Tuti.lt

Tavo laisvalaikis internete

Neįtikėtini faktai bei įdomybės (#20)

Helena Viola Jackson buvo paskutinė JAV pilietinio karo veterano našlė, kuri mirė 2020 metais, sulaukusi 101 metų amžiaus. 1936 metais, sulaukusi vos 17 metų, ji ištekėjo už 93-ejų kaimyno James Bolin. Tuo metu tokios santuokos buvo populiarios dėl pilietinio karo dalyvių pensijų. Tačiau H. V. Jackson vėliau atsisakė teikti prašymą dėl pensijos bijodama susigadinti savo reputaciją.

Tarp 2011 ir 2014 metų du teisininkai JAV įgijo teises į kelis pornografinius filmus ir ėmė dalintis jais portale „The Pirate Bay“. Kai žmonės parsisiųsdavo šiuos filmus, teisininkai jiems grąsindavo paduosiantys į teismą dėl autorinių teisių pažeidimų, nebent jie sumokės po 3000 dolerių. Vėliau jie buvo sugauti ir gavo po 14 metų laisvės atėmimo bausmes.

2020 metais 62-ejų buvęs jūrų pėstininkas George Hood pagerino pasaulio rekordą lentos būsenoje išbūdamas net 8 valandas 15 minučių ir 15 sekundžių.

Kai Linda Riss nutraukė santykius su savo draugu Burtonu Pugach, šis pasamdė tris vyrus, kurie ėmė mėtyti į jos veidą šarmą, dėl ko moteris apako ir liko randuota. B. Pugach atliko 14 metų laisvės atėmimo bausmę, o kai buvo išleistas, jis susituokė su L. Riss ir kartu nugyveno daug metų.

1997 metais Niujorke besilankanti moteris iš Danijos buvo suimta ir apieškota dėl to, kad lauke šalia kavinės vežimėlyje paliko savo kūdikį, o tėvas tuo tarpu valgė restorane, kas Danijoje yra įprasta. Kaltinimai buvo panaikinti, o moteris pareiškė 20 mln. dolerių ieškinį už neteisėtą suėmimą. 1999 metais teismas jai priteisė 66 000 dolerių, atmetant daugumą jos reikalavimų, o pinigus priteisiant tik už neteisėtą jos apieškojimą.

Kai būdama 18 metų Lady Gaga studijavo Niujorko universitete jos kursiokai netgi įkūrė Facebook grupę „Stefani Germanotta niekada nebus įžymi“, kur jie tyčiodavosi iš merginos ir vadino ją „dėmesio paleistuve“. Antrajame semestre ji išstojo, kad galėtų susikoncentruoti į savo muzikinę karjerą.

Karališkieji pingvinai skleidžia azoto oksido dujas, kurios yra dar vadinamos „juoko dujomis“, kadangi verčia žmogų juoktis. Juos tyrinėjantys mokslininkai negalėjo nustoti juoktis.

1980 metais vyras vardu Glenn K. Tripp užgrobė lėktuvą ir ėmė reikalauti 600 000 dolerių išpirkos, 2 parašiutų ir kad būtų užmuštas jo viršininkas. Sumani skrydžių palydovė į jo gėrimą įpylė valiumo, kuris ramina ir slopina nerimą. Po 10 valandų vyras sumažino savo reikalavimus iki 3 sūrio mėsainių ir automobilio pabėgimui.

1969 metais JAV muzikantas Jim Sullivan išleido savo debiutinį albumą, kurį pavadino U.F.O. (liet. – NSO). Jame jis dainavo apie savo šeimą bei tai, kaip jį dykumoje pagrobia ateiviai. Po 6 metų buvo rastas jo paliktas automobilis atokioje ranšoje Naujosios Meksikos dykumoje. Jis dingo be jokių pėdsakų ir niekada daugiau jo niekas nematė.

Liftas, kuriame mygtukai spaudžiami kojomis, kad nereikėtų rankomis liesti mygtukų.

Alanas Alda susipažino su savo žmona bendrų draugų vakarėlyje. Kai ant žemės netyčia nukrito tortas, jie buvo vieninteliai svečiai, kurie išdrįso valgyti šį tortą.

Vyrui, kuriam buvo atlikta atvira širdies operacija, draugas atsiuntė atviruką su palinkėjimu greičiau pasveikti bei loterijos bilietą. Loterijos bilietas buvo laimingas ir vyras laimėjo 1 mln. dolerių.

37