Tuti.lt

Tavo laisvalaikis internete

Ką reikia žinoti apie krūtų formą? 7 tipai

Ką reikia žinoti apie krūtų formą? 7 tipai

Įprastai moterų krūtinė vertinama tik pagal dydį, tačiau jų tipų, pasirodo, yra kur kas daugiau. Štai apatinio trikotažo kompanija „Third love“ išskiria net 7 skirtingus tipus ir teigia, kad liemenėlės pasirinkimas priklauso ne tik nuo krūtinės dydžio, bet ir nuo jos formos.

Taigi, raskite idealiausiai jūsų krūtis atitinkančią formą ir be vargo išsirinkite tobulą liemenėlę, kuri paryškins privalumus ir paslėps galimus trūkumus.

  1. Apvalios krūtys

Jei abi krūtys vienodai putlios tiek viršuje, tiek apačioje, jums tikrai nereikia stangrios ir formą palaikančios liemenėlės, kadangi gamta ir taip apdovanojo jus tobulos formos biustu.

  1. Rytai vakarai

Tai tokia krūtinė, kai speneliai arba pačios krūtys yra nukreiptos į šonus. Tokiu atveju geriausia būtų rinktis marškinėlių tipo liemenėlę, kuri padės grąžinti krūtis į jų vietą.

  1. Krūtys šonuose

Jei tarp krūtų yra didesnis atstumas, o krūtys – pilnos, geriausiai tiktų liemenėlė, kuri jas šiek tiek suspaustų link vidurio ir pakeltų į viršų.

  1. Lašo forma

Tai krūtys, kurios yra apvalios, tačiau kiek mažiau pilnos viršuje, ir primena lašo formą. Šios moterys gali džiaugtis, kadangi joms tinka beveik visi liemenėlių tipai.

  1. Siauros krūtys

Tokiu atveju krūtinė yra labiau pailga ir dažniausiai maža. Idealiausia liemenėlė – suspaudžianti krūtis šiek tiek link vidurio ir su pakietinimu, kadangi jis suteiks krūtinei pilnumo ir ją pakels.

  1. Asimetriška krūtinė

Beveik visų moterų krūtys šiek tiek skiriasi savo forma arba dydžiu, tačiau šiai grupei save priskirti reikėtų tuomet, jei viena krūtis yra gerokai didesnė už kitą. Patarimas – rinkitės liemenėlę su išimamais pakietinimais.

  1. Varpelio forma

Šis tipas panašus į penktąjį, tačiau krūtinė kiek didesnė, tad renkantis liemenėlę vertėtų pagalvoti apie tvirtesnę ir geriau krūtis palaikančią formą.

Bendras patarimas visoms moterims:

– kaušelis neturi būti nei per didelis, nei veržiantis krūtis

– petnešėlės neturi įsirėžti į kūną

– pro nugaros liemenėlės juostą turėtumėte galėti prakišti du pirštus, jei ji per ankšta – rinkitės didesnę apimtį.

334
Dalinkis naujienomis