Tuti.lt

Tavo laisvalaikis internete

Indas nesiprausia jau 35 metus ir tikisi, kad tai padės jam galų gale susilaukti sūnaus

Septynias dukteris auginantis indas nesiprausia jau 35 metus ir tikisi, kad tai padės jam galų gale susilaukti sūnaus. Kailashui „Kalau“ Singhui maudymąsi ir dantų valymą kiekvieną vakarą atstoja „ugnies vonia“, kuomet jis ant vienos kojos stovi prie laužo, rūko marihuaną ir meldžiasi dievui Shivai, remdamasis dienraščiu „Hindustan Times“ praneša internetinis portalas news.com.au.

Kailashui „Kalau“ Singhui maudymąsi ir dantų valymą kiekvieną vakarą atstoja „ugnies vonia“, kuomet jis ant vienos kojos stovi prie laužo, rūko marihuaną ir meldžiasi dievui Shivai, remdamasis dienraščiu „Hindustan Times“ praneša internetinis portalas news.com.au.

„Tai tas pats kaip maudymuisi naudoti vandenį. Ugnies vonia užmuša mikrobus ir infekcijas”, – teigia indas.

Netoli šventojo Varanasio miesto gyvenantis 63 metų indas įžeidė savo šeimą, nes atsisakė ritualinių maudynių Gango upėje netgi tuomet, kai prieš penkerius metus mirė jo brolis.

„Aš neprisimenu, kaip viskas prasidėjo, tik žinau, kad tai nutiko maždaug prieš 35 metus”, – teigė jis.

Kalau higienos įpročiai atsiliepė ir jo profesiniam gyvenimui. Jam priklausiusią bakalėjos parduotuvę teko uždaryti, kai dėl indo „nesveikos asmenybės“ į parduotuvę ėmė nebeužsukti lankytojai. Dabar indas dirba netoli Varanasio oro uosto esančiuose laukuose.

Kalau, net ir bobų vasaros metu dėvintis du megztinius, teigė, jog jo įžadas nesiprausti – atsidavimas „nacionaliniam interesui“.

„Aš nebesilaikysiu šio įžado, kai tik baigsis visos tautą kamuojančios problemos“, – teigė jis.

Tačiau indo kaimyno teigimu, šis prausimosi boikotas turi ir kitą priežastį.

„Aiškiaregys kartą pasakė Kalau, kad jei jie nesipraus, jam gims berniukas“, – teigė Madhusudanu vadinamas vyras.

Daugelis indų labiau vertina sūnūs, kurie dažniausiai yra šeimos maitintojai, o mergaitės laikomos našta, nes sutuoktinio šeima reikalauja vedybinio kraičio, o vyro šeimai atitenka ir visas uždarbis.

41