2020-11-25

Tuti.LT

Tavo laisvalaikis internete

Kodėl vyrai nenori vesti sėkmingų moterų?

Kodėl vyrai nenori vesti sėkmingų moterų?

Neseniai britų sociologai atliko tyrimą ir įrodė, kad žmonos ir vyro uždarbis turi tiesioginės įtakos tarpusavio santykiams. Nepaisant feminizmo laimėjimų, vis dar gyvuoja patriarchatas. Ir moterys, ir vaikai laikosi nuostatos, kad maitintojo vaidmenį turi užimti vyras. Užtat nedidelis žmonos atlyginimas nėra problema nei vyrams, nei moterims, rašo telegraph.co.uk

Per apklausą paaiškėjo, kad 80 proc. moterų ir 90 proc. vyrų mano, kad vyras turi uždirbti daug pinigų. T. y. iš vyro algos turi pragyventi visa šeima, o žmonos gaunamo atlyginimo net nereikėtų aptarinėti. Užtat beveik 14 proc. vyrų sakė, kad niekada nevestų moters, kuri visa galva pasinėrusi į darbą, mat didelis žmonos atlyginimas dažnai būna nesutarimų ir konfliktų priežastis.

Beveik 62 proc. vyrų tvirtino, jog jiems neteko susitikinėti su turtinga ponia ar sėkminga verslininke, tačiau beveik visi jie tvirtino, kad šioje situacijoje jie neįžvelgia nieko blogo. Be to, dauguma vyrų sakė, kad nesirengia gyventi su moterimi, kuri daug dirbs. Tiesa, atsirado ir tokių, kurie sakė, kad būtent moteris turi uždirbti daug pinigų. Tuo tarpu 3 proc. respondenų tvirtino, jog niekada nesusies savo likimo su moterimi, uždirbančia mažiau nei jie. Štai 4 proc. moterų bijo milijonierių ir nesiruošia su jais net susipažinti.

17