Kas nutiks jūsų organizmui, jei pradėsite valgyti 2 bananus per dieną

Įdomybės

Kas nutiks jūsų organizmui, jei pradėsite valgyti 2 bananus per dieną

Bananai yra ne tik skanūs, bet ir naudingi!

Negalima išmesti prinokusių bananų!

Pasak Japonijos mokslininkų, kuo labiau subrendęs bananas, kuo tamsesnė žievelė tuo daugiau NNF. Tai yra vadinamasis naviko nekrozės faktorius, kuris kovoja su nenormaliomis kūno ląstelėmis. Be to, bananuose yra daug antioksidantų, reikalingų mūsų kūnui.

Kas atsitiks, jei 9 dienas valgysite po 2 bananus:

1. Padėti bananams iš pūtimo ir rėmens.

Bananai turi natūralią anti-rūgšties funkciją, todėl jie gali sumažinti rūgšties refliuksą ir rėmenį.

2. Bananai stabilizuoja spaudimą.

Bananų sudėtyje yra apie 400 mg kalio ir labai mažai natrio, kuris yra geras širdies sveikatai, padeda išvengti širdies priepuolių, insulto ir stabilizuoja kraujospūdį.

3. Bananai duoda daug energijos.

1–2 bananai suvalgomi prieš treniruotę suteiks jums pakankamai energijos daugiau nei valandą treniruotės metu. Bananuose esantis kalis apsaugo raumenis nuo mėšlungio, o angliavandeniai suteikia pakankamai energijos, kad atlaikytų sunkias apkrovas.

4. Bananai kovoja su anemija.

Anemija yra silpnumas, nuovargis ir dusulys. Tai yra mažo raudonųjų kraujo kūnelių skaičiaus ir mažo hemoglobino kiekio kraujyje rezultatas.

5. Bananai pagerina virškinimą.

Bananai lengvai virškinami ir nevargina virškinimo trakto. Atsparus bananų krakmolas nėra virškinamas ir patenka į storąją žarną, kur jis yra veiksminga maistinė terpė sveikoms bakterijoms.

Bananus galima valgyti, kai žmogui yra gastritas ir rėmuo, ir jie atkuria mineralus, prarastus dėl viduriavimo.

6. Bananai mažina stresą.

Bananai pagerina nuotaiką. Juose yra triptofanas, kuris yra būtinas mūsų organizmui gauti serotonino („laimės hormono“). Vidutiniškai kiekviename banane yra apie 27 mg magnio. Šis mineralas yra atsakingas už gerą nuotaiką ir sveiką miegą.

7. Bananai kompensuoja vitaminų trūkumus.

Banane yra daug vitamino B6. Vidutiniškai vienas bananas sudaro apie 20% dienos vitamino B6. Jis padeda organizmui gaminti insuliną, hemoglobiną ir aminorūgštis, kurios yra būtinos sveikoms ląstelėms sukurti.

Nors visi mano, kad didžiausias vitamino C kiekis yra apelsinų ir braškių sudėtyje, bananų sudėtyje yra 15% mūsų šios svarbios medžiagos dienos vertės.

Vitaminas C yra svarbus antioksidantas, neutralizuojantis kenksmingus laisvuosius radikalus (aktyvios molekulės, neturinčios elektronų, galinčių sunaikinti kūno ląsteles). Jis taip pat saugo kraujagysles ir stimuliuoja kolageno gamybą.

Ar dažnai valgote bananus?

Šaltinis