Kaip pasirinkti idealų partnerį

Naujienos

Kaip pasirinkti idealų partnerį

Mokslininkai tikina išvedę formulę, padėsiančią vyrams ir moterims pasirinkti sau tinkamiausią porą. Pasirodo, ilgos meilės ir santarvės garantas gali būti teisingas partnerių ūgio ir svorio santykių koeficientas.

Impulsas tyrimams

Mintis apie tai, kad galima apskaičiuoti idealių meilužių ir sutuoktinių fizinius parametrus atėjo į galvą lenkų daktarui Boguslavui Polovskiui iš Vroclavo universiteto. Tai įvyko po trijų nesėkmingų antropologo santuokų ir trijų skandalingų skyrybų su turto dalybomis ir kitais „būtinais“ atributais.

Paskutinioji žmona, pamesdama daktarą, atsisveikinimui pribloškė jį nepaneigiamu argumentu: „Ir apskritai tu visada buvai man per aukštas!“ Žado netekęs nuo tokio priekaišto Polovskis, kuriam savas ūgis, siekiantis beveik du metrus, visada atrodė esąs bet kurios moters svajonė, nesumojo, ką atsakyti.

Išanalizavęs savo santuokinį gyvenimą, daktaras prisiminė, kad visos jo žmonos, palyginus su juo, buvo gana miniatiūrinio sudėjimo damos. Dvi iš jo buvusių žmonų vėliau susirado naujus vyrus, kurie buvo gerokai žemesni už jį.

Smalsaus proto mokslininkas negalėjo ištverti nepatyrinėjęs tokio paslaptingo dėsningumo toliau. Jis įteikė universiteto vadovybei prašymą dėl leidimo atlikti rimtus mokslinius tyrimus ir net sulaukė finansinės paramos.

Tinkami duomenys

Mokslinis šios srities tyrinėjimas truko ilgiau kaip trejus metus, kol pagaliau galima buvo padaryti logišką išvadą. Lenkų mokslininko „idealios poros“ tyrimuose dalyvavo daugiau kaip 600 moterų nuo 19 iki 50 metų amžiaus. Rezultatai pranoko visus lūkesčius. Paaiškėjo, kad ilgalaikių santykių trukmei ir patvarumui tiesioginį poveikį turi partnerių ūgio ir svorio koeficientas.

Boguslavas Polovskis tvirtina, jog viską nulemia mūsų gerai. Žmonės automatiškai ieško partnerio su tokiais parametrais, kad gimę vaikai būtų idealaus (jų supratimu!) ūgio ir svorio. Tai nepriklauso nuo realaus siekio turėti vaikų, viskas sprendžiama pasąmonės lygmenyje.

Nustatyti tinkamą partnerį padės du koeficientai: 1,09 ir 1,4. Tai reiškia, kad idealus partneris moteriai turi būti 1,9 karto aukštesnis ir 1,4 karto sunkesnis už ją.

Pavyzdžiui, jei moters yra 170 cm ūgio ir sveria 60 kg, tai idealus partneris turi būti 183 cm ūgio ir 84 kg svorio.

Paskutinis įrodymas

Baigęs savo tyrimus lenkų mokslininkas nusprendė parduoti naująjį „atradimą“ vedybų agentūrai, kuri sugebėtų „moksliškai“ parinkti idealius partnerius. Tiesa, kol kas agentūros nestovi eilėje pirkti

naujovės, nes mokslininko „atradimas“ joms atrodo gana abejotinas.

Tačiau Polovskis pasirengęs vis tiek įrodyti visam pasauliui, kad nesuklydo. Tam jis pasiryžęs „mesti paskutinį kozirį“.

„Kaip tikras mokslininkas, aš turiu patikrinti savo teoriją pats“, – pareiškė daktaras spaudos konferencijoje.

Netrukus jis vedė savo laborantę Barbarą Swyszewską, kuri žemesnė už jį kaip tik 1,9 karto ir lengvesnė 1,4 karto.

Barbara visada gėdijosi savo „nemoteriško“ ūgio – 1,82 cm. Ir tikisi pagaliau suradusi savo laimę.

Ar jų santuoka bus patvari ir ar tyrimų rezultatai pasitvirtins, parodys laikas.

Tarp kitko

· Egzistuoja dar vienas metodas, kaip moterims iš anksto nustatyti idealų meilužį: pagal kojos ilgį. Tam reikia išmatuoti atstumą nuo vyro pėdos iki klubo sąnario ir sužinoti jo ūgį. Potencialaus partnerio ūgį padalinkite iš kojos ilgio. Jei atsakymas bus nuo 1,99 iki 2,00 – prieš jus idealus meilužis!

Dalmuo nuo 1,91 iki 1,99 nurodo vidutinį variantą. Jei padalinę, gavote mažesnį skaičių nei 1,91, su tokiu vyru galite gerti kavą, vaikštinėti susikibę už rankų, bet neikite į lovą – smarkiai nusivilsite!

· Moterims, ieškančioms idealaus meilužio, patariama kreipti dėmesį brunetus (kuo labiau jie plaukuoti, tuo geriau). Kūno plaukuotumas byloja apie didelį testosterono kiekį kraujyje. Tą patį išduoda ir plinkanti galva.

· Vyriškos potencijos ir jo nosies dydis neturi jokio ryšio.

· Vyro batų ir penio dydis taip pat neturi nieko bendra.

· Jei vyras aštrialiežuvis ir mėgsta „kirkinti“ moteris, dar nereiškia, kad jis ir lovoje šaunuolis (ir kad nėra impotentas!).

http://balsas.lt