Labai naudingi patarimai, kaip atsikratyti net seniausių dėmių esančių ant drabužių

Įdomybės

Labai naudingi patarimai, kaip atsikratyti net seniausių dėmių esančių ant drabužių

Šis straipsnis yra tikras atradimas kiekvienai moteriai. Galų gale, daugiau nei vieną kartą mes visi turėjome atsisveikinti su mūsų mėgstamiausiu dalyku, nes mes negalėjome pašalinti dėmių. Bet šiandien viskas pasikeis! Siūlome sužinoti apie šiuos neįtikėtinai naudingus patarimus, kaip atsikratyti įvairių rūšių dėmių. Jie padės išlaikyti jūsų drabužius švarius ir ilgą laiką galėsite jais mėgautis.

Turite bent vieną kartą ant rūbų atsirado riebalų dėmės ar netyčia išsiliejusios sultys. Kiek mėgstamiausių rūbų sunaikino dėmes! Norėdami to išvengti, laikykitės instrukcijų, kurios padės jums jas pašalinti!

Kaip pašalinti dėmes nuo drabužių

Naudingi patarimai

1. Indų plovimo skystis

Mėgaujatės ledais, jie pradeda lydytis ir staiga pastebite dėmę ant rūbo. Nesijaudinkite! Jei norite išvalyti deserto dėmes, atlikite šiuos veiksmus: mirkykite rūbą šaltame vandenyje 10 minučių, įpilkite indų plovimo skysčio ir nuplaukite kaip įprasta.

2. Amoniakas

Po išvykų į gamtą galite rasti bet kokių dėmelių! Jei dėmė yra šviežia, į šią vietą galima patrinti druską arba užpilkite ant dėmės amoniako.

3. Aspirinas

Prakaito dėmės panaikinti, naudokite aspiriną. Supilkite į stiklinę šilto vandens 4 susmulkintas tabletes. Ant dėmės užpilkite mišinį, palikite 2h ir nuplaukite kaip įprasta.

4. Pienas

Jei sumaišysite 1 litrą pieno ir 2 šaukštus  citrinos sulčių, gausite puikų įrankį, kuris pašalins dėmes nuo uogų. Palikite šį skystį 2 valandas, tada nuplaukite muiluotu vandeniu.

5. Skutimosi kremas

Amžina moterų problema yra makiažo pagrindas patekęs ant drabužių. Norint pašalinti dėmes namuose, ant audinio reikia naudoti skutimosi kremą ir palikti 20 minučių. Tada tiesiog nuplaukite.

6. Citrinų sultys

Šis ingredientas padės pašalinti aviečių, mėlynių, vynuogių ir kitų vaisių, taip pat šokolado pėdsakus. Išspauskite sultis iš citrinos, sumaišykite su actu santykiu 1: 1. Sumaišykite mišinį ir ant dėmės su medvilniniu tamponu ir švelniai patrinkite.

7. Actas

Išvalykite kečiupą su baltu actu. Atlikite tokius veiksmus: apverskite nešvarius drabužius į blogą pusę ir nuplaukite šaltu vandeniu. 10 minučių palikite jį vandenyje su dėmių valikliu, tada išplaukite. Jei ji neišnyksta, dėmę nuvalykite actu, tada pakartokite šią procedūrą kelis kartus.

Tokie paprasti namų ūkio patarimai bus naudingi bet kuriai šeimininkei! Asmeniškai aš sau atradau nuostabų dalyką, kuris pagaliau padės atsikratyti tokių sudėtingų dėmių nuo uogų ar kitų kosmetikos gaminių. Aš nežinojau, ką su jais daryti, bet tai paaiškėjo taip paprasta!

Šaltinis