Koks elgesys parodo, kad vyras tikrai jus myli?

Įdomybės

Koks elgesys parodo, kad vyras tikrai jus myli?

Pavyduliaujate draugėms, kurių partneriai nuolat primena apie savo šiltus jausmus ir kone kasdien prisiekinėja amžiną meilę? Taip, moterys iš tiesų myli ausimis, todėl norėtų girdėti švelnius žodelius, tačiau partnerio veiksmai yra gerokai svarbesni už jo tariamus žodžius: tam tikri ženklai padės jums suprasti, kad vyras jus iš tiesų myli (net jei to garsiai nesako).

Vyras jūsų atidžiai klausosi

Mokėjimas išklausyti būdingas tikrai ne kiekvienam, todėl įdėmus klausymasis gali išduoti apie šiltus jausmus. Atminkite – vyrams nėra labai paprasta susikaupti, tad tuomet, jei pastebite, kad jūsų atidžiai klausosi, tai gali būti ženklas, kad vyras jus brangina. Nesvarbu, ar ką tik užmezgėte santykius, ar jau ilgą laiką gyvenate kartu, atidus klausymasis visada yra svarbesnis už dažnas meilės priesaikas.

Jis visada pasirengęs padėti

Laiko ir energijos skyrimas – taip pat pakankamai akivaizdus ženklas, kad vyras jums nėra abejingas. Jeigu jis skuba į pagalbą sugedus jūsų automobiliui, ar prireikus kitokios pagalbos pats pasisiūlo padėti, abejoti dėl jo jausmų neverta: darbai yra kur kas iškalbingesni už tūkstančius žodžių. Žinoma, kiekvienas mūsų turi savų pareigų, ir ne visada galima atsitraukti nuo savo darbų, tačiau noras padėti visada yra iškalbingas.

Jis nebijo pasirodyti pažeidžiamu

Vyrai nėra linkę demonstruoti savo silpnumo. Jeigu vyras nebijo prieš jus pasirodyti pažeidžiamu, tai gali išduoti apie jums puoselėjamus jausmus. Jei jis nebijo pasirodyti silpnas, galite būti tikra, kad jūs vyrui tikrai daug reiškiate. Prie nepažįstamų žmonių jis gali atrodyti kietas, tačiau prie mylimos moters vyras tampa kur kas pažeidžiamesnis.

Jam visada atrodote graži

Nesvarbu, ar esate pasiruošusi keliauti į vakarėlį, ar ką tik išlipote iš lovos, mylinčiam vyrui visada atrodysite graži. Nors ne visi stipriosios lyties atstovai moka sakyti komplimentus, tačiau dažniausiai to nė nereikia: susižavėjimą visada galite pastebėti jo akyse.

Vyras jumis didžiuojasi

Mylintis vyras  niekada neleis savo moteriai pasijusti blogai. Nesvarbu, ar ką tik išlaikėte egzaminą, ar pakilote karjeros laiptais, mylintis partneris tikrai džiaugsis kartu su jumis, ir nebūtinai tą išreikš žodžiais. Mylintis vyras jūsų tikrai nemenkins net ir tada, jei suklysite ar neišlaikysite egzamino: priešingai – jis turėtų jus padrąsinti veržtis į priekį.

Jis gerbia jūsų artimuosius ir draugus

Visai nebūtina, kad vyras pultų bičiuliautis su visais jūsų draugais ir giminaičiais, tačiau pagarbos išlaikymas yra labai svarbus. Mylintis vyras niekuomet neparodys nepasitenkinimo, jei jūsų artimųjų ratas jam pasirodys ne prie širdies: jei vyras puoselėja jums šiltus jausmus, jis išmoks toleruoti jums brangius žmones. Žinoma, jūs neturėtumėte jo versti bendrauti su savo broliu ar su savo geriausia drauge: jei jie akivaizdžiai nesutaria, turėtumėte su tuo susitaikyti. Vis dėlto, mylintis vyras tikrai nepuls įžeidinėti jums brangių žmonių ar juos apkalbėti.

Mylintis vyras nebando jūsų pakeisti

Žinoma, net ir pačių artimiausių žmonių požiūriai ne visada sutampa, tačiau mylintis vyras niekuomet nebandys pakeisti savo partnerės. Jei vyras jus brangina, jis tikrai nebandys jūsų įtikinti pakeisti savo nuomonę, nebandys jūsų įžeisti, neskatins keisti plaukų spalvos, aprangos stiliaus, ir t.t.

Jis rūpinasi jūsų sveikata ar poreikiais

Rūpinimasis kitu asmeniu atsiskleidžia paprastuose kasdieniuose dalykuose: jeigu jis kiekvieną dieną primena, kad išgertumėte vitaminus, ar palieka juos lėkštelėje, vadinasi jam tikrai labai rūpite. Jeigu jis atsikelia pirmas, kad galėtų išvirti jums kavos ar pavedžioti jūsų šunį, tai yra tikrai akivaizdu, kad jis įsimylėjęs iki ausų. Mylintis vyras visuomet randa būdų, kaip nustebinti savo partnerę, ir tai nebūtinai turi būti brangios dovanos ar staigmenos. Kartais smulkmenos būna labai iškalbingos.

Partneris jumis pasitiki

Nors gali atrodyti, kad mylintis vyras turi nuolatos pavyduliauti ir baimintis, kad jo konkurentas gali nuvilioti jo mylimą moterį, tačiau realybė yra kitokia: šiltus jausmus puoselėjantis vyras savo partnerei visada suteikia pakankamai asmeninės erdvės, jos nekamantinėja ir netikrina jos telefono. Žinoma jeigu pavydas kyla iš jūsų elgesio, tai jau kita tema.

Jis neprašytas atlieka buities darbus

Buities darbai kartais yra laikomi tokiais bereikšmiais dalykais, apie kuriuos nė neverta kalbėti, tačiau iš tiesų viskas yra kiek kitaip. Jei vyras neprašytas sutvarko varvantį čiaupą, išneša šiukšles ar suplauna indus, tai neabejotinai reiškia, kad bendrai vedama buitis jam yra svarbi, taigi, toks ženklas gali reikšti kad jis jums puoselėja šiltus jausmus. Jei dar negyvenate kartu, o vyras jau rūpinasi jūsų namų buitimi, tokie veiksmai tiesiog šaukte šaukia, kad jam esate labai brangi.

Pagarbos išlaikymas

Nėra namų be dūmų, todėl kiekvienos poros santykiuose pasitaiko ir barnių. Vis dėlto, labai svarbu yra tai, kad net ir pykčio metu būtų išlaikoma pagarba: jei vyrui esate brangi, jis tikrai nekels balso, nesisvaidys įžeidimais ir nesistengs jūsų sumenkinti. Priešingai – jis norės užglaistyti nesutarimus, todėl pasirūpins, kad karo kirvis būtų užkastas kiek įmanoma greičiau.

 

Šaltinis: