2020-12-03

Tuti.LT

Tavo laisvalaikis internete

Kaip surasti laimę po skyrybų?

Kaip surasti laimę po skyrybų?

Žmonės kartais vargiai patiki, kad įmanoma laimingai gyventi po skyrybų. Labai dažnai išsiskyrusius apima tokia būsena, kai tiesiog negali galvoti apie ateitį, juo labiau laimingą. Visos mintys lieka praeityje. Nuolat perkratote praeities įvykius ir kas kartą grįžtate į juos emociškai.

Daugelis junta ateities gyvenimo po skyrybų baimę. Kaip dabar gyvensiu? Nežinomybė baugina. Mes taip sunkiai prisitaikome prie naujo gyvenimo. Galvoti apie naujus santykius baisu, mes bijome vėl pajusti nusivylimą. Sieloje vien tuštuma. Nieko nenorime, bet turime gyventi toliau…

Kai gyvenate su kitu žmogumi ilgą laiką, susiliejate su juo, pamiršdami savo asmenybę. Jo norai tampa jūsų. Nebėra jūsų „aš“, esate judu. Žinoma, tai labai romantiška, bet kartais dėl to tenka visiškai prisitaikyti prie partnerio poreikių. Jūs pamirštate apie save, savo norus ir savirealizaciją. Jūsų laimė priklauso nuo jo.

Tačiau gyvenimas mus sukūrė savarankiškus, ir mes turime siekti gyventi su meile ir laime, nepaisant nieko. Mes nuskurdiname save maldaudami meilės iš partnerio, aukodami savo asmeninį gyvenimą, užuot jį pripildę meilės ir džiaugsmo, realizavę savo talentus ir svajones. Tik kai jūs patys pilni meilės, galite pasidalinti ja su visais ir išties būti laimingi. Kai jos neturite, esate skurdžiai, lyg išmaldos prašytojai. Puoselėdami savo partnerio meilę, tampate priklausomi. Todėl gyvenimas po skyrybų būna lyg šaltas dušas, sudėtingas periodas, kai reikia viską išmokti iš naujo.
REKLAMA

Nesakau, kad jūs negalite priprasti – jei mylite ir gyvenate kartu, tai neįmanoma, tik niekad nepamirškite savęs! Panašus traukia panašų. Jei norite mylėti, turite būti pilni meilės. Jei jūsų gyvenime įvyko skyrybos, tai reiškia, kad kažką svarbaus apie save praleidote. Jei su jumis elgėsi nepagarbiai, išdavė – tai reiškia, kad jūs nepakankamai gerbiate save. Jūsų požiūris į save lemia tokį pat kitų požiūrį į jus.

Lažinuosi, kad turite nerealizuotų svajonių, kurios galėtų padaryti jūsų gyvenimą po skyrybų laimingą. Ką darome su šiomis svajonėmis? Paslepiame jas tamsiuose pasąmonės užkaboriuose. Ką sako mūsų svajonės? Tai, ko trokšta mūsų siela. Tai mūsų dvasiniai siekiai. Tai mūsų „aš“ balsas. O mes tiesiog ignoruojame save. Nenorime net klausytis. Esame abejingi sau. Kodėl tad kiti turėtų mus gerbti, mylėti ir mūsų klausytis?

Tai, kas įvyko – įvyko. Praeities nepakeisi. Dabar visa, ką jums reikia padaryti – tai išmokti pamoką iš savo buvusio šeimyninio gyvenimo ir skyrybų. Visi įvykiai mūsų gyvenime nėra atsitiktiniai, jie mus visada kažko išmoko. Jei praeities patirtis netampa mums pamoka, ji veikiausiai pasikartos. Gyvenimas mums duotas, kad augtume dvasiškai ir tobulėtume.

Taigi dabar laikas pasirūpinti savimi! Tai garantuos jūsų sėkmę tiek asmeniniame, tiek visuomeniniame gyvenime. Gyvenimas vėl pradžiugins jus maloniais siurprizais!

Sugrįžti į normalų gyvenimą po skyrybų – labai sunku. Nesvarbu, kiek laiko gyvenote kartu – metus ar savaites. Nesvarbu, kokio turto turite – namą-mašiną-vaiką ar prisiminimų ir atvirukų. Kad saulė vėl pradėtų šviesti jūsų horizonte, po skyrybų reikia žinoti paprastas taisykles. Štai jos.

Po skyrybų geriau kalbėtis su draugais nei su buvusiu mylimuoju.

Psichologai pataria dalintis skausmu – kalbėtis apie skyrybas. Draugai – geriausi kandidatai šiam uždaviniui. Jie bent jau išklausys, o gali ir palaikyti, pralinksminti, ryte – nupirkti alaus. Prisiminkite, kad ne tik partneris, bet taip pat ir draugai po skyrybų gali išeiti. Kai kurie žmonės lieka jūsų pusėje, o kiti – jūsų buvusio vyro ar žmonos. Tai ne išdavystė, tai gyvenimas.

Faktas, kad radote ir perskaitėte šį straipsnį, gali būti likimo pirštas, kuris nukreips jus į naują, laimingą gyvenimą po skyrybų. Nepraleiskite savo šanso pakeisti savo gyvenimą į geresnę pusę!

23