar ir dar kartą parodyti liežuvį, kad įsitikintų, jog akys jų neapgavo. O jei yra šalia ir kitų žmonių, neabejotinai apie tai papasakoja ir jiems, tada įvyksta grandininė reakcija!“

Dažniausi merginai užduodami klausimai: ar ji gali liežuviu paliesti savo nosies galiuką, alkūnę, ar liežuvis telpa jai į burną, ar bučiuodamasi su vaikinais jų nedusina?

„Bet kokiu atveju, visiems, išvydusiems mano liežuvį, tai būna atrakcija, – juokėsi mergina, kuriai jos liežuvis atrodo normalus ir nekelia jokio diskomforto. – Gimiau su tokiu liežuviu, esu pripratusi, todėl net neverta svarstyti, ar norėčiau „normalaus“. Maniškis man ir yra normalus“.

Ar toks ilgas liežuvis kaip nors veikia jos santykius su vaikinais?

„Taip. Dauguma vaikinų, kurie žino ar jau yra jį matę, su manim bendraudami ima galvoti apie visokius nešvankius dalykus…

Šiuo metu vaikino neturiu, bet džiaugiuosi, kad buvusiam vaikinui mano liežuvis visai nerūpėjo – už tai jis man ir patiko“, – sakė Chanel.

230
Dalinkis naujienomis