Moterų pagal zodiako ženklą reitingas: nuo geriausios iki blogiausios

Be kategorijos

Moterų pagal zodiako ženklą reitingas: nuo geriausios iki blogiausios

Taigi, kas yra geriausias zodiako ženklas ir kas blogiausias, sužinosite šiame straipsnyje!

1. Svarstyklės.

Net jei Svarstyklės turi problemą, ji nebus sudėtinga. Šie ramūs angelai iš esmės yra taikos palaikytojai, ir jie yra pasirengę nieko blogo nedaryti, kad visi aplink juos būtų laimingi.

Jos tiki teisingumu, lygybe ir harmonija, net jei jos patiria išlaidas. Svarstyklės linkusios išspręsti ginčus, o ne juos pradėti. Jei kada nors kyla problemų su Svarstyklėmis, aišku, kas už tai kaltas.

2. Žuvys.

Minkštas, naudingas ir nesuderinamas yra viskas apie mielą Žuvį. Jie nekenčia konfliktų, neprasmingumo ir gandų, tariant, visa tai, ką merginos daro grupėse. Net jei bandysite susitarti su Žuvimis, jos tiesiog paburgs uodegą ir plauks kuo toliau nuo sąmyšio.

3. Jautis.

Skirtingai nuo Avino merginos, kurios gali bet kada atakuoti, Jautis yra kantrus ir ilgalaikis. Jautrus kritikai, jos nenori kritikuoti kitų. Ji yra nuoširdi ir turtinga, visada dvasia. Net jei bandysite ją išmušti, ji tai padarys nenoriai.

4. Vandenis.

Vandenio merginos draugiškumas ir gerumas saugo ją nuo daugelio konfliktų. Ji taip pat neturi laiko žiauriems ir piktiems žmonėms. Tačiau tai nereiškia, kad ji yra silpna – ji yra mylinti laisvę ir nesiruošia žiauriam elgesiui. Jei jūs įžeidžiate Vandenį, ji tiesiog išnyks ir jus paliks. Ir nelaukite atvirukų!

5. Šaulys.

Šaulių merginos nerimas ir nekantrumas retai tampa priešiškumu ar agresija. Ji yra teisinga, ir tai dažnai trukdo jai gyventi žiauriame ir neteisingame pasaulyje.

6. Dvyniai.

Dvynių mergina paprastai yra gera. Ir jei jūs ją sugautumėte arba netinkamai elgiatės, būkite pasirengę tvirtam ir nuodingam pasipriešinimui. Ji gali būti labai karšta, tačiau ji išsigelbėjo savo neįtikėtinu reagavimu ir nepriekaištingumu.

7. Vėžys.

Vėžio mergina gali būti ir gera, ir pikta, priklausomai nuo jos nuotaikos. Jei pagausite ją geros nuotaikos, ji apkabins, suspaus ir pabučiuos, palies rankas ir pasakys, kaip pavydi ji.

Bet jei jūs ją gausite tą dieną, kai tamsūs debesys bus ant jos, tu nebūsi laimingas. Ji gali būti visiškai kvaila ragana!

8. Liūtas.

Nepaisant to, kad mergina Liūtas atrodo šilta, draugiška, atleidžianti ir net pasiruošusi šypsotis, atsakydama į įžeidimus, atsipalaiduokite. Tai nėra nekenksmingas kačiukas – tai kerštingas liūtas.

9. Mergelė.

Šis Zodiako ženklas klaidingai vadinamas Mergele, nes tikrosios mergelės yra grynos ir nėra tokios blogos. Kai Mergelė yra įžeidžiama, ji nekalba žodžiu ir nenaudos fizinės jėgos. Ne, ji praktikuoja daug nervingesnę ir pasyvesnę agresyvią smurto formą. Ji primins jums apie visus jūsų nusikaltimus visame gyvenime ir elgsis taip, kad ji nužudys jūsų savigarbą.

10. Avinas.

Paklauskite Avino mergaitės, kas ji yra, ir ji jums pasakys, kad ji yra drąsus, energingas, aistringas, energingas ir netgi šiek tiek ugningas. Tai alternatyvi jos nekantrumo, hiperaktyvumo, agresyvumo, užsispyrimo, arogancijos ir nedorybės vizija. Ne, ji nėra visų blogiausia. Bet trečioje vietoje nuo pabaigos.

11. Ožiaragis.

Ši moteris gali būti tokia pat karšta kaip lava ar šaltas kaip ledas. Nors ji yra kantri, kai jūs ją supykdėte ar sužeisite, pajusite šalto rūko, einančio į kambarį. Ji neužmuš tavęs ar šauks ant  tavęs, bet ji pakenks tavo reputacijai.

12. Skorpionas.

Negalima erzinti Skorpiono merginos, nes ji keršės dėl metodinio šaltojo serijinio žudiko. Ji jau gimė tokiu būdu! Ji yra kariška, nepasitikėjusi, pikta ir kerštinga. Jei kada nors padarysite klaidą, niekada nesukelkite savo nugaros ant jos – jos nuodinga uodega yra pasirengusi!

Šaltinis

Įvertink šį įrašą

Patiko? Pasidalink tai su draugais!
error0