Mitai apie nekaltybės praradimą

Be kategorijos

Mitai apie nekaltybės praradimą

Pirmasis lytinis kontaktas įvyksta 14-15 metų.

Iš tikrųjų šiame amžiuje absoliuti dauguma paauglių tik pradeda pokalbius apie seksą. O berniukai mėgsta dar ir pasigirti nebūtais dalykais, kad įrodytų savo vyriškumą. Vidutinis amžius, kai pradedamas lytinis gyvenimas – nuo 16,2 iki 17,4 metų visoje planetoje. Pirmoji seksualinė patirtis tiesiogiai yra susijusi su šeimos intelektualumu, išsilavinimu ir gerbūviu. Kuo aukštesni šie rodikliai, tuo vėliau prarandama nekaltybė.

Su metais mergystės plėvė storėja ir kuo ilgiau neprarandama nekaltybė, tuo ilgiau užtrunka procesas.

Anatominė mergystės plėvės sandara, dydis ir tankumas skiriasi individualiai. Ir tikrai tai nepriklauso nuo amžiaus. Jei ji buvo elastinė 18 metų, ir 28 metų su ja bus viskas gerai.

Ankstyvas lytinis gyvenimas kenkia sveikatai.

Mergystės plėvė – visų pirma barjeras įvairioms infekcijoms, kol dar nesusiformavo apsauginė mikroflora (iki 17-18 metų). Vaginoje iki to laiko labai plonas epitelio sluoksnis – jis lengvai traumuojamas sekso metu. O tai gali sukelti įvairius uždegimus ar daryti įtaką vaisingumui.

Vėlai pradėtas lytinis gyvenimas kenkia sveikatai.

Savo laiku, net ir dauguma gydytojų manė, kad migrena ir spuogai – tai užsitęsusios mergystės rezultatas. Gali būti, kad šie negalavimai yra susiję su hormonų veikla, tačiau tai tikrai nepriklauso nuo mergystės plėvės. Dažniausiai, tai tik psichologiniai susirgimai.

Toms, kurios neturi lytinio gyvenimo, nereikia vaikščioti pas ginekologą.

Ir pas ginekologą, ir pas urologą reikia lankytis pastoviai. Atminkite, kad pradiniame etape lengvai išgydomos net ir sunkiausios ligos. Tai galioja ir vyrams.

Defloracija labai skausmingas ir kraujingas procesas.

Žinoma, visko būna, pradedant net ir dėl fizinių savybių. Tačiau normalioje situacijoje, jei mergina tikrai susijaudinusi, kraujo ir skausmo gali nebūti iš viso. Tai susiję su tuo, kad gerai sujaudinta vagina gamina labai daug natūralių gleivių.

Pirmasis partneris turi būti vyresnis ir patyręs.

Kaip ir bet kuriuo atveju – pageidautina, tačiau nebūtina. Patyrusiam partneriui užteks proto, kaip stipriai sujaudinti merginą. Tačiau tai jokiais būdais nesusiję su amžiumi. Čia jau reikia išmanumo.

Nekaltybę geriausiai prarasti vonioje.

Šiltas vanduo lengvai atpalaiduoja raumenis ir nervus, sumažina spazmus ir skausmingus pojūčius. Tačiau vanduo nuplauna vienintelius natūralius vaginos ir penio skysčius. Stipriai chloruotas vanduo taip pat sunkina įsiveržimą.

Pirmas seksas su prezervatyvu skausmingesnis.

Šiuolaikiniai prezervatyvai padengti specialiais kremais, kurie palengvina slydimą. Jei pridėti dar ir natūralias gleives, bus idealus variantas. Penetracija išeis minkšta ir neskausminga.

Pirmą naktį negalima pastoti.

Dar ir kaip galima. Moteriškas organizmas gali pradėti vaiką jau nuo 11-12 metų ir plėvė šiuo atveju netrukdo. Žinomi atvejai, kai merginos pastodavo ir po oralinių glamonių, ir netgi be partnerio.

Ekspertai tvirtina, kad stresinėse situacijose, veikiant aukštai temperatūrai, moteriška ejakuliacija gali pradėti dalintis pati. Kiaušinėlyje, pasiruošusiam apvaisinimui, yra 23 chromosomos, kurios gali dėl aukščiau išvardintų priežasčių dalintis, taip suformuodamos 46 reikalingas chromosomas. Tad po tokio proceso kiaušinėlyje gali pradėti formuotis embrionas.

http://suaugusiems.lt