Tuti.lt

Tavo laisvalaikis internete

Neįtikėtini faktai bei įdomybės (#19)

Oficialiai gamintojo nurodytas sprendimo būdas dažniausiai pasitaikančiai kompiuterio Apple 3 problemai spręsti buvo „pakelti kompiuterį 5 centimetrais ir jį numesti“.

Pagal gerbėjų balsus aktorius Danny DeVito pakliuvo į patraukliausių Holivudo vyrų penketuką.

Brangiausia mediena pasaulyje yra senegalinė dalberija, kuri yra itin reta. Jos kaina siekia apie 8000 eurų už vieną kilogramą, o tokį medį užauginti trunka 50 metų.

1991 metais moteris, vardu Patricia Stallings buvo nuteista laisvės atėmimo bausme iki gyvos galvos dėl sūnaus nunuodijimo antifrizu. Atlikdama bausmę kalėjime moteris pagimdė dar vieną vaiką, kuris buvo patalpintas globos namuose. Vėliau šiam vaikui išsivystė tokie patys simptomai kaip ir pirmajam P. Stallings vaikui. Paaiškėjo, kad abu vaikai gimė su itin retu genetiniu sutrikimu, kuris savo simptomais primena apsinuodijimą antifrizu.

Mum Bett buvo pirmoji afroamerikietė, kuri kreipėsi į teismą dėl laisvės ir laimėjo. 1781 metais ji apsilankė pas advokatą ir pareiškė, jog girdėjo, kad visi žmonės gimsta lygūs bei turi teisę į laisvę. Ji tuomet paklausė: „Ar įstatymas suteikia man laisvę?“. Tuomet ji kreipėsi į teismą, laimėjo, pasikeitė pavardę į Elizabeth Freeman bei suformavo teisminį precedentą Masačiusetso valstijoje.

Vaiduoklio skulptūra Vezio pilyje (Komo ežeras, Italija).

Ananasams užaugti reikia 2-3 metų.

Nuotraukoje matomi sutuoktiniai Marie Curie ir Pierre Curie, taip pat jų dukra Irene per savo gyvenimą bendrai laimėjo iš viso 5 Nobelio apdovanojimus (1902 m. nuotrauka).

2005 metų filmo „Karo dievas“ (Lord of War), kuriame vaidino Nicolas Cage, kūrėjai nupirko 3000 Ak-47 ginklų, kadangi juos įsigyti ir vėliau parduoti labiau apsimokėjo nei pirkti netikrus ginklus. Jie taip pat išsinuomojo tikrus tankus, kurie buvo prieinami kelis mėnesius, kadangi po kėlių mėnesių pardavėjas juos turėjo išsiųsti į Libiją.

1954 metais sovietų inžinierius Sergėjus Koroliovas negavo paramos savo kosminei programai, todėl jis paskleidė melagieną, kad Rusija į kosmosą paleis palydovą. JAV atsakė, kad jie taip pat paleis savo palydovą, o po šios žinios sovietai galiausiai sutiko finansuoti S. Koroliovo programą.

Victor Lustig buvo toks geras sukčius, jog praėjusio amžiaus trečiajame dešimtmetyje pardavė Eifelio bokštą metalo supirkėjams net 2 kartus. Jis apsimetė vyriausybės agentu ir įtikino metalo supirkėjus, kad valstybei pernelyg brangu išlaikyti Eifelio bokštą, todėl neva buvo nuspręsta jį išmontuoti.

Pirmoji istorijoje asmenukės lazda? Vyras nusifotografavo pasinaudodamas lazda, kad nuspaustų fotoaparato mygtuką (1925 m.).

Per 30 metų Diuseldorfo (Vokietija) miestas pasidarė „žalesnis“ ir draugiškesnis pėstiesiems.

Vyras pagamino ir savo kieme įrengė mažytį pikniko stalą, skirtą voverėms.

82