Kaip parduotuvės sūrių lentynoje rasti tikrą sūrį? Patarimai Jums!

Įdomybės

Kaip parduotuvės sūrių lentynoje rasti tikrą sūrį? Patarimai Jums!

Sūris jau tapo neatsiejama viso pasaulio gyventojų raciono dalis. Jis yra daugelio patiekalų sudėtinė dalis,o taip pat gali pasitarnauti kaip paprastas užkandis.

Jį kepa orkaitėje, ar tiesiog lydo – sutikite, sūris gali suteikti puikų skonį praktiškai kiekvienam ingredientui. Bet,kaip žinia, paklausa gimdo pasiūlą.

Dėl sūrio populiarumo gamintojai jį išleidžia milžiniškais kiekiais ir mažai kas pageidauja leisti pinigus kokybiškai žaliavai. Ne mažiau svarbų vaidmenį sūrio gamyboje atlieka ir laikas, sugaištas jo gaminimui.

Jei, pavyzdžiui, Europos šalyse šis terminas gali siekti kelis metus, tai mūsų šalyje sūris subręsta daugiausia per 60 dienų. Be to, jo gamyboje gali būti naudojamas žemos kokybės pienas, įvairūs dažikliai ir palmių aliejus.

Pastarasis ingredientas gali blogai atsiliepti mūsų sveikatai, sukėlęs antsvorį, išprovokavęs cholesterino užsikimšimus ir net padidinęs riziką susirgti cukriniu diabetu.

Pirkdami sūrį būtinai atkreipkite dėmesį į jo išorinį vaizdą ir kainą. Svarbiausia, ką reikia atsiminti kiekvienam žmogui – geras ir kokybiškas produktas niekada nekainuos pigiai. Tokiame sūryje greičiausiai buvo naudojamas palmių aliejus ar prastas pienas.

Kad sužinotumėte daugiau apie tai, į kokius faktorius verta atkreipti dėmesį prieš perkant sūrį, pažiūrėkite žemiau pateiktą video įrašą. Laikydamiesi paprastų taisyklių, jūs galėsite įsigyti gerą ir kokybišką produktą!