Tuti.lt

Tavo laisvalaikis internete

Kariuomenės dienos proga – ministro A. Anušausko palinkėjimas

Lapkričio 23-oji – Lietuvos kariuomenės diena, žyminti kariuomenės atkūrimo šalyje 103-ąsias metines. Šią dieną įvairiuose šalies miestuose vyksta šventiniai Lietuvos kariuomenės renginiai, o krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas šia proga sveikina ne tik karius, bet ir visus Lietuvos piliečius. Pasak ministro, tai yra visos visuomenės šventė.

„Mieli kariai ir krašto apsaugos sistemos darbuotojai, veikiame kartu stiprindami piliečių pasitikėjimą kariuomene ir atsparumą šiuolaikinėms grėsmėms. Semiamės tarptautinės patirties bendradarbiaudami su sąjungininkais, todėl galime pasiekti dar daugiau dėl mūsų visų saugumo ir pareigos valstybei jausmo.

Dėkoju Jums už atsidavimą Tėvynei ir linkiu, kad visus vienytų Lietuvos kariuomenės įkūnijamos savybės – stiprybė, profesionalumas, pasitikėjimas.

Mieli Lietuvos Respublikos piliečiai, visos krašto apsaugos sistemos vardu sveikinu jus su visų mūsų, visuomenės, švente. Juk be kariuomenės nebūtų valstybės. Vertinkime karių ir krašto apsaugos sistemos darbuotojų darbą, o kartu ir patys jauskime pareigą bei atsakomybę už savo valstybę“, – Lietuvos kariuomenės dienos proga linki ministras A. Anušauskas.

Lapkričio 18-26 d. Vilniaus Katedros aikštėje veikia Lietuvos kariuomenės dienai skirta fotografijų paroda „Lietuvos kariuomenė. Progresija“.

14