Kaip atsikratyti celiulito visam laikui?

Receptai

Kaip atsikratyti celiulito visam laikui?

Celiulitas yra tikra grožio rykštė moterims. Ir blogiausia, jog net 90 proc. moterų susiduria su reiškiniu, kurį paprastai vadiname apelsino žievele. Netgi moterys, kurios tikrai gali didžiuotis puikiu sudėjimu ir grakščia figūra, nėra apsaugotos nuo celiulito.

Atsikratyti celiulito yra itin sunku, tačiau nereiškia, jog tai būtinai turi būti brangu. Nebūtina lankytis brangiuose salonuose ir eksperimentuoti su prabangiomis procedūromis. Yra daugybė receptų, kaip tai padaryti namuose, su savo pasigamintomis priemonėmis. Natūraliomis priemonėmis. Iš to, ką greičiausiai ir taip turi namuose.

Šiandien pasidalinsime efektyviu receptu padedančiu atsikratyti celiulito. 100 proc. natūralus produktas, kurį tikrai nesunku pasigaminti namuose. Rezultatai bus matomi jau po 7 dienų, tačiau, žinoma, priklausomai nuo celiulito pažeistos odos, pilnai atsikratyti celiulito gali užtrukti ir kelis kartus ilgiau.

Tau reikės šių produktų:

100 ml kokosų aliejaus,
20 lašų apelsinų eterinio aliejaus,
puse arbatinio šaukštelio cinamono miltelių.

Itin paprasti produktai, garantuotai galvoji, kuo būtent šie gali tau padėti kovoje su celiulitu. Tad trumpai paaiškinsime.

Kokosų aliejus yra puikus vitamino K šaltinis. Vitaminas K padeda organizmui gaminti proteinus kaulams ir kraujui. Taip pat kokosų aliejuje gausu vitamino E, kuris vertinamas kaip priemonė gydyti Alzhaimerį, artritą, priešmenstruacinį sindromą, vyrų nevaisingumą, saulės nudegimus ir t.t.

Citrusinių vaisių (apelsinų, greipfrutų, citrinų) eteriniai aliejai yra puiki priemonė naikinti celiulitą. Be kita ko, eteriniai aliejai yra priemonė atsipalaiduoti, naudojami aromaterapijai.

Cinamonas turi daug gydomųjų savybių, puikus antioksidantų šaltinis, turi priešuždegiminių savybių, mažina širdies ligų riziką.

Visos šios priemonės kartu tampa mišiniu padedančiu kovoti su celiulitu – tas šiandien ir yra svarbiausia.

Kaip paruošti ir naudoti kaukę:

Sumaišyk visus ingredientus dubenėlyje, kol gausis vientisa masė. Palik mišinį 30 minučių kambario temperatūroje. Tuomet švelniai masažuojant sukamaisiais judesiais, įtrink į celiulito pakenktas vietas. Tuomet apvyniok vietas plėvele (galima naudoti maistinę plėvelę) ir palik 10-15 min. Šį procesą idealu kartoti 3 kartus per dieną. Po 7 dienų rezultatas jau turėtų būti matomas.