Tuti.lt

Tavo laisvalaikis internete

Neįtikėtini faktai bei įdomybės (#14)

1984 metais picerijos lankytojas paprašė padavėjos išrinkti skaičius loterijai. Šie skaičiai buvo laimingi ir vyras laimėjo didįjį prizą. Vėliau jis sugrįžo į piceriją ir padavėjai davė 3 mln. dolerių.

1971 metais JAV vagis įsibrovė į namą, tačiau šeimininko palikti spąstai pašovė įsibrovėliui kojas. Įsibrovėlis tuomet padavė į teismą namo šeimininką dėl žalos atlyginimo ir laimėjo.

Ar žinote, kaip atsirado šokoladuko Snickers pavadinimas? Marsų šeima veisė lenktyninius žirgus savo Tenesio fermoje. Ir jų mėgstamiausias žirgas buvo vardu Snickers, kuris nugaišo prieš pat pasirodant šokoladukui Snickers. Taigi šokoladukas buvo pavadintas mylimo žirgo garbei.

Parlamento rūmai Rumunijoje yra sunkiausias pastatas pasaulyje, nepaisant to, kad jie dar nebaigti statyti. Jų plotas siekia 365 000 kv. m., o svoris – 4,1 mln. tonų. Juose yra 1100 kambarių, 8 aukštai po žeme ir branduolinis bunkeris.

Rūdys yra mirtinos. Dėl cheminės sudėties rūdims reikia deguonies, kad išgyventų, todėl jos išsiurbia visą deguonį iš uždarų patalpų. 2007 metais 3 žmonės užduso uždaroje inkaro patalpoje laive, kadangi rūdys sunaudojo visą deguonį.

Kas 6 mėnesius šis vyras Pietų Dakotoje užlipa į šį 450 metrų aukščio ryšio bokštą, kad pakeistų elektros lemputę, o už vieną užlipimą jam sumokama 20 000 dolerių.

Šeima Kinijoje priglaudė, kaip jie manė, šuniuką, kurį augino 2 metus, kol paaiškėjo, kad Himalajinis lokys. Pasirodo, jie nuo pat pradžių nesuprato, kodėl jų „šuo“ nesustoja augęs. Be to, tokie atvejai Kinijoje pasitaiko ne taip jau retai.

1996 metais žvejys Anglų kanale atrado negyvo vyro lavoną. Vienintelis identifikacinis daiktas ant vyro kūno buvo Rolex laikrodis. Mat ant kiekvieno Rolex laikrodžio yra išgraviruojamas unikalus serijos numeris bei speciali žyma, kas leidžia nustatyti savininką. Tokiu būdu policija sugebėjo nustatyti aukos tapatybę ir galiausiai surasti žudiką.

1984 metais Olimpinių žaidynių metu ieties metikas Uwe Hohnas numetė ietį net 104,80 metrus, tapdamas pirmuoju žmogumi istorijoje, peržengusiu 100 metrų ribą. Netrukus po to buvo įvesti pakeitimai, dėl kurių pasikeitė iečių konstrukcija, leidusi sumažinti atstumus, dėl ko U. Hohno rekordas tapo „amžinu“.

Pianistas Antonas Rubinsteinas keldavosi iš lovos labai vėlai, tačiau jo žmona sugalvojo būdą, kaip jį iškrapštyti iš lovos anksčiau. Ji imdavo pianinu groti nepilnus akordus, o tai a. Rubinsteiną taip nervindavo, kad jis pats atsikeldavo iš lovos, kad užbaigtų akordą. Tuo metu jo žmona paklodavo lovą, kad vyras į ją nebegalėtų grįžti.

15-metis hakeris Jonathanas Jamesas įsilaužė į NASA tinklą ir atsisiuntė šaltinio kodą, kurio vertė siekia 1,7 mln. dolerių, kad išsiaiškintų, kaip veikia Tarptautinė Kosminė Stotis. Dėl to NASA buvo priversta uždaryti šį tinklą 3 savaitėms, kad ištirtų įvykį.

Moteris pagimdė 3 kūdikius, kurių DNR nesutapo su jos. Nepaisant to, kad gimdė stebima gydytojų, ji buvo apkaltinta sukčiavimu siekiant gauti valstybės išmokas, kol paaiškėjo, kad ji turi du visiškai skirtingus DNR rinkinius.

136