Tuti.lt

Tavo laisvalaikis internete

Originalios kalėdinės dovanos: TOP 10

Kašmyro megztinis

Tai ne bet koks megztinis, tai kašmyro megztinis: nepaprastai švelnus, vertingas ir klasikinis drabužis. Jis ne tik praktiškas, bet ir ilgaamžis. Rinkdamas kašmyro megztinį, venk rėksmingų spalvų, tik šį sezoną madingų formų, rinkis klasikinį su V formos kaklu: juodą, rudą, kreminį arba mėlyną.

Apatinis trikotažas

Ne visas apatinis trikotažas yra romantiškas, todėl, rinkdamas dovaną, galvok apie savo moterį švelniai, o ne gašliai. Geriausia rinkti šilkines arba atlaso liemenėles, kelnaites, naktinius. Taip pat nepamiršk, kad moterys jaučiasi seksualios tada, kai jaučiasi patogiai. Jei nežinai jos dydžio, į dovaną įdėk pirkimo čekį, kad prireikus ji galėtų pasikeisti į jai tinkamą dydį.

Bet koks daiktas su tavo palinkėjimu

Knygos gali būti asmeniškas ir geras pasirinkimas, tačiau jos tampa romantiška dovana tada, kai į jas įrašai palinkėjimą ar tiesiog žodžius, kuriuos nori išsakyti. Jei nežinai, ką rašyti, tau visada gali padėti žymių žmonių citatos ar meilės sonetai.

Dovana su graviruotais žodžiais

Nors iš pažiūros „iPod“ negali būti romantiška dovana, yra būdas, kaip tai pakeisti: tiesiog išgraviruoti. Nuo ilgaamžių papuošalų iki mobilaus telefono – visur gali išgraviruoti jos vardą, jūsų inicialus, jums svarbią datą ar kelis gražius žodžius.

Bilietai į renginį

Žinoma, rinkdamas bilietus, prisimink, kad tas renginys pirmiausia turi patikti ne tau, o jai. Taip, tai gali reikšti, jog turėsi tris valandas sėdėti balete, tačiau tokios dovanos dažnai geresnės, nes tai reiškia, kad kelias valandas praleisite kartu. Nepamiršk išsaugoti bilietų, juos kaip dovaną galėsi padovanoti kitą kartą (skaityk skiltį „Nuotraukų albumas“).

Antikvarinis daiktas

Antikvariatuose galima rasti daugybę romantiškų smulkmenų: nuo dekoratyvinių veidrodžių iki klasikinių vazų. Dauguma moterų mėgsta senus daiktus. Norėdamas suasmeninti dovaną, į senoviškus rėmelius gali įdėti judviejų nuotrauką.

Nuotraukų albumas

Nesijaudink, mes nesiūlome tau rinkti tikrų nuotraukų ir klijuoti jų į albumus, nes šiandien dėl technologijų yra daugybė būdų, kaip išsaugoti prisiminimus. Aplankyk tokias internetines svetaines kaip Scrapo.com, Picaboo.com, Shutterfly.com, kur galėsi sukurti nuotraukų albumus keliais kompiuterio pelės paspaudimais.

Kas gali būti romantiškiau nei padovanoti atsiminimą apie jūsų meilės istoriją? Jei turi išsaugojęs, padovanok jai pirmąjį bilietą, kai ėjote į kiną ar koncertą. Jai tai patiks.

Savaitgalio išvyka

Moterys mėgsta staigmenas ir mėgsta savaitgalio išvykas. Nesvarbu, kur vyksite, tačiau sugalvok, kokia romantiška veikla galėtumėte užsiimti: pasivažinėkite arklių traukiamu vežimu ar pažiūrėkite, kaip leidžiasi saulė.

Papuošalas

Visos moterys mėgsta papuošalus, tačiau ne visos moterys mėgsta VISUS papuošalus. Jei jos ausys nepradurtos, net negalvok pirkti auskarų. Jei jos stilius paprastas ir neprovokuojantis, venk ryškių, akis rėžiančių papuošalų. Taip pat atkreipk dėmesį, kad, jei ji nenešioja laikrodžio, jo jai geriau ir nepirkti. Geriausia yra pabandyti suprasti, kas jai tikrai patiktų.

66