Tuti.lt

Tavo laisvalaikis internete

KAIP PRASMINGAI PRALEISTI DIENĄ INTERNETE

KAIP PRASMINGAI PRALEISTI DIENĄ INTERNETE

Rytą pradėkite atsidarydami delfi.lt ir pakomentuodami visus straipsnius. Skaityti jų nebūtina. Straipnį apie tai, kad Lietuvos ekonomika kyla sutikite kaip didžiausią tragediją. Prie straipsnio apie Lietuvos ktrepšinio rinktinės pergalę parašykit, kad Kleiza 3,14 daras, nes atsisakė atstovauti rinktinei. Kai kiti komentatoriai Jus pataisys, kad jis rinktinei atstovauja parašykite, kad jis 3,14 daras jog atstovauja rinktinei.

Dabar atsidarykite gyvūnų globos draugijos puslapį. Nueikite į skiltį kur siūlomas paskutinis šansas priglausi benamius kačiukus kitaip jie bus užmikdyti ir parašykit komentarą „kokie faini kačiukai tikrai vieną paimčiau“ Viskas. Šiame puslapyje Jūsų misija baigta.

Toliau eikte į forumą. Susiraskite temą kuri Jums visiškai nesuprantama ir pakomentuokite. Automobilistų forume kur žmogus klausia dėl ko jo dyzelinis automobilis blogai vedasi pasiūlykite problemą spręsti pilantis benziną.

Dabar Jūsų laukia skelbimų puslapiai. Susiraskite kokį nors Jums patinkanti daiktą ir bandykite nusiderėti. Pvz jei žmogus Klaipėdoje pardavinėja dviratį. Už 300 eur drąsiai rašykite SMS „už 50 eur paimčiau jei į Vilnių atvežtum. Susiraskite kitą parduodamą naują daiktą. Paprašykit, kad pardavėjas atvežtų jį parodyti. Kai atveš paprašykit išpakuoti, kad įsitikintumėte jog nieko netrūksta. Kai apžiūrėsite daiktą nepirkit motyvuodami tuo, kad jis išpakuotas. Įdėkite skelbimą, kad parduodate kokį nors daiktą. Kai žmonės skambins atsiliepkite ir nekalbėkite. Prie visų kitų skelbimų parašykite, kad čia š….

Sekantis žingsnis -atsidarykite tuti.lt ir pakomentuokite visas naujienas. Konentuodami naudokite tik šiuos žodžius „pirmas“, „buvo“ „nesąmonė“, „aš geriau galėčiau“. Prie šio straipsnio parašykite komentarą „nesąmonė“.
Kad įrodytumėtė jog mokate ne tik komentuoti, bet ir patys kelti naujienas parašykite ir įkelkite straipsnį panašų į šitą.

10 priežasčių, kodėl neverta prasidėti su lietuviais

Nueikite į kelionių puslapį kur užsieniačiai dalijasi įspūdžiais apie Lietuvą. Apsimeskite užsieniečiu neseniai aplankiusiu mūsų šalį ir sukurkite kiek galima baisesnę įstoriją apie tai kaip Lietuvoje blogai.

Atsidarykite pažinčių puslapį ir susikurkite natikra anketą. Sudėkite kokios nors žaviagždės nuotraukas. Jei moderatorius nuotraukų nepatvirtins išvadinkite jį 3,14 deru. Visiems priešingos lyties puslapio nariams parašykite žinutę su žodžiu „labas“.

Atsidarykite facebooką. Suraskit senas pačias baisiausias kokio nors baliaus nuotraukas ir sukelkit jas į nuotraukų galeriją. Būtinai ant visų nuotraukų kur draugai išėję nekaip sudėkite tagus. Visiems draugams 4 kartus per dieną siuskit kvietimus į Farmvile. Minitinai išmokite intelekto testo klausimus ir ateinančius du mėnesius po 4 kartus per dieną jį atlikę savo sienoje skelbkit užrašą „I am smarter then 99% of my friends“

Viskas. Šios dienos misija baigta. Didžiuokitės savimi, nes prasmingai praleidote dieną.
Rytoj visus punktus kartokit iš naujo.

185
Dalinkis naujienomis