Tuti.lt

Tavo laisvalaikis internete

Kokių vyrų ieško turtingos moterys?

Kokių vyrų ieško turtingos moterys?

Į šį klausimą pamėgino atsakyti specialistai. Iki tol, kol buvo atliktas tyrimas, buvo manoma, kad kai tik moterys pradeda daugiau uždirbti, jų skonis keičiasi: ima ieškoti jaunesnių ir patrauklesnių partnerių. Bet paaiškėjo, kad yra ne visai taip.

Svajoja apie protingą ir patikimą

Tyrimą atliko Škotijos universiteto specialistai. Apklausoje internetu dalyvavo 3770 vyrų ir moterų, pranešusių apie savo asmeninį gyvenimą ir atlyginimo dydį.

Tyrėjai išsiaiškino, kad kuo turtingesnės ir kuo labiau nepriklausomos tampa šiuolaikinės moterys, tuo mažiau jas domina santykiai su jaunais ir simpatiškais vyrais. Šį reiškinį specialistai jau spėjo pavadinti „George Clooney efektu.“

Mat materialiai gerai apsirūpinusios moterys svajoja apie protingą ir patikimą partnerį, o ne jauną ir seksualų. Jos pirmenybę teikia vyresniems vyrams.

Pinigingi vyrai pirmiausiai renkasi išvaizdžias partneres

Taip pat tyrimas parodė, kad pinigingi vyrai, rinkdamiesi partneres, didesnę reikšmę teikia jų išvaizdai, jiems taip pat labiau patinka jaunesnės moterys.

„O eilinės moterys ieško tokių vyrų, kurie ne tik materialiai aprūpintų, patenkintų jų seksualinius norus, bet ir taptų šeimos galva, – sakė viena tyrimo autorių, psichologijos mokslų daktarė Fiona Moore. – Mes galvojome, kad daugiau uždirbančios moterys teikia pirmenybę jauniems meilužiams, bet paaiškėjo, kad yra ne taip.“

293
Dalinkis naujienomis