Kodėl Indija turi mažiausią skyrybų lygį visame pasaulyje

Įdomybės

Kodėl Indija turi mažiausią skyrybų lygį visame pasaulyje

 

Vidutinis santuokos nutraukimo lygis Indijoje nuolat didėja ir yra mažiausias pasaulyje. Šis skaičius taip pat mažesnis nei kaimyninėse šalyse.

Palyginti su Vakarų Europos šalimis, vidutinis santuokos nutraukimo lygis Indijoje yra juokingai mažas. Pavyzdžiui, Belgijoje, kur didžiausias vidutinis skyrybų lygis yra pasaulyje, 70% porų yra išsiskyrę, o JAV – šiek tiek mažiau – 53%. Vidutinis skyrybų lygis Europoje yra 60%. Pasak „Business Insider“ naujienų portalo, santuokos nutraukimo lygis Indijoje vis dar neviršija 8%.

Yra įvairių antropologinių ir psichologinių veiksnių, kurių buvimas didina skyrybų skaičių šalyje:

vieno iš partnerių neištikimybė;
skurdą
simbolių nesuderinamumas;
priklausomybė / alkoholizmas;
fizinis / protinis piktnaudžiavimas pora;
dažni ginčai;
pagarbos viena kitai praradimas.

Tačiau kalbant apie santuokas Indijoje, nereikėtų daryti skubių išvadų – toks mažas skyrybų skaičius nereiškia, kad žmonės ten gyvena laimingoje santuokoje.

Mažas skyrybų skaičius Indijoje, dažnai dėl socialinio spaudimo žmonėms, jų nenoras gėdinti prieš giminaičius ir draugus, „santūrumas“ skyrybų procese. Iš tiesų, santuokos dažnai nėra abiejų partnerių prašymu, bet su visomis šeimomis ilgai, kol ateis pora.

Ištuokų skaičių įtakoja daugybė veiksnių, tačiau svarbiausia tarp jų yra vieno iš partnerių neištikimybė ir šeimos finansinė padėtis. Taip pat neturėtumėte pamiršti, kad dažnai skyrybų priežastis yra įprastas temperamentų ir simbolių nesuderinamumas. Partneriai daro išvadą, kad „jie nėra skirti vieni kitiems“, „negali kartu egzistuoti“, ir dėl to santuoka sugenda.

Pagal tradiciją Indijoje sprendimą dėl santuokos nutraukimo priima tik vyrai – moterys, dažnai dvejojančios sugadinti savo santuoką.

Vyrai gali tyliai pradėti santykius pusėje, neatsižvelgdami į žmonų reakciją. Galintys reguliariai patenkinti savo poreikius už šeimos ribų, vyrai nebeturi skyrybų. Kodėl vėl vlyapyvatsya bylinėjimosi, jei ir taip, jūs galite gauti viską dabar be jokių pasekmių.

Skirtingai nuo Vakarų šalių moterų, Indijos moterys neturi seksualinės laisvės. Jie negali laisvai kalbėti apie savo fizinį pasitenkinimą. Vyras negali jų fiziškai patenkinti, bet jis visą gyvenimą turi tyliai jį ištverti. Tuo pat metu Europoje fizinio pasitenkinimo stoka gali būti pretekstas santuokos nutraukimui.

Jei finansinės problemos taip pat susilieja su nepakankamu pasitenkinimu fiziniu artumu, beveik nėra galimybės išgelbėti santuoką.

Kai kurios Indijos moterys, kurios kreipėsi dėl santuokos nutraukimo dėl savo vyro pasitenkinimo, vėliau gavo „lengvos dorybės moterų“ ir „svetimautojų“ stigmą. Taigi, Indijoje dažniausiai jie skyrybų dėl vieno iš partnerių, dažniau vyrų, išdavystės.

Vyrai didžiuojasi savo neištikimybe. Jie išdidžiai gandai, kiek moterų jie mylėjo, išskyrus žmonas. Šiam požiūriui įtakos turėjo „Yolo“ efektas, o tai reiškia, kad mes turime tik vieną gyvenimą, ir mes iš to išgiriame didžiausią malonumą.

Vakarų šalyse neištikimybė gali kainuoti santuoką. Tačiau Indijoje tai nėra. Net jei žmonos sužino, kad jų vyrai yra apgaudinėjami, jie vis dar yra vedę, nes išsiskyrusios moters gyvenimas yra blogesnis už tai, kad jis yra su nepatikimu vyru. Indijos moterys vis dar yra finansiškai priklausomos nuo vyrų.

Be Indijos, visame pasaulyje dirbančių moterų dalis yra 50%. Tačiau Indijoje, pasak The Economist, jis sumažėjo nuo 35% 2005 m. Iki 26% šiandien. Indija yra vienintelė šalis, kuri patyrė tokį staigų nuosmukį.

Indijos kaimo vietovėse dauguma moterų yra bedarbiai. Be to, moterys neturi lygių teisių į kolektyvinį turtą skyrybų atveju. Informacinė tarnyba „TrustLaw“, kurią valdo „Thomson Reuters“, užėmė blogiausią G20 šalį moterims.

Dėl socialinio spaudimo moterys tapo labai pažeidžiamos. Todėl moterys nedrįsta skyrybų, net ir santuoka yra bloga. Jie kaltinami dėl visko, kas atsitiko jų santuokoje.

Jei moteris iš vidurinės klasės šeimos išsiskyrė ir gyvena mažame Indijos mieste ir priklauso viduriniosios klasės šeimai, gyvenimas bus nepakeliamas. Jei moteris išsiskyrė, tai yra tragiškas įvykis, tarsi jos gyvenimas pasibaigtų. Ji pritraukia dėmesį, tačiau niekas jo nesidomės, išskyrus kaimynus. Ypač liūdna, jei ji turi vaikų.

Tai, kad Indijos moterys nėra išsiskyrusios, nereiškia, kad jos yra laimingos. Jie neturi kito pasirinkimo, kaip likti jame.

Ar manote, kad tai teisinga?