Išskirtinis moters pomėgis padėjo jai kovoje su vėžiu

Įdomybės

Išskirtinis moters pomėgis padėjo jai kovoje su vėžiu

Prieš 2 metus aš atradau 3D želatininius pyragus. Pamėgusi šį pomėgį, aš pradėjau lankyti  kursus, kuriuos vykdo garsus 3D želė meno mokytojas. Kai atlikinėjau praktiką, aš taip pat skelbiau savo darbus „Facebook“ ir „Instagram“ tinkluose.

Vieną dieną draugas paprašė man padėti jam paruošti 3D želatininį pyragą su rožėmis, papuoštomis ant torto. Kiekvienas darbas gali užtrukti iki 4 valandų. Netrukus po to aš pradėjau gauti daugiau prašymų iš žmonių, norinčių įsigyti  3D želatininius pyragaičius. Gauti atsiliepimai buvo teigiami. Žmonės , net apsiverkdavo iš laimės gavę mano pyragus.Kai grįžau į Sidnėjų, sukūriau savo verslą, pavadinimu „Želės alchemiją“.

Deja, 2017 m. Pabaigoje man buvo diagnozuotas 3 stadijos krūties vėžys. Aš turėjau sustabdyti savo verslą, nes turėjau gydytis. Tačiau aš buvau pasiryžusi neleisti vėžiui patekti į mano kelią ir trugdyti daryti ,tai , ką myliu. Dienomis, kai jaučiuosi gerai, aš skyriau savo laiką, kad sukurčiau 3D želatininius pyragus savo gydytojų ir globėjų komandai. Per mano kovą su krūties vėžiu, daugiausia dėmesio skyriau gražių 3D želatininių pyragų kūrimui , tai padėjo man nekreipti dėmesio į fizinį skausmą ir neigiamas mintis. Vykdydama savo veiklą, aš tikiuosi ieškoti būdų, kaip  padaryti prasmingą karjerą, kad galėčiau toliau skirti laiko darbams ir dovanoti šio meno kūrinius kitiems.

Žemiau pamatykite šios moters darbus..

Crafted For A Food Blogging Event Promoting Natural Blue Pea Flower

The 3D Jelly Koi Fish Pond That Has Taken The World By Storm

I Was Blessed To Be Able To Present This As A Gift

Xmas Present For An Awesome Doctor Who Has Been Taking Care Of Me

Special Request From My Dearest Little Son For His Birthday

Made For An Unforgettable Birthday Celebration

Creating This Beauty Helped Me To Forget About The Side Effects I Had From My Cancer Treatment

Blue Camellias Using Blue Butterfly Pea Flower

A Customer Requested For 3D Jelly Cakes To Be Made For Her Wedding

Loving The Work That I Do

Šaltinis

Patiko? Pasidalink tai su draugais!
error0
BALSUOK UŽ STRAIPSNĮ
[Iš viso: 0 Vidutinis: 0]