2020-11-27

Tuti.LT

Tavo laisvalaikis internete

Medikė išreiškė savo nuomonę dėl Covid-19 testavimo

Medikė išreiškė savo nuomonę dėl Covid-19 testavimo

Kalba netaisyta

Laba, mielieji,
Dirbu klinikoje ir esu priversta kas 2 savaites darytis covid 19 testą. Kiša pagaliukus, kurių galai apvynioti vata, į nosį ir į gerklę. Pasirinkimas galėtų būti kraujo tyrimas,seilės. Bet paliktas tik vienas variantas. Spalio pradžioje dariau testą. 15-20 min užtruko kol grįžau namo. Buvo šalia artimieji ir jie matė. Išvažiavau ryte sveika, o po testo užkimo balsas, užgulė ausis, galva atrodė kad tuoj susprogs.Pasimatavau temperatūrą, buvo 36.9-37. Tokia savijauta buvo apie 6 val. Ploviau nosį ir gerklę atvėsusiu virintu vandeniu su joduota druska.
Renkuosi sveiką maistą, darau mankštas, šaltas dušas, geriu ciberžolę, taip stiprindama imunitetą, kad tik būčiau sveika ir galėčiau dirbti, ir gyventi. Kada baigis ši nesąmonė su covid 19. Sveiki žmonės darosi testus,kad galėtų dirbti,bet jie apkrečiami. Sveiki žmonės nešioja kaukes. Kam? Tam kad susirgtų?Aš sakau NE covid 19.Šiandien vėl skambinau į karštąją liniją ir klausiau ar daro kraujo tyrimą ar seilių tyrimą, pasakė kad NE.Pasakiau kaip jaučiausi po paskutinio testo.
„Karštos linijos“ balsas pasakė, kad skambina žmonės ir sako, jog po testo blogai jaučiasi, serga. Bet per TV kažkodėl apie tai nekalba.Nieks apie tai nekalba.Kodėl paliktas tik vienas būdas covid 19 nustatyti, tai sterilūs pagaliukai į nosį ir į gerklę?Kodėl nėra kito pasirinkimo?Kodėl priversti sveiki medicinos darbuotojai kas 2 savaites darytis neaiškius, įtartinus testus, po kurių suserga? Kur dingo sezoninis gripas: rudeninis ir pavasarinis? Ir kur dingo kitos ligos? Nes dabar kalba tik apie covid 19. Gal jūs ar jūsų artimieji sirgo Covid 19?
Aš ne ir iš mano didelio rato artimųjų, draugų, pažįstamų niekas nesirgo ir neserga Covid 19.Peršasi mintis, kad žemėje per daug gyventojų ir juos reikia naikinti.Žiauru.
562