2020-12-03

Tuti.LT

Tavo laisvalaikis internete

Kaip atrodo idealus vyras?

Kaip atrodo idealus vyras?

Ką daryti, jei moteris susipažino su vyru ir nori kuo greičiau ir kuo daugiau apie jį sužinoti? Kaip atpažinti idealų vyrą, norint neužkibti ant lovelaso kabliuko arba neįsimylėti be atsako, kad paskui netektų graužti sau nagų dėl tuščiai sugaišto laiko?

Yra toks fizionomikos mokslas, kuriuo remiantis galima nustatyti žmogaus charakterį pagal jo išvaizdą.

Vyrai, kurių tankios blakstienos, – jausmingi

Žaliaakiai vyrai paprastai labai pavydūs. O mėlynakiai linkę atvirai ir nuoširdžiai reikšti jausmus ir būna atsidavę, o vyrai pilkomis akimis – viską apskaičiuojantys ir pragmatiški. Tuo tarpu rudaakiai, būdami jauni, gana lengvabūdiškai elgiasi su moterimis, užtat ilgainiui „ateina į protą“ ir jie tampa patikimi gyvenimo palydovai. Vyrai, kurių ilgos ir tankios blakstienos, – jausmingi ir dažnai infantiliški.

Platūs antakiai sako, kad vyras – dosnus. O jei antakiai tarsi susikerta nosies viršuje ir sudaro vieną ištisinę liniją – tai tikrų tikriausias vyras po padu. Todėl, žvelgiant iš vienos pusės – moteriai pasisekė. Tačiau reikėtų turėti omenyje, kad jis gali būti paklusnus ir nuolankus tik savo mamai, jei ji – valdinga moteris! Bet ypač reikėtų vengti tų vyrų, kurių pernelyg vešlūs antakiai, net kabantys virš akių. Jie pagal savo prigimtį – avantiūristai, ir kažin ar skaitysis su moters nuomone.

Smaili ir plona nosis išduoda subtilią, romantišką natūrą

Tiesios nosies savininkai – autoritarinės asmenybės, kurie visą laiką įsitikinę savo teisumu. Erelio nosies forma dažnai patinka moterims, tačiau jų šeimininkai – kerštingi ir šykštūs žmonės. Smaili ir plona nosis išduoda subtilią, romantišką natūrą. Tačiau kažin ar toks vyras išspręs realias gyvenimo problemas. Nosis, primenanti bulvę, – lengvabūdiškumo ženklas. Kiek riesta nosis nusako karštą vyro temperamentą, kartu ir tai, kad su tokiu žmogumi lengva bendrauti.

Jei tektų sutikti vyrą su išsišovusiais skruostikauliais, greičiausiai jis mylės tik save, todėl vargu ar galės pamilti moterį. Jei vyras su plačiais skruostikauliais ir mėsingais skruostais, akivaizdu, kad jis – valdingas, todėl niekada nepateks į moters įtaką. Užtat duobutės skruostuose rodo jo sėkmę: su tokiu vyru moteris niekada neprapuls!

Įdubusio smakro savininkai šoka pagal moters dūdelę

Plonos vyro lūpos nusako jo nelengvą charakterį. Ypač jei jos tvirtai suspaustos. Tokie vyrai – šykštūs, nuolat įtarinėjantys ir pavydūs! O štai putlias lūpas turi pernelyg minkšti ir silpno charakterio vyrai. Geriausia, kai lūpos vidutinio dydžio.

Vyrai, kurių smailus smakras, – valdingi ir mėgsta viską nuspręsti už kitus. Jei smakras tarsi įdubęs, toks partneris pasirengęs šokti pagal moters dūdelę. O jei smakras kiek išsišovęs į priekį, tokie vyrai dažniausiai iš anksto planuoja savo asmeninį gyvenimą ir niekada nekeičia savo principų bei nuostatų. Vyrai, kurių smakras plokščias, – agresyvūs, mėgsta pavalgyti ir dažnai patys gerai moka gaminti. Tačiau gyvenimas su jais gali būti banguotas, triukšmingas, todėl nevertėtų tikėtis ramybės!

Raudonplaukiai vyrai – aistringi ir temperamentingi

Vyrai, kurių ausys didelės arba ovalo formos, – idealūs partneriai. Jie – geranoriški, geraširdiški, dvasingi. O štai mažų ausų savininkai pernelyg smulkmeniški buityje. Jei ausys tarsi priplotos – tai paprastumo ženklas.

Vyrai tiesiais plaukais paprastai uždari ir gudrūs, o garbanotais plaukais – priešingai: atviri ir paprasti, lengvai bendraujantys ir geros širdies. Raudonplaukiai vyrai – aistringi ir temperamentingi, šviesiaplaukiai – silpni ir bevaliai, todėl jie – idealūs vyrai valdingoms moterims.

Geriau apeiti vyrus su apgamais ant skruostikaulio

Daugeliui moterų patinka smalos juodumo plaukų spalvos mačo, tačiau tokį gražuolį bus nelengva užkariauti, o jei net ir pavyktų tai padaryti, kažin ar pavyks sutramdyti, nes jis norės būti ne su viena moterimi. Taip pat vertėtų atkreipti dėmesį ir į vyrų apgamus. Jei naujojo pažįstamo apgamas dešinėje veido pusėje – sėkmė visada jo pusėje, todėl tikėtina, kad jis prikirps moteriai sparnus.

Vyrai su apgamais ausyse pripratę savo problemas perkelti ant moters pečių. Taip pat geriau būtų apeiti vyrus su apgamais ant skruostikaulio. Tai – signalas, kad jis turi rimtų problemų su savo sveikata, greičiausiai dėl chaotiškų ir nepastovių santykių. Apgamas ant smakro – tai patikimo vyro ženklas.

20