2020-11-29

Tuti.LT

Tavo laisvalaikis internete

Kaip atspėti vyro seksualinius norus?

Kaip atspėti vyro seksualinius norus?

Ir ne psichologui aišku, kad partnerių tarpusavio sutarimas priklauso ir nuo jų sugebėjimo atspėti vienas kito norus intymiame gyvenime. Gerai, jei jūsų išrinktasis – drąsus, turintis humoro jausmą ir nebijantis patirti nesėkmių. Tačiau dauguma vyrų žino, ko nori, bet bijo prasitarti.

Visada nori matyti nuogos moters kūną

Ką čia slėpti, juk ir mums, moterims, patinka žiūrėti į nuogo vyro kūną. O vyrai nori matyti nuogą moterį visada. Tikriausiai žinote, kaip juos tai jaudina?

Juk vyrus labiau stimuliuoja vaizdai nei prisilietimai ir švelnūs žodžiai. Kitaip tariant, vyriškis žvilgsniu stabtelėjęs ties aptemptais džinsais, ima mintyse nurenginėti ją ir „įsitikina“, kad nuoga ji dar labiau jaudina.

Vyrams patinka aistra kunkuliuojanti moteris

Jo akyse „aistringas meilės romanas“ gali įvykti per vieną sekundę! Suprantama, tada vyras jau kupinas aistros. O moteris tuo metu, tarkime, tik padėkoja už pridegtą cigaretę. Apie seksą ji net nespėja pagalvoti. Juk prieš akis – dar visas vakaras, dar spės išgirsti komplimentų, susijaudinti, kai jau peržengs miegamojo slenkstį.

Vyrai tvirtina, kad niekas jų labiau nejaudina nei aistra kunkuliuojanti moteris. Jiems patinka mylėtis šviesoje, matyti moters kūną. Tai kodėl neišpildžius jų norų?

Hormoniniai pokyčiai padeda atsikratyti seksualinės įtampos

Sveikas vyras visada nori sekso. Tai jo prigimtinis ir biologinis poreikis. Skirtingai nei moterims, stipriosios lyties atstovams nevyksta cikliniai hormoniniai pokyčiai, kurie padeda atsikratyti susikaupusios seksualinės įtampos, jei jos nepavyko pašalinti kitu būdu. Todėl vyrams seksas reikalingas kaip oras.

Antraip jis, tiesiogine to žodžio prasme, pasirengęs lipti ant sienų. Beje, norint privesti jį iki to, nereikia labai ilgai laukti. Tačiau tada jam sekso klausimas tampa itin aštrus, todėl tikrai nesitikėkite dėmesio, švelnių glamonių, nes jam jau ne meilė galvoje. Reikia pripažinti, kad moterys gana dažnai priveda savo partnerius iki tokios būsenos.

Dažniau mylintis atsiranda refleksai šiam maloniam užsiėmimui

Po ilgesnio susilaikymo vyro seksualinis poreikis toks stiprus, kad jam jau neužtenka kantrybės glamonėms, nėra jėgų laukti, kol moteriai bus nuotaika. Viskas įvyksta spontaniškai: moteris net nespėja įsijausti, kai viskas jau būna baigta. Tada ji jaučiasi apgauta, vos ne pažeminta, net apsiašaroja iš nuoskaudos. O vyras nesupranta, kas atsitiko.

Išeitis labai paprasta ir banali: norint, kad seksas suteiktų moteriai džiaugsmo, reikėtų dažniau tai daryti. Tada vyras bus ne tik kantresnis, bet ir dėmesingesnis. Tada jam taip pat atsiras meilės preliudijos poreikis, kad galėtų kaip reikiant lytiškai susijaudinti. Be to, dažniau mylintis atsiranda savotiški šio malonaus užsiėmimo refleksai. Juk jūs esate pripratę valgyti, tarkime, tris kartus per dieną? Vadinasi, jei jūs eisite miegoti nepavalgę vakarienės, blogai jausitės, negalėsite ilgai užmigti. Taip pat yra ir su seksu!

Moteriai reikėtų imtis iniciatyvos

Iš pirmo žvilgsnio atrodytų, kad tai – nepriimtina vyriškai psichologijai. Tačiau faktas lieka faktu: dienomis vyrai dirba, valandas prastovi automobilių spūstyse, todėl vakare jie nori vieno – pailsėti. Tai nereiškia, kad jie griūva į lovą ir iš karto „atsijungia“. Tiesiog tampa gana vangūs sekse.

Net feministės sutinka, kad pirmąjį intymųjį impulsą turėtų perduoti vyriškis, nes jo pareiga imtis atsakomybės už seksualinius santykius. O jei vyras pavargęs? Jis neatsisako pasimylėti, tačiau tikrai neturi nei jėgų, nei noro vaizduoti temperamentingą mačo. „Tegul ji daro su manimi, ką nori“, – štai ką tada pagalvoja ne vienas vyras. Tačiau dažna moteris to nesupranta ar nenori suprasti ir laukia, kol partneris parodys iniciatyvą, o šis ima ir užmiega… Taip gali kartotis ne tik kelias dienas, bet savaites, mėnesius…

Todėl, kad taip neatsitiktų, reikėtų imti vadžias į savo rankas! Kas žino, o gal jums labai patiks „prezidentės“ vaidmuo, kad po kiek laiko vyras ims galvoti, kaip čia įvykdžius „valstybės perversmą“.

Neretai geranoriški ketinimai nesulaukia atgarsio

Juk žinote, kai žmonės išalkę, jie bet kokį maistą praris. Tačiau užtenka tik pasisotinti ir norėsis ypatingo deserto ar gėrimo. Taip ir vyrai. Kai jie bet kokiomis priemonėmis numalšina seksualinį alkį, patenkina savo seksualinius poreikius, tik paskui atsiranda noras padaryti ką nors malonaus ir savo partnerei. Būkime objektyvios, neretai vyrų geranoriški ketinimai nesulaukia atgarsio iš moterų.

Vyrui, norinčiam suteikti mylimai moteriai ką nors labai malonaus, dažnai tenka eiti „peilio ašmenimis“. Aišku, jis supranta, kad kiekvieną kartą pažadinti moters seksualumą reikia vis kitaip ir iš naujo, tačiau jam tikrai sunku iš anksto numatyti, kad jis sėkmingai įveiks šį etapą.

Todėl ir imasi tokių veiksmų, kurie jam labiau malonūs, arba tokių, kurie patiko jo ankstesnėms moterims. Kažkodėl moterys įsitikinusios, kad geras meilužis turi pats susivokti, kaip suteikti joms tikrą malonumą. O kai tai neįvyksta, vyras tampa neišmanėliu ar „liurbiu“. Pamėgintų jis paklausti partnerės, kokie seksualiniai pomėgiai jai arčiausiai širdies, moteris greičiausiai pasakytų: „Na, to jau per daug.“

Potencija tiesiogiai priklauso nuo emocinės būsenos

Išeitis pati už save pasako: kalbėkite, šaukite, aiškinkite. Tik nebijokite, kad jūsų norai šokiruos vyrą ar jis nesupras. Juk dabar sekso temomis sunku jau ką nors nustebinti. Galų gale vyras ką nors tokio ypatingo greičiausiai jau yra išmėginęs arba bent svajoja tai padaryti.

Be to, jei jau atsidūrėte po viena antklode, jis nori atlikti savo priedermę – suteikti moteriai malonumą.

Bet kuris seksologas pasakys, kad vyro potencija tiesiogiai priklauso nuo jo emocinės būsenos. Vyrai, kaip ir moterys, ne mažiau nori šilumos ir pastovumo, nors retas tai prisipažįsta net pats sau.

Tačiau ir čia atsiranda sunkumų. Stipriosios lyties atstovai linkę atskirti meilę nuo sekso. Tai nereiškia, kad jie nenori rasti tos vienintelės ir nepakartojamos. Tačiau turėtumėte žinoti, kad kuo daugiau partnerių buvo jų gyvenime, tuo turtingesnė vyrų seksualinė patirtis, tuo geriau jie realizuoja save kaip vyrai.

Seksualumas – tai ne vien viliojančios kūno formos

Tačiau moterys kažkodėl galvoja, kad vyrai – „storaodžiai“ ir jiems visai nereikalinga romantika, švelnumas ir glamonės. Todėl ir atsitinka taip, kad jiems lieka tik seksas, nes moterys juos priima tik kaip sekso partnerius. Taip pat pravartu žinoti, kad įsimylėjusių vyrų potencija stipresnė nei tų, kurie nieko nejaučia moteriai.

Suprantama, moterims kartais norisi, kad vyras būtų tarsi naujausio modelio purškiamasis lygintuvas, kuriam būtų galima savo nuožiūra reguliuoti temperatūrą ir garo stiprumą. O jei to nepavyksta padaryti, visa vyriška giminė išdedama į šuns dienas.

Tačiau ir šiuo atveju galima rasti išeitį. Reikėtų būti tik dėmesingesnėms ir jautresnėms savo partneriams! Juk moters seksualumas – tai ne vien viliojančios kūno formos ir stilingi drabužiai bei nepriekaištingas makiažas, bet ir nuoširdumas, atvirumas, atsidavimas mylimam žmogui, negalvojant, o kas man iš to…

12