Kankina kosulys? Štai paprastas receptas, kuris padės atsikratyti kosulio iš karto!

Be kategorijos

Kankina kosulys? Štai paprastas receptas, kuris padės atsikratyti kosulio iš karto!

Kai tik atsiranda kosulys, svarbu ne vėluoti, bet pradėti gydymą iš karto.  Ir šiandien atskleisime Jums kelis būdus, kaip išgydyti kosulį namuose.

Kaip išgydyti kosulį namuose

Vien tik kosulys nėra liga. Tai tik organizmo reakcija į svetimkūnių atsiradimą plaučiuose ar bronchuose. Todėl kosulys yra vienos iš daugelio ligų simptomas. Štai keli patarimai, kaip atsikratyti kosulio.

Juodieji ridikai

Juodųjų ridikėlių sultys iš tiesų gydo. Tiesiog išpjaukite ridikėlių šerdį ir supilkite medų į tuščią vidurį. Gerkite bent 3 kartus per dieną, 2 šaukštus. Vaikams iki 14 metų rekomenduojame gerti vieną šaukštą.

Kriaušių sirupas

Stiklinė susmulkintų džiovintų kriaušių užpilkite pusę litro vandens. Sudėkite mišinį ir virkite 20 minučių. Vartokite 100 ml pusvalandį prieš valgį 3-4 kartus per dieną.

Receptas nuo sauso kosulio

Pridėkite 1 šaukštą medetkų, eukalipto lapų ir saldymedžio šaknų. Supilkite stiklinę verdančio vandens ir virkite 10 minučių, tada galite pradėti kvėpuoti garais. Esant aukštai temperatūrai, tokie įkvėpimai draudžiami.

Bananai peršalimui

3 susmulkintus prinokusius bananus užpilkite 300 ml verdančio vandens. Sudėkite mišinį  ir virkite 10 minučių. Gautame ir šiek tiek atvėsintame skystyje įpilkite truputį medaus ir gerkite šiltą.

Razinos su stipriam kosuliui

25 g razinų suberkite į atšaldytą virintą vandenį ir palikte 45 minutėms, tada išleiskite vandenį. Per 30 minučių prieš miegą valgykite razinas su karštu pienu.

 

Šaltas kompresas

Sumaišykite 1 šaukštą acto, kamparo ir alyvuogių aliejaus. Sutepkite su šiuo mišiniu vilnos audinio gabalą ir tvirtai pritvirtinkite prie krūtinės.

Šaltinis