Tuti.lt

Tavo laisvalaikis internete

Paaiškino, kodėl medicininės kaukės neapsaugo nuo koronaviruso

Paaiškino, kodėl medicininės kaukės neapsaugo nuo koronaviruso

Kadangi dirbu statybose, tai pagalvojau, kad pateiksiu pastebėjimus visiems, apie kai ką pagalvoti.

Taigi, kaukės? Aš žinau keletą asmenų, turinčių sertifikatus OSHA 10 & 30. Žinau, kad kai kurie iš jūsų juos irgi turite. Aš tikrai nežinau, kodėl OSHA neišdrįso žengti žingsnio ir nenutraukė Bilo Geico cirko, bet aš noriu pakalbėti apie 3 dalykus:

  • kaukės N95 ir kaukės P95 su iškvėpimo vožtuvais
  • chirurginės kaukės
  • filtruojančios kaukės arba kaukės iš medžiagų

Taigi po tolimesnių patikrinimų, OSHA sako, kad kai kurios kaukės yra tinkamos arba netinkamos tam tikrose situacijose. Jeigu jūs dirbate smalkių ir aerozolių chemikalais persunktoje aplinkoje ir duodate savo darbuotojams netinkamas kaukes ir jie suserga, jums gali iškelti bylą.

Kaukės N95 ir kaukės P95 su iškvėpimo vožtuvais: yra skirtos užterštai aplinkai. Tai reiškia, kad kai jūs iškvėpiate per kaukę N95, ji sukurta taip, kad jūs iškvėpiate į užterštą aplinką. Iškvėpimas per kaukes P95 (su vožtuvais) išeina kiaurai, be filtravimo. Jos nefiltruoja oro iškvėpiant. Joms to nereikia. Išvada: jeigu jūs esate Stewart parduotuvėje ir vyrukas su Korona virusu dėvi kaukę P95, jo iškvėpimas, turintis Konoros virusą, yra nefiltruojamas ir praleidžiamas į Stewart parduotuvę (nes kaukė buvo sukurta užterštoms aplinkoms, ji nefiltruoja jūsų iškvėpiamo oro).

Chirurginės kaukės: šios kaukės buvo sukurtos ir patvirtintos sterilioms aplinkoms. Lauko ir vidaus aplinkose, kur yra didelis dalelių ir teršalų kiekis, žmonės užkemša šias kaukes labai greitai. Drėgmė nuo jūsų kvėpavimo kartu su užsikimšusia kauke padaro ją beverte, jei jūs susiduriate su Koronos virusu ir jis joje įstringa. Jūs tampate vaikščiojančiu viruso skleidėju. Kiekvieną kartą kai užsidedate kaukę, jūs kvėpuojate surinktais mikrobais iš visur, kur buvote. Šios kaukės turi būti keičiamos arba išmetamos kas 20-30 minučių nesterilioje aplinkoje.

Kaukės iš medžiagų: šiandien, įeinant į Lowe parduotuve, trys žmonės man pirštais parodė į savo kaukes, kad aš turiu užsidėti kaukę. Aš aiškiai pasakiau, kad tos kaukės neveikia, o iš tikro tik susargdina jus, bet jie tik nusišaipė.

Tikiuosi, kad dabar jūs visi žinote, kad kaukės iš medžiagų nieko nefiltruoja.

Tu turi mintyje kaukę su Amerikos vėliava, kurią man pasiuvo teta? Taip. Kaukė su saulėgražom, kuri taip mielai atrodo? Taip. Bandanos, kaukės iš marškinėlių, šalikėlių, visos jos neatlieka jokio filtravimo.

Kai jūs iškvėpiate, jūs pašalinate iš plaučių teršalus ir anglies dioksidą. Kaukės iš medžiagų geriausiai sulaiko šį anglies dioksidą. Tai iš tikrųjų kelia pavojų sveikatai. Šiose kaukėse susilaikiusi drėgmė per naktį gali suformuoti pelėsį. Sausas kosulys, sustiprėjusi alergija, gerklės skausmas – tai visi kaukės mikro pelėsių simptomai.

Galutinis atsakymas: Kaukes P95 su vožtuvais paskleidžia virusą į orą nuo žmogaus, o kaukių N95 skylės yra didesnės nei koronos virusas ir nesulaiko tokių mažų dalelių.

Chirurginės kaukės yra neskirtos lauko aplinkai ir nesulaiko viruso dydžio dalelių įkvepiant pro kaukę. Kaukės filtravimas vyksta iškvėpiant (kaip siurblio vakuminis maišas, ši kaukė veikia tik viena kryptim).

Kaukės iš medžiagų yra blogiau, nei jokia kaukė.

CDC (Center for Disease Prevention and Control) nori, kad mes ir toliau dėvėtume kaukes. Kaukės neveiksmingos.

*Išdėstyta Darbuotojų saugos ir sveikatos administracijos.

Aukščiausios Amerikos darbų saugos organizacijos. Jie reguliuoja viską ir apmoko darbuotojus, dirbančius su asbestu, chirurgines patalpas ir t.t. Jeigu kaukė jums suteikia saugumo jausmą, devėkite ją, bet žinokite, kad tai klaidingas saugumo jausmas. Jei parduotuvės nereikalautų kaukių ir žmonės pradėtų skaityti knygas bei nustoti žiūrėti smegenų atrofatorių, šios nesąmonės nevyktų.

Jei darbovietėje iš jūsų reikalaujama devėti kaukę, OSHA reikalauja, kad darbdavys patvirtintų, jog jūs pagal įstatymą gaunate ne mažiau nei 19.5% deguonies! Ar darbe stebi jūsų deguonies lygį? Ar jūs jaučiate galvos svaigimą ir galvos skausmą? Tai yra rašytinis įstatymas, o ne rekomendacija! Aš garantuoju, jei darbuotojai pradės vadovautis įstatymais ir reikalauti, kad darbdaviai jų laikytųsi, kaukės bus panaikintos!

Autorius:

https://healwithlifestyle.com/

226
Dalinkis naujienomis