2020-12-04

Tuti.LT

Tavo laisvalaikis internete

Kaip išgydyti sudaužytą širdį?

Kaip išgydyti sudaužytą širdį?

Sudaužytos širdies gydymas ilgai trunkantis ir sunkus procesas. Nors kartais ima atrodyti, kad niekada nebebūsite laimingi, nenuleiskite rankų. Viskas galų gale baigsis ir jūs vėl džiaugsitės gyvenimu, rašo love-sessions.com.

Nuo ko reikėtų pradėti gijimo procesą? Įsidėmėkite, kad normalu tokiomis aplinkybėmis liūdėti dėl to, kas įvyko. Jūs nesate kvailys ar kvailė todėl, kad liūdite. Gedulas ir ašaros – tipiška reakcija į išsiskyrimą su mylimu žmogumi. Į savo santykius investavote daug jėgų ir laiko, todėl normalu liūdėti. Tačiau pasistenkite nebūti vienas. Žinoma, kartais norėsite, kad aplinkiniai jūsų netrukdytų, bet bendraukite su artimaisiais, draugais. Kalbėkitės su jais apie iširusią draugystę. Tokie pokalbiai padės greičiau susitaikyti su išsiskyrimo faktu, pamatyti ateities perspektyvas. Tai jums suteiks jėgų atrasti laimę, kurios nusipelnėte.

Priimdami išsiskyrimo faktą jūs pradėsite gijimo procesą. Supraskite, kad jūs jau nebe kartu, todėl jam ar jai nebeskambinkite, neberašykite trumpųjų žinučių, nesilankykite savo mylimojo pamėgtose vietose, tikėdamiesi susitikti.

Taip pat nepasiduokite savigraužai. Nelaikykite savęs nevykėliu ir neprisiimkite visos kaltės dėl iširusios draugystės. Prisiminkite, kad draugystė – tai dviejų žmonių santykiai, todėl atsakingi yra abu žmonės. Vietoj to, ant popieriaus lapo surašykite, kokius dalykus jųdviejų santykiuose vertinote labiausiai, kokie dalykai jus nuvylė. Į buvusią draugystę pažvelkite kaip į pamoką, kurią būtina išmokti. Taip patobulinsite savo bendravimo įgūdžius, suprasite, ko iš tiesų trokštate iš dviejų mylinčių žmonių santykių.

47