Tuti.lt

Tavo laisvalaikis internete

Kaip panaikinti strijas?

Kaip panaikinti strijas?

1. CukrusVienas iš natūralių priemonių kuri gali pašalinti negyvas ląsteles nuo odos paviršiaus yra cukraus. Tai geriausias namuose esantis produktas, kuris gali padėti jums atsikratyti strijų. Sumaišykite šaukštą cukraus su keliais migdolų aliejaus lašeliais ir keliais citrinų sulčių lašeliais, viską gerai išmaišykite ir trinkite tas problemines vietas apie 10 min. Po tokio pilingo nuvalykite odą. Naudokite šį metodą mažiausiai mėnesį arba tol, kol strijos išnyks.

2. Bulvių sultys
Natūralią odos regeneracija skatina bulvių sultys, nes jose gausu mineralų bei vitaminų. Supjaustykite bulves storais griežinėliais. Tuomet trinkite su šiuo griežinėliu paveiktas odos vietas.

3. Alijošius (Aloe vera)
Tai efektyviausias homeopatinis vaistas gydant ne tik strijas, bet ir kitas su oda susijusias problemas. Alijošius yra žinomas jau nuo seno dėl savo gydomųjų ir regeneruojančių savybių. Galite tepti vien alijošių ant probleminių sričių.
Jūs taip pat galite maišyti vienas ketvirtadalis puodelio alijošiaus kartu su 5 kapsulėmis vitamino A ir 10 kapsulių vitamino E (kapsules reikėtų perkirpti ir išspausti turinį) ir su šiuo mišinių tepti strijas. Palaukite, kol mišinys visiškai įsigers. Naudokite jį kiekvieną dieną.

4. Alyvuogių aliejus
Efektyvi priemonė yra alyvuogių aliejaus, kurio sudėtyje yra antioksidantų ir maistingų medžiagų, kurios gali padėti turint odos problemų. Norėdamos pasiekti geriausių rezultatų kas diena kelis lašus alyvuogių aliejaus įtrinkite strijas. Alyvuogių aliejus pagerins kraujotaką ir sumažins strijas.

5. Citrinų sultys
Citrinų rūgštis gali padėti sumažinti ne tik strijas, bet ir spuogus randelius bei kitus odos trūkumus. Supjaustykite citriną griežinėliais ir trinkite jais odą apie 10 minučių, tuomet nuplaukite šiltu vandeniu.

6. Ricinos aliejus
Ricinos aliejus taip pat padeda su apgamų, tamsių dėmių, raukšlių, spuogų ir smulkių raukšlelių. Kelis aliejaus lašelius įmasažuokite į probleminę odą. Masažuokite apie 15 min. tuomet šiltai palaikykite dar 15 minučių. Taip masažuokite strijas kiekvieną dieną, visą mėnesį.

7. Kiaušinių baltymas
Kiaušinių baltymuose gausu baltymų ir amino rūgščių. Atskirkite 2 kiaušinių baltymus ir juos išplakite ( iš kiaušinio trynius galite pasidaryti kaukę plaukams). Švariai nuvalykite stijas ir užtepkite gerai išplakta kiaušinio baltymą. Laikykite tol kol baltymas išdžius, tuomet ji nuplaukite šaltu vandeniu. Po to patekite alyvuogių aliejumi. Taip darykite kiekvieną dieną 2 savaites.

8. Vanduo
Gerkite bent 2 litrus per dieną vandens jis padės ne tik nuo strijų, bet ir bendrai odos ir viso organizmo būklei gerinti.

 

269
Dalinkis naujienomis