Tuti.lt

Tavo laisvalaikis internete

Moters idealas pagal jo zodiako ženklą

Moters idealas pagal jo zodiako ženklą

Avinui gali patiki savimi pasitikinti, ryški, energinga ir nepailstanti asmenybė. Bet kokie tinginystės ir neaktyvumo požymiai gali jį nubaidyti ar net sukelti pasibjaurėjimą.

Šalin abejones ir baimes, siekite tikslo atkišusi krūtinę! Avinas taip pat deramai įvertins jūsų grožį bei sugebėjimą pasirūpinti savimi – jam ypač patiks jūsų audringas pasisekimas tarp vyrų, nors tai ir skatins šiokį tokį pavydą. Užtat privers už jus pakovoti.

Jautis mėgsta protingas ir sveikai mąstančias moteris. Lengvabūdės kvailutės jam kelia siaubą ir verčia nedelsiant atsitraukti. Energingumas bei aktyvumas taip pat bus naudingi – Jaučiui reikalingas šaltinis, kuris kartkartėmis jį „įkrautų“. Parodykite jam, kad esate sumani šeimininkė ir apskritai – visų galų meistrė. Priimkite drąsius sprendimus, kelkite įdomias idėjas. Apskritai parodykite, kad jumis verta pasikliauti.

Dvyniams įtiks moteris, išlaikanti tam tikrą atstumą. Nerekomenduojamas atvirumas ir dalijimasis paslaptimis. Jūsų „plačiai atverta dūšia“ jam visiškai neįdomi. Dvyniai yra tokie vyrai, kuriems kaip tik įdomi paslaptis ir mįslė, o įminta mįslė jo visiškai nebedomina. Be to, jūsų išrinktasis turi nuolat abejoti, ar jūs iš tiesų esate prie jo prisirišusi. O gal ir visai jo nemylite? O gal turite ką nors kitą? Žodžiu, intriguokite…

Vėžys dievina tas moteris, kurios išsprendžia visas jo problemas. Ar bent jau buitines. Jis su džiaugsmu patikės jums jūsų poros valdymą, o dėl to priskirs jums visus esamus ir įsivaizduojamus privalumus. Intelektuali, išsilavinusi moteris, lyderis – štai jo idealas. Taip pat vėžys yra labai sentimentalus ir romantiškas. Jums derėtų atkreipti dėmesį į dvasinį gyvenimą ir jūsų vidinio pasaulio puošimą. Vien tik graži moteris Vėžio tikrai nesudomins.

Liūtas myli viską, kas neįprasta, kas išsiskiria iš minios. Norint patraukti jo dėmesį, reikia pademonstruoti savo geriausias savybes, laikytis išdidžiai ir, žinoma, tas geriausias savybes ne tik demonstruoti, bet ir iš tiesų jomis pasižymėti. Jūsų grožis nėra toks svarbus kaip gebėjimas save pateikti. Be to, Liūtą visiškai netikėtai gali patraukti moteris, kuri yra visiškai neprisitaikiusi prie realybės, svajotoja, skrajojanti padebesiais. Kas, beje, nereiškia jos socialinio nereikšmingumo.

Mergelės žavisi karjeristėmis. Jūsų verslininkiškas požiūris, praktiškumas, noras būti pirma ir pasiekti aukštas tarnybines pareigas turės teigiamos įtakos jo požiūriui į jus. Moteriškas silpnybes, deja, teks pasilaikyti kitam atvejui – tik valingos ir niekada nepasiduodančios damos gali ilgam išsaugoti jo jausmus. Tokiems vyrams netgi galima pavadovauti – jis jums tai leis jei, žinoma, jūs tikrai sugebate vadovauti.

Svarstyklės tinkamai įvertins jūsų grožį ir sugebėjimą bendrauti. Draugai, pažįstami, partneriai, kolegos – jei esate jiems autoritetas, jei jie jus mėgsta ir gerbia, tai jus mylės ir po Svarstyklių ženklu gimęs vyras. Jis kaip niekas kitas sugeba išklausyti kitų žmonių nuomones, jam svarbu, kad išrinktąją vertintų ir kiti žmonės. Jūsų gebėjimas pasielgti prieštaringai ir nelogiškai, lengvabūdiškas požiūris į gyvenimą, gebėjimas grakščiai pajuokauti taip pat jį patrauks. Be to, svarbu pasirodyti intelektualia, išsilavinusia ir dvasinga.

Skorpionas nemėgsta silpnų moterų. Kita vertus, jam pavadovauti taip pat nepavyks. Teks kažkaip prisitaikyti – kitaip tariant, būti stipria, bet antra. Jums derėtų grakščios manieros, elegancija. O štai vulgarumas ir lengvabūdiškas elgesys Skorpioną atbaidys visiems laikams. Labai svarbu, kad jūsų jausmai būtų nuoširdūs – Skorpionas labai gerai jaučia apgaulę ir jos neatleidžia. Jis apskritai nedaug ką atleidžia, taigi, būkite atsargi. Balansuokite, palaikykite tam tikrą atstumą, bet nebūkite šalta; protinga, bet jo neužgožianti; elkitės drąsiai, bet venkite kokių nors aukų.

Šaulys visiškai nepakenčia intelektualių moterų. Jos jį erzina. Jis ir be jų žino kaip elgtis. Todėl paprastumas ir nežymūs tamsumo požymiai – kaip tik tai, ko jam reikia. Tegu jis jums ne šiaip vadovauja, o visokeriopai valdo. Tarkitės su juo bet kokiu klausimu. Žavėkitės jo išmintimi. Mokykitės iš jo. Ir nepamirškite geros šukuosenos bei manikiūro. Tuomet būsite laiminga.

Ožiaragis nori, kad jo gyvenimo pakeleivė būtų pati geriausia pasaulyje. Jūsų grožis, praktiškumas, aplinkinių pagarba – viskas yra naudinga. Bet ypač svarbu – aukšta socialinė padėtis. Kuo aukštesnė, tuo geriau. Pasitikėkite savimi, siekite karjeros ir vystykite savo veiklą. O tuo pačiu Ožiaragiui reikia suteikti erdvės – niekada nebūkite įkyri ir pernelyg sentimentali. Raudanti dėl muilo operos moteris Ožiaragiui įvarys siaubą.

Vandenis visų pirma vertina dvasinį giminingumą. Interesų ir pomėgių bendrumas Vandeniui yra labai svarbus santykių aspektas. Jis daug laiko praleidžia su draugais, todėl jums būtina parodyti jiems visišką lojalumą. Lankstumas, sugebėjimas rasti išeitį iš sudėtingos situacijos – visa tai paliks įspūdį po šiuo zodiako ženklu gimusiam vyrui.

Žuvis žavi romantiškos ir sentimentalios moterys. Koketės, švelnios ir patiklios moterys, pradedančios ašaroti iš didelio džiaugsmo jiems sukelia malonų prisirišimo jausmą. Jūsų gebėjimas pasirodyti gera šeimininke taip pat bus labai naudingas, nes Žuvims patinka šeimyniškos moterys, sugebančios išgražinti namus ir skaniai gaminti maistą. Taip pat jam patiks ir jūsų draugai – pasistenkite išplėsti pažinčių ratą.

231
Dalinkis naujienomis