Jokiais būdais neišmeskite mandarinų žievelių! Štai 10 būdų kaip jas panaudoti

Įdomybės

Jokiais būdais neišmeskite mandarinų žievelių! Štai 10 būdų kaip jas panaudoti

Mandarinas – skanus vaisius, kuris yra labai naudingas žmogaus organizmui. Tačiau paaiškėja, kad, be paties vaisiaus, jis gali būti naudojamas gydyti keletą sveikatos problemų su žievelėmis! Išsiaiškinkime, kokia yra mandarino žievelės galia!

Mandarinų savybės:

  • daug B vitaminų;
  • turi naudingų mineralų;
  • turi nuostabų skonį;
  • turi nuostabų aromatą.

O kam padeda mandarinų žievelės?

Virškinimo trakto pažeidimas

Sutrupinkite džiovintą žievelę į miltelius ir supilkite į bet kurį patiekalą. Taip galite atsikratyti dujų ir skrandžio skausmų.

Fizinis išsekimas ir miego sutrikimas

Įdėkite žieveles į maišelį ir laikykite po savo pagalve. Jūs užmiršite galvos skausmą, nuovargį ir greitai užmigsite.

Nagų grybelis

Sutrupinkite džiovintą žievelę ir uždėkite ant pažeistos vietos 2-3 kartus per dieną.

Kosulys

Kai kankina kosulys, supjaustykite žievelę mažais gabaliukais ir supilkite į 1 valg. šaukštą degtinės. Gėrimas turi pastovėti savaitę tamsoje. Naudokite 20 lašų 3 kartus per dieną, pridedant prie arbatos ar patiekalų.

Bronchitas

1 mandarino žievelę susmulkinkite ir įdėkite į 1 šaukštą karšto vandens 1 valandai ir tada išgerkite. Pakartokite 3 kartus per dieną.

Sloga

Labai lengva atsikratyti nosies užgulimo. Įdėkite mandarino žievelę į verdantį vandenį, tada uždenkite su rankšluosčiu ir pakvėpuokite garais apie 10 minučių.

Aukštas spaudimas

Į puodą įpilkite 3 litrus vandens ir įdėkite mandarino žievelę, virkite ir palikite stovėti po uždaru dangčiu, kol jis atvės. Gauta infuzija turi būti pridedama prie vandens vonioje. Po vonios galite atsikratyti nemalonių ligos simptomų. Dėl naudingų mineralų, pvz., Kalio ir maistinių medžiagų, turinio, žievelė padės sumažinti spaudimą.

Odos problemos

Jei turite įbrėžimų, galite naudoti mandarino žievelių miltelius, kad galėtumėte greitai tai išgydyti. Tiesiog pabarstykite juos ant žaizdos arba pridėkite visą žievelę. Be to, citrusinių vaisių žievelės padeda pagerinti veido atspalvį, kovoja su ankstyvu senėjimu, gerina plaukų augimą ir neleidžia atsirasti žilos spalvos plaukams.

Žemas hemoglobino kiekis

Mandarino ir jo žievelių sudėtyje yra vitamino C, kuris padeda geriau įsisavinti geležį. Taigi pasirinkite vaisius su dideliu geležies kiekiu ir valgykite juos kartu su mandarino žievelėmis.

Sultiniai, tinktūros, mandarino žievelių alkoholinės tinktūros buvo naudojamos senovėje Rytų medicinoje, siekiant atsikratyti bronchito, pykinimo, kosulio ir pagerinti virškinimo trakto darbą. Jūs taip pat turite galimybę naudoti šiuos laiko patikrintus receptus, kurie sustiprins jūsų sveikatą.

 

Šaltinis

Patiko? Pasidalink tai su draugais!
error0
BALSUOK UŽ STRAIPSNĮ
[Iš viso: 0 Vidutinis: 0]