Tuti.lt

Tavo laisvalaikis internete

Neįtikėtini faktai bei įdomybės (#13)

Vienai padavėjai JAV vietoje arbatpinigių buvo paliktas loterijos bilietas, kuris buvo laimingas ir ji laimėjo 10 mln. dolerių. Tuomet ją į teismą padavė jos kolegos, reikalaudami savo dalies. Taip pat į teismą ją padavė bilietą davęs vyras. Galiausiai ją pagrobė jos buvęs vyras, tačiau jai pavyko ištrūkti šovus jam į krūtinę.

 

1990 metais Sevierville miestelio mokykloje iškrito 30% mokinių. JAV dainininkė Dolly Parton, kuri yra kilusi iš šio miestelio, 1991 metais 7-okams ir 8-okams pasiūlė 500 dolerių premijas už sėkmingą mokslo metų pabaigimą. Iškritusių iš mokyklos mokinių skaičius sumažėjo iki 6% ir nepadidėjo iki pat šiol.

 

Anot psichologų, geriausiai žmonės įsimena pradžią ir pabaigą. Todėl rekomenduojama į pasimatymą eiti dienos pradžioje arba pabaigoje. Tuo tarpu pasimatymo metu rekomenduojama sudaryti geriausią įspūdį jo pradžioje arba pabaigoje.

 

Vorų gaminamas šilkas yra stipresnis už plieną ir toks pat stiprus kaip kevlaras, kuris yra tvirčiausias žmogaus pagamintas polimeras. Mokslininkai teigia, kad pieštuko plonumo vorų šilko gija galėtų viduryje skrydžio netgi sustabdyti lėktuvą Boeing 747.

 

Gatvėse savo levitacinius „gebėjimus“ demonstruojantys žmonės iš tiesų naudoja sumaniai maskuojamas metalines konstrukcijas.
Lee Hadwinas savo piešinius piešia miegodamas. Jis visiškai neprisimena, ką nupiešia per miegus, kuomet prabundą kitą rytą.
Filmą „Avataras“ norėta filmuoti dar 1999 metais, tačiau jo režisierius Jamesas Cameronas laikė, kad tuomet dar nebuvo reikiamų technologijų, kad būtų išpildyta jo vizija.
Kuo skiriasi lava ir magma? Magma yra itin karšta pusiau skysta uoliena, esant po Žemės paviršiumi. Kuomet magma išteka virš Žemės paviršiaus, ji jau yra laikoma lava.
Naujas tyrimas parodė, kad moterys miega geriau su šunimis nei su savo partneriais. Paaiškėjo, kad miegodamos su šunimis, moterys naktį pabunda rečiau bei jaučia didesnį saugumo ir jaukumo jausmą. Tačiau to paties negalima pasakyti apie kates, kurios moterims trukdo lygiai tiek pat, kiek ir vyrai.
Jupiteris yra toks didelis, kad jame tilptų visos likusios Saulės sistemos planetos. Jupiteryje iš viso tilptų net 1300 Žemių.
Anablepai yra keturakės žuvys, kurios vienu metu gali žiūrėti aukštyn ir žemyn.
Puruzauras yra vienas didžiausių kada nors Žemėje gyvenusių krokodilų. Jis gyveno prieš maždaug 8 mln. Metų, Mioceno laikotarpiu, Pietų Amerikoje.
40