2020-11-25

Tuti.LT

Tavo laisvalaikis internete

Kokie akmenys jums neša sėkmę ir laimę pagal Zodiako ženklą

Kokie akmenys jums neša sėkmę ir laimę pagal Zodiako ženklą

Visų Zodiako ženklų atstovai turi jiems priskiriamą astrologinį akmenį, kuris, kaip tikima, atneša laimę ir pasisekimą įvairiose srityse. Žinodami jums priskiriamą akmenį galėsite paprasčiau išsirinkti sėkmę nešančius papuošalus, taigi, kokie akmenys jums neša sėkmę ir laimę pagal Zodiako ženklą?

Avinas (kovo 21- balandžio 20)

Avinui labiausiai tinkantis akmuo – deimantas, kuris lavina loginį mąstymą ir padeda siekti užsibrėžtų tikslų. Didžiausią sėkmę deimantas atneša tada, jei jis gaunamas dovanų arba paveldimas, tačiau tuomet, jei jis bus įgytas nusikalstamu būdu, gali pakenkti. Kiti Avino ženklo atstovams tinkantys akmenys – ametistas, rubinas, hematitas, heliotropas, smaragdas.

deimantai

Deimantai

Jautis (balandžio 21 – gegužės 20)

Jaučiams sulaukti sėkmės padeda turkis. Jis gali atnešti pasisekimą meilės srityje, padeda išlaikyti pusiausvyrą. Turkis gelbėja tik tada, jei šis akmuo nuolatos yra šalia savininko, o tuomet, jei ant šio akmens atsiranda dėmelių, manoma, kad turkis sugėrė savo šeimininkui skirtą smūgį. Jei turkis pakeistų spalvą, tai gali reikšti, kad jo savininkui laikas apsilankyti pas gydytoją. Kiti Jaučiui tinkantys akmenys – smaragdas, safyras, turmalinas, agatas.

turkis akmuo kristalas

Turkis

Dvyniai (gegužės 21 – birželio 21)

Pagrindinis Dvyniams priskiriamas akmuo – agatas, kuris šio Zodiako ženklo atstovams suteikia energijos. Agatai laimę atneša tik tada, jei jo savininkas yra atviras naujovėms ir nebijantis rizikuoti. Jei nešiojami agato karoliai ima trūkinėti, tai gali reikšti, kad atėjo metas pokyčiams. Kiti Dvyniams tinkantys akmenys – jaspis, chiroprazas, berilis, kalnų krištolas.

Agatas

Agatas

Vėžys (birželio 22 – liepos 22)

Vėžiams labiausiai tinkantis akmuo – smaragdas, kuris padeda sustiprinti intuiciją ir pastebėti likimo siunčiamus ženklus. Tikima, kad smaragdas padeda lavinti iškalbą, todėl šį akmenį prieš svarbius susitikimus patartina palaikyti po liežuviu. Taip pat šis akmuo suteikia džiaugsmo, leidžia paprasčiau pasiekti harmoniją, padeda gerinti atminti. Vėžiams tinka ir mėnulio akmenys bei rubinai.

Smaragdas

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 22)

Oniksas Liūtams suteikia galios, padeda lengviau perprasti aplinkinius, slopina pyktį. Tai yra labai stiprus akmuo, kuris padeda net tada, kai yra gana toli nuo savo šeimininko. Nebūtina oniksą visada turėti su savimi – puikiu talismanu gali būti ir namuose laikoma iš šio akmens pagaminta statulėlė. Taip pat Liūtams tinka gintaras, berilas, topazas, rubinas.

Juodasis oniksas

Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22)

Svarbiausias Mergelių akmuo – karneolis, kuris dovanoja sveikatą, pasisekimą meilėje ir vidinę ramybę. Nemiga yra gana dažna šio Zodiako ženklo atstovų problema, todėl rekomenduojama šį akmenį pasidėti šalia lovos. Jei nemiga ir toliau kankins, prieš miegą patartina karneolį palaikyti delne. Na, o tada, jei Mergelėms nesiseka meilėje, karneolį reikėtų laikyti kuo arčiau širdies. Kiti Mergelėms tinkantys akmenys: nefritas, agatas, melachitas, topazas.

karneolis

Karneolis

Svarstyklės (rugsėjo 23 – spalio 22)

Berilis – pagrindinis Svarstyklių akmuo, kuris padeda atrasti gyvenimo džiaugsmą ir prasmę. Šis akmuo padeda stiprinti tarpusavio santykius, tad tuomet, jei norite sutvirtinti ryšį su savo šeimos nariu, padovanokite jam šį akmenį, kuris turi būti laikomas tarp jo daiktų. Kiti Svarstyklėms tinkantys akmenys: lazuritas, opalas, safyras, mėnulio akmuo.

Berilis

Skorpionas  (spalio 23- lapkričio 21)

Skorpionų astrologinis akmuo – geltonasis topazas. Šis akmuo padeda pastebėti likimo siunčiamus ženklus, gelbsti patekus į keblią situaciją, nukreipia, kokiu gyvenimo keliu eiti. Taip pat geltonasis topazas padeda atsikratyti nereikalingų santykių, apsaugo nuo aplinkinių manipuliavimo ir melagysčių. Kiti Skorpionams tinkantys akmenys: berilis, rubinas, mėnulio akmuo, kalnų krištolas, melachitas.

geltonasis topazas

Geltonasis topazas

Šaulys (lapkričio 22 – gruodžio 21)

Šauliams labiausiai tinkantis akmuo – ametistas, kuris padeda apsisaugoti nuo neapgalvotų sprendimų, lavina gebėjimą rasti kompromisus. Moterims šis akmuo padeda išlaikyti jaunystę, manoma, kad jis gali padėti apsisaugoti nuo raukšlių atsiradimo. Vis dėlto, svarbu žinoti, kad laikui bėgant ametisto galios silpnėja, todėl šio akmens nereikėtų nuolatos nešiotis. Kiti Šauliams tinkantys akmenys: rubinas, turkis, opalas, safyras, smaragdas.

ametistas

Ametistas

Ožiaragis (gruodžio 22 – sausio 19)

Ožiaragio astrologinis akmuo – opalas, kuris ramina nervinę sistemą, padeda kopti karjeros laiptais, nukreipia, kuriuo gyvenimo keliu eiti. Taip pat opalas padeda meilės srityje, apsaugo nuo ligų. Geriausia opalą nešioti kaip pakabuką be jokių apvadų, jį patartina kabinti ant odinio dirželio (teigiama, kad šeimininkui susirgus opalo dirželis ima trūkinėti). Kiti Ožiaragiams tinkantys akmenys: rubinas, oniksas, granatas.

opalas

Opalas

Vandenis (sausio 20 – vasario 18)

Vandeniams labiausiai tinkantis akmuo – safyras. Šis astrologinis akmuo padeda kovoti su stresu, apsaugo nuo depresijos ir nuo nužiūrėjimo. Taip pat šis akmuo padeda nutraukti ryšius su išnaudotojais ir manipuliatoriais. Safyras gali padėti meilės paieškose, tačiau labai svarbu žinoti, kad šis akmuo yra labai įžeidus – jo negalima perleisti kitam asmeniui (patekęs į svetimas rankas,  safyras praras savo galią). Kiti Vandeniams tinkantys akmenys: opalas, cirkonis, turkis, lazuritas, granatas.

safyras

Žuvys (vasario 19 – kovo 20)

Žuvims labiausiai tinka perlai, tačiau jų nerekomenduojama nešioti vienų. Perlus patartina nešioti kartu su kitais akmenimis (Žuvims taip pat tinka safyras, smaragdas ir ametistas), nes tuomet perlai tikrai padės pritraukti sėkmę. Perlus reikėtų visada turėti su savimi, nes priešingu atveju jie praras savo galią.

perlas

Perlas

34