Tuti.lt

Tavo laisvalaikis internete

„Norfa“ pasieniečiams padovanojo 100 tūkst. eurų

„Norfos“ labdaros ir paramos fondas pasirašė paramos sutartį su Valstybės sienos apsaugos tarnyba ir skyrė pasieniečiams 100 tūkst. eurų paramos.

„Šalies sienos apsauga yra viena esmingiausių valstybės užduočių. Saugi siena yra svarbi visiems, o ypač pasienio gyventojams. „Norfa“ finansiškai prisidės prie valstybės sienos apsaugos stiprinimo. Norime parodyti pasieniečiams ir kitiems Lietuvos piliečiams, kad mūsų bendrovė nelieka abejinga, kai valstybei iškyla rimtų rūpesčių“, – sakė „Norfos mažmenos“ valdybos pirmininkas Dainius Dundulis.

„Nuoširdžiai dėkojame „Norfai“ už tokią paramą pasieniečiams, kuriems pastarieji mėnesiai užkardant nelegalią migraciją yra ypač sudėtingi, – teigė Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) vadas generolas Rustamas Liubajevas. – Ši parama bus skirta finansiškai motyvuoti VSAT pareigūnus, kurie šiuo ekstremalios situacijos laikotarpiu tiesiogiai vykdo Lietuvos, o kartu ir ES išorės sienos su Baltarusija apsaugą“.

„Norfos“ labdaros ir paramos fondas organizuoja ir teikia materialinę, socialinę ir kitokią pagalbą fiziniams ir juridiniams asmenims mokslo, kultūros, švietimo, meno, religijos, sporto, sveikatos apsaugos, socialinės globos ir rūpybos, aplinkosaugos ir kitose visuomenei naudingose srityse.

27