2021-05-06

Tuti.LT

Tavo laisvalaikis internete

Lietuvos policijos mokyklai suteikta Erasmus+ akreditacija švietimo ir mokymo srityje

Kovo pradžioje Lietuvos policijos mokykla (toliau – LPM) pasirašė „Erasmus+“ akreditacijos susitarimą su Švietimo mainų paramos fondu. Akreditacija suteikta visam naujos programos, 2021–2027 metų, laikotarpiui.

LPM Veiklos valdymo skyriaus vyriausioji specialistė Monika Žitkė, teikusi paraišką akreditacijai gauti, pasidžiaugė, kad tai atvers dar didesnes galimybes tarptautinių mobilumo ir bendradarbiavimo projektų įgyvendinimui. Atsižvelgiant į  profesinio mokymo mobilumo chartijos įgyvendintų programos „Erasmus+“ projektų galutinių ataskaitų įvertinimų vidurkį, LPM yra suteikiamas „Pažangumo ženklas“. Šis ženklas galios trejus metus.

LPM jau ne vienerius metus aktyviai dalyvauja Erasmus+ programų veiklose, kurių rėmuose darbuotojai ir kursantai semiasi tarptautinės patirties įvairiose Europos šalyse. Šiuo metu LPM įgyvendina du tarptautinius programos darbuotojų ir kursantų mobilumo projektus bei strateginės partnerystės projektą.

Nuo 2021 m. prasideda naujas programos „Erasmus+“ etapas, kuriame bus dar labiau remiamas tarptautinis besimokančiųjų ir darbuotojų mobilumas. „Erasmus“ akreditacija suteikia organizacijoms galimybę kreiptis dėl veiklų finansavimo pagal programą supaprastinta tvarka, stabilus finansavimas padeda sutelkti dėmesį į ilgalaikius tikslus.

65
Dalinkis naujienomis